POCO Launcher 2.0
POCO Launcher 2.0

POCO Launcher 2.0 v2.7.4.33 APK + MOD (Yamalı/Optimize Edilmiş) indir 2022


POCO Launcher 2.0, cihaza kullanıcıların kendi kendilerine özelleştirebilecekleri tamamen yeni ve güzel bir arayüz sağlayan bir başlatıcıdır. Kullanıcılar uygulamadaki bazı özellikleri hızla öğrenip ayarlayabildiklerinde kullanım basittir. Ayrıca, ye

Android Android Araçlar
5 ( 259 puan )
Fiyat: $0
İsim POCO Launcher 2.0
Yapımcı Xiaomi Inc
Tür Araçlar
Boyut 27M
Versiyon 2.7.4.33
MOD ÜCRETLİ\Yamalı
Orjinal Google Play
POCO Launcher 2.0 is the most famous version in the POCO Launcher 2.0 series of publisher Xiaomi Inc
Mod Version 2.7.4.33
Total installs 50,000,000
  • Uygulama klonlandı
  • Gizli uygulama araması
  • Optimize edilmiş grafikler
  • Bir klasörde dört simge
  • Enkaz kaldırıldı
LP yamaları olmadan kurulacak, ancak ekranı çift dokunuşla kilitlemek çalışmıyor Yamalar olmadan, MIUI'deki LP yüklenmeyecek (saf bir Android'de sorunsuz bir şekilde kalkacaktır)

İndir (27M)

POCO Launcher 2.0, cihaza kullanıcıların kendi kendilerine özelleştirebilecekleri tamamen yeni ve güzel bir arayüz sağlayan bir başlatıcıdır. Kullanıcılar uygulamadaki bazı özellikleri hızla öğrenip ayarlayabildiklerinde kullanım basittir. Ayrıca, yeni simge paketleri bulduğunuzda, bunları cihazınıza uygulamak için kesinlikle bu uygulamayı kullanabilirsiniz. Böylece benzersiz bir deneyim ve işlevsellik keşfetmenizi bekliyor.

POCO Launcher 2.0 – Kişiselleştirin, Tazeleyin ve Temizleyin

HEYECAN VERİCİ YENİ ÖZELLİKLER DENEYİMİ

POCO Launcher 2.0’ın yeni sürümünü deneyimlediğinizde, faydalı özellikler bulacaksınız ve birçok kişinin ihtiyaçlarına uygun ve uygulamanın artan kararlılığı. Bahsetmemiz gereken ilk özellik, uygulamanın Android Q desteğine sahip olmasıdır. Böylece yavaş yavaş, bu işletim sistemini çalıştıran cihazlar, arayüzü özelleştirmek için bu uygulamayı kullanmakta artık zorluk çekmiyor. Ayrıca, Android 8.0 veya üzeri bir cihaz kullanıyorsanız bildirim çubuğunun görünümünü de ayarlayabilirsiniz.

Uygulama, daha fazla nesil işletim sistemini ve farklı akıllı telefon türlerini desteklemenin yanı sıra, göz ardı edemeyeceğiniz başka heyecan verici özelliklere de sahiptir. Ekranı kapatmak için çift dokunma özelliğini deneyimleyebilirsiniz. Bu özellik baştan varsayılan değildir ve ayrıca bulunan diğer bileşenlerle birlikte ayarlamak için uygulamanın ayarlarına gitmeniz gerekir. Ayrıca kilit ekranı özelliği için artık kullanmanız için simgeler var.

POCO Launcher 2.0 – Kişiselleştirin, Tazeleyin ve Temizleyin POCO Launcher 2.0 – Kişiselleştirin, Tazeleyin ve Temizleyin

UYGULAMA CİHAZINIZIN GÖRÜNÜMÜNÜ DEĞİŞTİRMENİZE YARDIMCI OLUR

POCO Launcher 2.0’ı deneyimlediğinizde, getirdiği şeylerden tamamen etkileneceksiniz. Başlatıcıların sahip olabileceği en yaygın özellik, kullandığınız cihazın arayüzünü değiştirirken size yeni bir deneyim yaşatmasıdır. Yani uygulamayı açtığınızda size cihazın kullanımına uygun bir duvar kağıdı önerilecek. Ayrıca, uygulamaları kullanmaya başladığınızda, organizasyonlarının nasıl değiştiğine şaşıracaksınız.

Göz ardı edemeyeceğiniz ikinci dikkat çekici özellik, sahip olduğunuz uygulamaların yeniden sıralanmasıdır. Konumları değişmeden kalır, ancak arayüz, uygulamaları düzenlemek ve aramak için ek öğelerle birlikte ortaya çıktı. Artık yüklediğiniz birçok uygulama arasından kullanmak istediğiniz uygulamaları kolayca bulabilirsiniz. Ayrıca, amaca bağlı olarak, uygulamalar tanımlarına göre ve sadece bir kaydırma ile bulabileceğiniz farklı kategorilere göre sıralanacaktır.

Yukarıdaki heyecan verici özelliğin yanı sıra, istediğinizi ayarlamak her zaman her kullanıcının seveceği bir özelliktir. Cihazın arayüzünde görünenleri optimize etmek ve bazı yeni özellikleri etkinleştirmek için bazı ayarlar yapacaklar. Yani ayarları açtığınızda arka plan, simge paketi türü, düzen, uygulamayı gizle vb. özellikleri bulabilirsiniz. Ayrıca gizleme-uygulama özelliği de göz ardı edemeyeceğiniz kadar heyecan verici.

POCO Launcher 2.0 – Kişiselleştirin, Tazeleyin ve Temizleyin POCO Launcher 2.0 – Kişiselleştirin, Tazeleyin ve Temizleyin POCO Launcher 2.0 – Kişiselleştirin, Tazeleyin ve Temizleyin

ÜÇÜNCÜ ŞAHIS İKON PAKETLERİNİ UYGULAYIN

Bir süre kullanımdan sonra, kullanıcılar şüphesiz diğer uygulamaların birçok simge paketini bulacaklar ve elbette POCO Launcher 2.0’ı kaldırmak için acele etmeyecekler. Yeni simge paketleri yüklemek için cihazınızda bir başlatıcı olmalıdır. Bu nedenle, diğer simge paketi uygulamalarını indirmeniz ve bunları istediğiniz gibi uygulamanız gerekir. Elbette, çoğu durumda bu uygulama indirdiğiniz simge paketleriyle uyumlu olacaktır.


İndir (27M)

Artık indirmeye hazırsınız POCO Launcher 2.0 ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir