Pocket Build
Pocket Build

Pocket Build v3.86 APK MOD (Sınırsız Para) indir 2022

Pocket Build, oyuncuların her zaman hayal ettikleri sanal dünyayı inşa etmelerini sağlayan tam teşekküllü bir simülasyon oyunudur. Ayrıca oyuncuların mutlak yaratıcılığı ifade etmeleri için harika motorlardan yararlanır, böylece sonsuz kaynaklarla bi

Android Android Simülasyon
5 ( 862 puan )
Fiyat: $0
İsim Pocket Build
Yapımcı MOONBEAR
Tür Simülasyon
Boyut 147MB
Versiyon 3.86
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Pocket Build is the most famous version in the Pocket Build series of publisher MOONBEAR
Mod Version 3.86
Total installs 5,000,000+

Pocket Build, oyuncuların her zaman hayal ettikleri sanal dünyayı inşa etmelerini sağlayan tam teşekküllü bir simülasyon oyunudur. Ayrıca oyuncuların mutlak yaratıcılığı ifade etmeleri için harika motorlardan yararlanır, böylece sonsuz kaynaklarla birçok yeni şey inşa eder ve rahatlamak için küçük bir dünya yaratır. Ek olarak, oyuncular sürekli keşfettikçe daha heyecan verici içerikler yavaş yavaş açılacak ve bu yaşam simülasyonu türü için daha fazla potansiyel açılacak.

Pocket Build – Sınırsız açık dünya inşa etme oyunu

BAŞLANGIÇ İÇİN ÇEŞİTLİ OYUN MODLARI

Oyuncuların Pocket Build’ın özünün tadını çıkarabilmeleri için, başlamak istedikleri oyun modunu seçmeleri gerekir. Oyun, yaratıcı ve gerçek zamanlı olmak üzere iki ana mod sunacak. Bir seçenek sonsuz yaratıcılık için, diğeri ise rahatlamak ve yavaş yavaş eğlenmek içindir. Oyuncunun içeriğine veya tarzına bağlı olarak, her bir dünyayı başlatabilir ve isteklerine göre dönüştürebilirler.

Pocket Build – Sınırsız açık dünya inşa etme oyunu

Sezgisel ve Etkileşimli Yapı Sistemi

Oyunun yapı ve mimari sistemi esnek ve sofistike olup, oyuncuların kendi dünyalarını hayal güçlerinden özgürce yaratmalarına olanak tanır. Her bina veya seçim birçok ilginç ayrıntı içerir ve oyuncunun belirli binaları veya alanları hayata geçirmek için birçok bina türünü birleştirmesine izin verir. Bununla birlikte, hayatta kalma modunda, her şeyin bir kaynak gereksinimi vardır, bu da her inşaat sürecini oyuncuların eğlenmesi için gerçekçi ve canlı hale getirir.

VATANDAŞINIZI KONTROL EDER

Hayatta kalma modunda, Pocket Build gerçek zamanlı mekanikler uygular, böylece her şey yavaştır, böylece oyuncular her şeyin tadını sonuna kadar çıkarabilir. Yönetirken, oyuncu, odun toplama, madencilik kaynakları ve bir şeyler yetiştirmek için yiyecek toplama gibi belirli işler için tüm bölge sakinlerini doğrudan kontrol edebilir. Ayrıca, oyuncular daha fazla yeni sakin kiralayabilir ve özel sistemler aracılığıyla işleri sorunsuz bir şekilde yürütebilir.

Pocket Build – Sınırsız açık dünya inşa etme oyunu

GÖZ ALICI VE GÜZEL GRAFİKLER

Oyunun grafikleri, huzurlu ve rahatlatıcı unsuru temsil eder, bu nedenle tarzı, oyuncuların dalıp eğlenmesi için canlı ve renklidir. Her şey aynı zamanda yüksek poli olarak tasarlanmıştır ancak son derece duyarlıdır ve oyuncunun hislerine uyum sağlamak için sürekli olarak dönüştürülebilir. Ek olarak, ses efektleri de oyuncuları uyarmada ve dünyalarını geliştirirken onlara daha unutulmaz anlar vermede önemli bir rol oynar.

Pocket Build – Sınırsız açık dünya inşa etme oyunu

BAŞKA DÜNYALARI KEŞFEDİN

Pocket Build, diğer dünyaları keşfetme yeteneğini tanıtacak, oyuncuların dünyalarını geliştirmek için daha fazla ilham almaları için harika bir fırsat. Diğer oyuncuların dünyalarının kapsamlı listesi sistemde yaygın olarak paylaşılıyor ve oyuncular yönetimi devralabilir veya istedikleri herhangi bir şeye dönüştürmek için onu inşa edebilirler. Elbette oyuncular dünyalarını toplulukla paylaşabilir ve nihai tasarım yetenekleriyle yaratıcılıklarını ifade edebilirler.

Pocket Build – Sınırsız açık dünya inşa etme oyunu

ETKİLEYİCİ BİRİNCİ PERSPEKTİF KAMERA

Harika olan şey, oyuncunun köylüleri doğrudan kontrol ederek köylülerin hayatlarını birinci şahıs bakış açısıyla deneyimleyebilmesidir. Birinci şahıs bakış açısının kontrol mekanizması, oyuncuların doğrudan çalışması ve çevredeki kaynakları kullanması için birçok çekici ve etkileşimli işlevin yanı sıra esnek ve karmaşıktır. Bu işlev sayesinde, mutlak bir rahatlama ile oyuncunun ruh halini iyileştirecektir.

Pocket Build APK içindeki her yaratıcı ve sonsuz öğe, oyuncuların oyundan sonuna kadar zevk almaları için sonsuz bir potansiyeldir. İçeriği aynı zamanda oyunculara hayal güçlerinden yarattıkları dünyanın gelişimini yönetirken ve izlerken rahatlık ve huzur vermekle ilgilidir.


İndir (147MB)

Artık indirmeye hazırsınız Pocket Build ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir