Pocket Knights 2
Pocket Knights 2

Pocket Knights 2 v3.1.7 APK indir (Menü/Tek Vuruş/Beceriler) 2022

Pocket Knights 2, harika bir 3D dünyada inşa edilmiş harika bir aksiyon oyunu olacak. Aksiyon durumlarına meraklı, maçlarda taktik ustası ve yeteneklerinizi sergileyecek bir oyun mu arıyorsunuz? O zaman bu tam size göre bir oyun ve bu, oyunculara öze

Android Android Rol Oyunu
4 ( 819 puan )
Fiyat: $0
İsim Pocket Knights 2
Yapımcı Enjoy mobile game limited
Tür Rol Oyunu
Boyut 440MB
Versiyon 3.1.7
MOD Menü/Tek Vuruş, Beceriler CD Yok
Orjinal Google Play
Pocket Knights 2 is the most famous version in the Pocket Knights 2 series of publisher Enjoy mobile game limited
Mod Version 3.1.7
Total installs 1,000,000+
  • MENÜ MODU
  • Tek atışta öldürmek
  • Donmuş düşmanlar
  • Sınırsız özel yetenek

Pocket Knights 2, harika bir 3D dünyada inşa edilmiş harika bir aksiyon oyunu olacak. Aksiyon durumlarına meraklı, maçlarda taktik ustası ve yeteneklerinizi sergileyecek bir oyun mu arıyorsunuz? O zaman bu tam size göre bir oyun ve bu, oyunculara özel karakterlerden ateşli savaşlara kadar uzanan heyecan verici bir stratejik aksiyon oyunu.

Cep Şövalyeleri 2

GİZEMLİ HİKAYE, KAHRAMANLAR VE KÖTÜ

Bu oyuna krallığın olağanüstü bir kahramanı olarak başlayacaksınız. Krallığınız, sürekli olarak krallığı istila etmekle tehdit eden şeytanlardan her zaman ayrı olmuştur. Ama şimdi, ayırıcı duvar kırıldı. Karanlık güçler krallığınızı ciddi şekilde tehdit ediyor. Oyundan başlayarak, daha sonra ihtiyaç duyacağınız durumları açmak için size dikkat çekici bir hikaye anlatılacak.

Siz ve ekip arkadaşlarınız için en önemli hedef, yıkılan ayrılık duvarını yeniden inşa edebilmeniz için Tanrı ağacının tohumunu bulmaktır. Ve sevgili krallığınızı koruyabilmek için şimdi cesur bir general olmanız, asker toplamanız ve yolculuğunuza başlamanız gerekecek. Cesur kahramanların amacına ulaşılıp ulaşılamayacağı tamamen sizin elinizde olacak. Nihai hedefe ulaşmak için gerçek kahramanlar gibi savaşın.

Cep Şövalyeleri 2

HEYECAN VERİCİ ZORLUKLARLA FARKLI OYUN

Oyun yapımcısının önerdiği gibi, bu, oyunculara harika bir deneyim sunan saf bir taktik aksiyon oyunudur. Yolculuğunuza başlayabilmek için kendinize bir kahraman imajı oluşturmanız gerekecek. Oyuncular, görünüm, saç stilleri veya kostümler dahil olmak üzere oyundan çeşitli seçenekler alacaklar. Kendinize tarzınıza uygun bir karakter imajı yapmak, deneyime özel bir heyecan katacaktır.

Oyunun oyunculara verdiği mekanikler, karakteri geliştirmek, bir takım oluşturmak ve kazanmak için rakiplerle savaşmak olacak. Kadro kurma aktiviteleriniz arasında klon aktiviteleri, çeşitli savaş alanları, eğitim, kaleler vb. yer alacak. Ve güçlü bir ordu kurabilmek için oldukça fazla zamana ve sahip olduğum özel eğitim becerilerine ihtiyacınız olacak.

Cep Şövalyeleri 2

KRİTİK GERÇEKLİK GRAFİKLERİ

Cep Şövalyeleri 2’yi deneyimlerken kullanıcıların gerçekten sevdiği güçlü yönlerden biri de grafikler olacak. Oyun, aynı adlı bir önceki oyunun sonraki versiyonudur ve grafikleri iyileştirilmiştir. Bu sürümle birlikte oyunun grafikleri, oyunculara en iyi deneyimi sunabilmek için olağanüstü bir görüntü kalitesiyle yükseltildi.

Cep Şövalyeleri 2

Bununla birlikte, bu oyunun grafiklerindeki benzersiz özellik, 3D tarzda tasarlanmıştır. O zaman, oyuncular ateşli savaşlardan veya karmaşık zorluklardan yeni duygular yaşayacaklar. 3D render ile oyundaki veya karakterlerdeki tüm durumlar derinlemesine işlenecek ve mükemmel bir deneyim yaratılacaktır.

Dövüş aksiyon oyunları, mobil oyun oyuncuları için her zaman mükemmel bir seçimdir. Bu türdeki oyunlarla oyuncular hikayeden yüksek kaliteli grafiklere ve harika oyun deneyimlerine kadar deneyim yaşayacaklar. Ve bahsedilen tüm özellikler, Pocket Knights 2’de oyuncu için mükemmel bir şekilde yerine getirilecek.


İndir (440MB)

Artık indirmeye hazırsınız Pocket Knights 2 ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir