Podcast Addict
Podcast Addict

Podcast Addict v2022.5 APK MOD (Premium Kilitsiz) indir 2021


Müzik dinlemek, film izlemek çoğu kullanıcının hobilerinden biridir. Bunu akılda tutarak, Podcast Addict APK olağanüstü özelliklerle piyasaya sürüldü. Kullanıcıların indirip dinleyebileceği bir dizi dijital ses veya video dosyası olarak uygulama, rah

Android Android Eğlence
5 ( 590 puan )
Fiyat: $0
İsim Podcast Addict
Yapımcı Xavier Guillemane
Tür Eğlence
Boyut 25MB
Versiyon 2022.5
MOD Premium Kilitsiz
Orjinal Google Play
Podcast Addict is the most famous version in the Podcast Addict series of publisher
Mod Version 2022.5
  • Özelliklerin kilidi açıkken bağış yapın - ek anahtar gerekmez;
  • Devre Dışı Bırakılan / Kaldırılan İstenmeyen İzinler + Alıcılar ve Hizmetler;
  • Analytics / Crashlytics devre dışı bırakıldı;
  • AOSP uyumlu.


İndir (25MB)

Müzik dinlemek, film izlemek çoğu kullanıcının hobilerinden biridir. Bunu akılda tutarak, Podcast Addict APK olağanüstü özelliklerle piyasaya sürüldü. Kullanıcıların indirip dinleyebileceği bir dizi dijital ses veya video dosyası olarak uygulama, rahatlığı nedeniyle büyük eleştiriler aldı. Radyo uyandırma saati, ayarlarda bulunan listelerin özelleştirilmesi ve uyku zamanlayıcısının yavaşlama süresi gibi yeni özelliklerin güncellenmesi sürecinden geçmiştir. Hadi daha fazlasını öğrenelim!

podcast addict apk indir modkiwi com 1 podcast addict apk indir modkiwi com 2 podcast addict apk indir modkiwi com 3

HESABINIZI KAYDEDİN VE MADENCİLİK SONSUZ YARDIMCI UYGULAMALAR

Podcast Addict’i kullanmaya başladığınızda, kayıt işlemine yaklaşın ve uygulamanın favori yerlerinizde sık sık görünmesini istediğiniz önerilerle ilgili sorularını alacaksınız. Seçimleriniz, dinlediğiniz podcast ile aynı türdeki podcast’leri aramanızı büyük ölçüde belirleyecektir. Kendi gizliliğinize sahip olmak istiyorsanız, uygulama bunu bir RSS beslemesi aracılığıyla yapmanıza da yardımcı olacaktır.

Depolanan çok sayıda dosyayla, istediğiniz sesle ilgili hemen hemen tüm anahtar kelimeleri bulabilirsiniz. Arama motorunu kullanmak hiç bu kadar kolay ve hızlı olmamıştı. Kategoriler onları organize edecek ve onları kullanmak istediğinizde kolayca görebilirsiniz. İzin verilen herhangi bir platformda bulun. Feed’i yapıştırırken bize bildirin.

podcast addict apk indir modkiwi com 4 podcast addict apk indir modkiwi com 5

BİR SES DOSYASINA SAHİP ÇIKIN

Harika ses ayarlama özellikleri sunan Podcast Addict, oynatma, ses açma veya karışık modlarla daha gelişmiş, randevu tekrarlama gibi tipik ses efektlerini birleştirir ve seçtiğiniz ses türünü çalarken diğer işlemlere izin verir. Bu bir filmse, oynatma hızı farklı olacaktır! Dahası, birden fazla çalma listesi kullanmak koleksiyonunuzu zenginleştirir, ancak bağımsız bir oyuncu olarak kalır ve her zaman özel desteğe sahiptir.

Uygulama her zaman yeni özelliklerle otomatik olarak güncellenir ve indirmeyi, çalma listelerini açmayı ve bazı eski hikayeleri silmeyi çok kolaylaştırır. İstediğiniz podcast’i isteğe bağlı olarak yeniden yüklemek için özel kullanmaktan çekinmeyin. Bizimle eğlenmek için internete bağlanarak çevrimiçi olmanız gerekecek. Eski abonelikleri ve dosyaları geri yüklemek için tüm işlemlerin buluta yedekleneceğini unutmayın.

podcast addict apk indir modkiwi com 6 podcast addict apk indir modkiwi com 7

DENEYİM İMKANI SAHİP OLDUĞUNUZ DİĞER UYGULAMALAR

Podcast Addict, kullanmayı düşünmeniz için her zaman incelemeleri gösterir. Podcast’lerde ve radyoda yaptığınız düzenlemeler, sürükle bırak yöntemiyle kart hafızasına kaydedilir. Her yolculukta her zaman size eşlik eder ve tıklarsanız yer imleri, notlar, oynatma özelliklerine sahiptir. Premium üyemizseniz yeni gadget’ların kilidini açın! Sesli kitaba benzer sanal bir podcast de olabilir. Görsel olarak özelleştirin ve gerekirse tam ekran okuma moduna açın.

Birlikte ulaşmak için beğendiğiniz ürünü herkesle paylaşın! Uygulama daha fazla dili desteklediğinde ve küresel kapsama sahip olduğunda arkadaşlarla bağlantı kurma fırsatı da artar.

SINIRSIZ SES DÜNYASI

Sınırsız uzantı, Podcast Addict’in öne çıkan bir özelliği olmuştur. En sevdiğiniz seslerin bir dizi dijital ses veya video dosyası olarak çalınmasını destekleyen uygulama, sadece birkaç küçük özellikte durmakla kalmıyor, sürekli kendini yenilemeye çalışıyor. Arkadaki ekip her zaman geri bildiriminizi bekleyecektir. Aşağıya bir inceleme gönderin ve sunduğumuz mükemmel akustiği deneyimleyin. Umarım her zaman rahatlama anlarınız olur!


İndir (25MB)

Artık indirmeye hazırsınız Podcast Addict ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir