Pocket Harvest
Pocket Harvest

Pocket Harvest v2.2.0 APK indir (Sınırsız Para) 2022


Cep Hasadı, şehrin eteklerinde huzurlu bir yaşam sürmenizi sağlayacak ve burası kendi hayal cennetiniz. Bu ünlü strateji oyunlarından biridir ve oyuncuya mahsul yetiştirmek ve kaliteli ürünler üretmekle görev verilir. Şehir için yeni bitki çeşitleri

Android Android Strateji Oyunları
5 ( 726 puan )
Fiyat: $0
İsim Pocket Harvest
Yapımcı Kairosoft
Tür Strateji Oyunları
Boyut 30M
Versiyon 2.2.0
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Pocket Harvest is the most famous version in the Pocket Harvest series of publisher Kairosoft
Mod Version 2.2.0
Total installs 50,000+

İndir (30M)

Cep Hasadı, şehrin eteklerinde huzurlu bir yaşam sürmenizi sağlayacak ve burası kendi hayal cennetiniz. Bu ünlü strateji oyunlarından biridir ve oyuncuya mahsul yetiştirmek ve kaliteli ürünler üretmekle görev verilir. Şehir için yeni bitki çeşitleri yaratan ve hasat eden yetenekli bir çiftçi olacaksınız. İş biraz zor olsa da, çiftçiler arasında her zaman sevgi vardır, büyüleyici ve çekici.

HAYALİNİZDEKİ HAYATI İNŞA ETMEK

Sade ve mutlu bir hayat yaşamak için banliyölere gitmek istediğinizi uzun zamandır dilediniz. Şimdi bu hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz ve Cep Hasadı’nın yol arkadaşına sahip olduğunuz için şanslısınız. Oyun sizi büyük ölçekli bir tarım alanı inşa etme fikrini bulacağınız bir banliyöye götürecek. Bu işi yönetiyorsunuz ve herkesle birlikte çiftçilerin zorluklarını bilmek için çalışıyorsunuz.

Her boş araziyi değerlendirir, çeşit arar ve ekime başlarsınız. Kolayca gübrelemek ve hasat etmek için her alanı bölmek, kendi olağanüstü başarınızdır. Banliyölerden yüzlerce insan buraya çalışmaya geldi ve bu işle çok ilgileniyorlar. Zengin bir çiftçisin, eğlence dolu, sıcakkanlı ve sevimlisin, bu yüzden neredeyse herkes seni çok seviyor.

GÜÇLÜ SİSTEM GELİŞTİRME

Oyuncular, taze ve temiz bir ürün olduğu için hasat ve paketleme sistemine büyük yatırım yapacak, bu nedenle modern bir kapalı sürece yatırım yapmamız gerekiyor. Oyun ayrıca sizin için ulaşım araçlarını veya iş araçlarını da destekliyor ve sadece onu kullanmanız gerekiyor. Satılmayan sebzelerinizi dünya çapındaki süpermarketlere ve mağazalara hizmet edecek şekilde genişletmeye yatırım yapın ve Pocket Harvest bu hayalleri gerçekleştirmenize yardımcı olacaktır.

YENİ MODELLERİ KEŞFEDİN

Ek olarak, özel kanalların biçimini genişletebilir veya önemli karlar elde etmek için hayvancılıkla da birleştirebilirsiniz. Çiftçilik ve hayvancılığın birleşimi, Pocket Harvest’in yapmanızı istediği mükemmel bir kombinasyondur. Kendiniz için büyük bir kârı artırmak için yeni alanlar geliştirin ve bu gelişime yatırım yapın. Daha da ilginci, dünyanın en başarılı çiftçisi oldunuz ve hepsinden önemlisi, ürününüz dünya çapında tanındı.


İndir (30M)

Artık indirmeye hazırsınız Pocket Harvest ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanKairosoft

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir