Pocket Mine 3
Pocket Mine 3

Pocket Mine 3 v34.9.0 APK (Sınırsız Para) indir 2022

Zihninizi eğlendirmek için eğlenceli ve şiddetli bir oyun mu arıyorsunuz? Hangi oyunu seçeceğinizi seçmekte zorlanıyor musunuz? Burada size istediğiniz türden eğlenceli oyunlar vereceğim. Pocket Mine 3 APK , son yıllarda popüler bir oyun oldu; portal

Android Android Aksiyon
5 ( 668 puan )
Fiyat: $0
İsim Pocket Mine 3
Yapımcı Roofdog Games
Tür Aksiyon
Boyut 90MB
Versiyon 34.9.0
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Pocket Mine 3 is the most famous version in the Pocket Mine 3 series of publisher Roofdog Games
Mod Version 34.9.0

Zihninizi eğlendirmek için eğlenceli ve şiddetli bir oyun mu arıyorsunuz? Hangi oyunu seçeceğinizi seçmekte zorlanıyor musunuz? Burada size istediğiniz türden eğlenceli oyunlar vereceğim. Pocket Mine 3 APK , son yıllarda popüler bir oyun oldu; portal oyunlarından çok sayıda yükleme ve erişim çeken bir oyundur. Bir oyun, oyunculara sonsuz eğlence veren eğlence ve neşe dolu.

pocket mine 3 apk indir pocket mine 3 apk indir

OYUNUN ÖZELLİKLERİ

Pocket Mine 3 – derin yeraltı maceralarını sevenler için eğlenceli bir oyun. 18.6.0 sürümüne dönüş ile çok yeni ve sihir dolu güncellendi. Üretici, on yaş ve üstü için uygun oyunu piyasaya sürerek oyuncuların kendilerinin yapmasına izin verdi. Ayrıca oyuncular cihazlarını tamamen ücretsiz olarak kullanabilir ve kurabilirler. Lütfen istediğiniz şekilde makyaj yapmak istediğinizi yapın.

Derin bir tünelde hazine bulma ve sırrı kullanma oyunları gibi çılgın bir oyundur. Oyuna gelen oyuncular, içindeki heyecan verici şeyleri keşfetmek için yerdeki maceralı maceralara katılıyor. Google Play sıralamasında yüksek puan aldı, bu nedenle oyunun popülaritesi çok artıyor; oyuncuların oyunla ilgili herhangi bir şey ölçmesine gerek yoktur, ancak lütfen içiniz rahat olsun. Kullan, geri döndüğünde bu oyunu orada ezdi.

OYNANIŞ

Oyuncu bu oyunun tekniklerini kısaca öğrenmişse, dostane ve herkese ulaşmanın kolay olduğunu da bilir. Tüm oynanış aynı zamanda basit ve yaratıcıdır; oyuncular kendilerini istedikleri gibi rahatça eğlendirebilirler. Oyun, Mine Craft oyununa biraz benzer. Tüm görevler telefonunuzun ekranında ayarlanır ve görevleri tamamlamanıza yardımcı olacak araçlar oyun anından itibaren kullanılabilir.

pocket mine 3 apk indir modkiwi com 3 pocket mine 3 apk indir modkiwi com 4

Ancak unutulmamalıdır ki, oyunun başından itibaren oyuncunun her şeyi kendisi yapması gerekir; Görev alıcı, transferi için daha fazla sunucu satın almak için ekstra gelir elde eder. Oyuncular sürekli çalışmak için taş ocaklarının altındaki gizli hazineleri manuel olarak kullanmak zorunda kalacaklar. Bu nedenle, başarıların üstesinden gelmek ve hazine sandıklarına ve süper başarılı savaş alanlarına daha yakın ilerlemek için elinizden gelenin en iyisini yapmanız gerekiyor. Lütfen onu kırmaya dikkat edin, bombalar sizin için patlayacak.

SANAT HAREKETİ

Tamamen yeni bir sürüm olarak oyundaki her şey oyuncular için mükemmel ve kaliteli hale geliyor. Oyunun getirdiği özelliklerden özgürce yararlanırsınız. Oyuncular oyuna girer girmez etkilenecekler çünkü Pocket Mine’ın sanat tarzı süper yaratıcı ve ideal. Yaratıcı ve benzersiz tarzlarında bir tür mobil video oyunu ile tüm sistemler ve oynanış tutarlıdır ve birbiriyle uyumludur.

Sonuç olarak, her oyun arayüzü, oyuncular için göz alıcı hissi yeniden yaratan birçok görsel özellik ile son derece canlıdır. Bunun yanı sıra oyuncular, farklı şekillerdeki bloklardan oluşan sahnelere düşürüldü. Oyuncular yapılan ve binalar ve öğeler oluşturmak için kullanılabilecek bloklara dokunur, melodilerin sesi oyunun koşulları için mükemmeldir ve 3D grafikler harikadır.

DAHA İYİ VERSİYON OLUN

Oyunun PC versiyonu yeni bir tür dağıtılmış modelde ilk kez çıkıyor, oyun henüz beta testindeyken satılıyor ve geliştiriciler oynamak için yeni özellikler tanıttı. Ayrıca oyuncular, eşsiz çalışmalarını yaratan uykuda canavarlar ve haritalar ile güzel konumlara sahip malları ve malları keşfedecekler. Güzel zincirleri etkinleştirin; Oyun, kullanıcıların kendilerini daha fazla silahla donatmalarına ve birkaç metre derinlikte yeraltı değerleri toplamasına olanak tanır.

Üretici her zaman oyuncuları önemser ve yaygın hatalardan kaçınmak için sistemi her zaman günceller. Bu görüntüler de farklı diyarlar üzerinden değiştirilir; oyuncuların sıkılmalarına gerek yok, hemen oynama zevklerini ve bağımlılıklarını artırın. Veya dahası, oyuncular sizinle etkileşime geçebilir ve koleksiyonunuz için yeterli miktarda toplamak üzere hediyelerini sizinle değiştirebilir.

Yine, yukarıdaki ayrıntılar, oyunları çok iyi ve herkes için harika görmeye yetecek kadar yukarıdaki gönderide yeterince açıklanmadı. Etrafınızdakilerle kendi tarzınızda oynayalım, eğlenelim ve eğlenelim. Herkesin hayattaki baskıları hafifletmek için doğru oyun olacağına inanın. Oyundaki azılı düşmanları yenmek için şimdi Pocket Mine 3 ile katılın.


İndir (90MB)

Artık indirmeye hazırsınız Pocket Mine 3 ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir