Pokecut
Pokecut

Pokecut v2.3.2 APK (Pro Kilidi Açıldı) indir


Pokecut MOD APK, birçok farklı resim düzenleme tasarımıyla birlikte hızlı bir görüntü geçmişi işleme cihazı sağlar. Ayrıca, uygulama birçok zengin ve modern tarih temasını sentezler, metin yerleştirme olayı, çıkartmalar… düzenlenmiş resim hizmetlerin

Android Android Fotoğrafçılık
5 ( 398 puan )
Fiyat: $0
İsim Pokecut
Yapımcı cherisher
Tür Fotoğrafçılık
Boyut 22.82 M
Versiyon 2.3.2
MOD Pro Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Pokecut is the most famous version in the Pokecut series of publisher cherisher
Mod Version 2.3.2

İndir (22.82 M)

Pokecut MOD APK, birçok farklı resim düzenleme tasarımıyla birlikte hızlı bir görüntü geçmişi işleme cihazı sağlar. Ayrıca, uygulama birçok zengin ve modern tarih temasını sentezler, metin yerleştirme olayı, çıkartmalar… düzenlenmiş resim hizmetleriniz ve ürünleriniz için güçlü ve aşırı vurgular üretecektir.

pokecut ai background eraser 1 pokecut ai background eraser 2

KULLANICI DOSTU

Ayrıca bu süper enerji uygulamasına erişmek ve kullanmak sizin için külfetli değil. Değiştirmek istediğiniz görüntüye karar veriyorsunuz, arka planı siliyorsunuz, ardından arka plan silgi aracını kullanmaya başlıyorsunuz ve geçmiş şablon seçimine, hedeflemek istediğiniz görüntü şablonuna uyan görüntü tasarımına gitmeye başlıyorsunuz. Bilgileri tamamen hayal ederken girecek, yakınlaştıracak veya uzaklaştıracak ve görüntü düzenine uygun kariyere gideceksiniz. Düzenleme işini yaptıysanız, son derece muhteşem bir resim ürünü elde etmek için son adım, değiştirmek için kullandığınız birim ile ilgili görüntüyü koruma amacıyla tıklamak olacaktır.

pokecut ai background eraser 3 pokecut ai background eraser 4

ARKA PLAN FOTOĞRAFLARINI KALDIR

Güçlü geçmiş silgi, resminizle eşleşmeyen tüm arka plan renklerini kaldırır. Silmeniz açısından, arka planınız beyaz olacağından arka plan silinir ve yeni bir parlaklık ve arka plan yapısı seçmenizi kolaylaştırır. Yalnızca birkaç kısa saniye sürer ve düzenlenen fotoğrafların arka planını tamamen ortadan kaldırırsınız.

FARKLI TEMALAR ARKA PLAN

Bir dizi etkileyici ve özel tarih teması, ürün resimlerini görüntüleyen herkes için iyi bir çekicilik yaratacaktır. Çekici renk tonlarına sahip çeşitli tarih temaları: genç, parlak arka plan desenleri veya mistik ve baştan çıkarıcı arka plan desenleri ve daha birçok ilginç tarih deseni, daha fazlasını bulmanızı bekliyor. Resminizin öne çıkmasına yardımcı olmak için bir arka plan tasarımı eklemeniz, ardından bir arka plan tasarımı eklemeyi seçmeniz ve sonuç olarak, belirlediğiniz arka plan alışkanlıklarının düzenlemekte olduğunuz görüntüye uygulanması gerekir.

pokecut ai background eraser 5 pokecut ai background eraser 6

SÜPER YÜKSEK KALİTELİ RESİM EFEKTLERİ

uygulamanın harika sanatsal sonuçları sayesinde çok daha kaliteli hale getirmek için görüntü örneklerini kolayca değiştirebilirsiniz. Pek çok iyi bilinen efekt, örneğin: bulanıklık, temsil ve kenar… son derece parlak görsel etkiler üretecektir. Efektleri seçmeyi ve kontrol etmeyi seviyorum ve görüntülerinizin izleyenlerin gözünde çok daha fazla fark edilmesini sağlayacak bu dramatik etkiyi kullanın.

ANA ÖZELLİKLER:

  • Arka plan resimlerini hızlı bir şekilde ücretsiz olarak kaldırın.
  • Çeşitli arka plan temaları, zengin motif geçmişi şablonları.
  • Resim efekti modunu ve resim parlaklığını uyarlayın.
  • Görüntü tasarımlarını hızla oluşturun ve görüntüleri kolayca düzenleyin.
  • Keskin görüntü kalitesi, en yüksek kalite kriterleri.


İndir (22.82 M)

Artık indirmeye hazırsınız Pokecut ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir