Pocket Love
Pocket Love

Pocket Love v1.8.4 APK indir (Sınırsız Para) 2022


İndir (82MB)

Pocket Love APK size sevgiyle dolu bir alan sunar. Bu oyuna gelirken, özel kişinizle yeni bir yolculuğa çıkacak ve birlikte harika anların tadını çıkaracaksınız. Pembe, mutluluk dolu bir hayat gözlerinin önünde açılıyor ve senin de katılmanı bekliyor

Android Android Simülasyon
4 ( 465 puan )
Fiyat: $0
İsim Pocket Love
Yapımcı HyperBeard
Tür Simülasyon
Boyut 82MB
Versiyon 1.8.4
MOD Bilgisi Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Pocket Love is the most famous version in the Pocket Love series of publisher HyperBeard
Mod Version 1.8.4

Pocket Love APK size sevgiyle dolu bir alan sunar. Bu oyuna gelirken, özel kişinizle yeni bir yolculuğa çıkacak ve birlikte harika anların tadını çıkaracaksınız. Pembe, mutluluk dolu bir hayat gözlerinin önünde açılıyor ve senin de katılmanı bekliyor. Sevdiğiniz hayatı diğer yarınızla hayallerinizdeki evde yaşayacak ve bu hayattaki her şeyi birlikte paylaşacaksınız. Bu kesinlikle hayatınızda heyecan verici ve unutulmaz bir deneyim olacak.

cep aşk

HAYALİNİZDEKİ EVİ İNŞA EDİN

Bu oyuna geldiğinizde, kendi evinizi özgürce yaratmanıza ve tasarlamanıza izin verilir. Kendi elinizle odayı en iyi arkadaşınızın zevkine göre düzenleyebileceğiniz gibi, önerilen binlerce farklı güzel tasarım stili arasından da seçim yapabilirsiniz. Eviniz modern ama çok şirin ve lüks elektrikli aletler, mobilyalar ve dekorasyonlarla süslenecek.

cep aşk

BAŞKA HAYATI DENEYİM

Her şeyi yalnız yapmak zor olacak, merak etmeyin çünkü Pocket Love’a katılırken her şeyi diğer yarınızla yapacaksınız. Sevdiğin insanla yaşamak, hayattaki heyecan verici şeyleri birlikte yaşamak çok güzel. Ayrıca, sevdiğiniz sevimli bir evcil hayvanı da yetiştirebilirsiniz. Aynı zamanda hayatınızın daha renkli ve mutlu olmasına da katkı sağlar.

cep aşk

GÜZEL KOMŞULARLA DOSTLUK İLİŞKİSİ

O renkli yaşamda bu değerli ve sevimli komşuların varlığı vazgeçilmezdir. Hayatınızdaki unutulmaz anlar fotoğraflanacak ve mutlu albümünüze kaydedilecek. Bu oyun insanları birbirine daha da yakınlaştırır ve birbirlerine daha çok değer verir. Sevimli evcil hayvan resimleriyle de resim yapma yeteneğinizi gösterebilirsiniz.

Pocket Love’a gelirken sevdiğiniz kişiyle en mutlu anların tadını çıkaracaksınız ve bu harika bir duygu. Gerçek hayatın stresi ve yorgunluğundan sonra bu, hayatı daha da çok sevmenizi sağlayan son derece etkili bir eğlence şeklidir. Üstelik oyundaki karakterler de tek dokunuşla sohbet edebilir, yeni bir his uyandırır ve daha fazla oyuncu çeker. Ancak bu oyunun 13 yaşın altındaki çocuklara yönelik olmadığını unutmayın çünkü çok uygun olmayan sorunlar olabilir.


İndir (82MB)

Artık indirmeye hazırsınız Pocket Love ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

YapımcıdanHyperBeard

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.