Pocket Academy 3
Pocket Academy 3

Pocket Academy 3 v1.2.0 APK (Sınırsız Para) indir

Cep Akademisi 3 Mod APK – Başyapıt! Üçüncü okul yönetimi simülasyonu! İster prestijli ister güçlü bir okul olsun, oyuncuya bağlı olarak çeşitli okullar oluşturalım!

Android Android Oyun
4 ( 301 puan )
Fiyat: $0
İsim Pocket Academy 3
Yapımcı Kairosoft
Tür Oyun
Boyut 40.85 M
Versiyon 1.2.0
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Pocket Academy 3 is the most famous version in the Pocket Academy 3 series of publisher Kairosoft
Mod Version 1.2.0
  • 1. Sınırsız Para
  • 2. Sınırsız Kültür Puanı
  • 3. Sınırsız Beşeri Bilimler Puanı
  • 4. Sınırsız Bilim Puanı
  • * Harcadıkça artırın

Pocket Academy 3 hakkında

Pocket Academy 3 MOD APK‘da arzuların lisesini inşa edin. Bu gerçekten de cep telefonlarındaki en iyi simülasyon oyunları ödülünü alan birkaç oyundan biri. Bu 3. bileşenin üretimi, oyunculara başka bir bilgi, güncellenmiş işlevler ve öğrenciler için daha toplu etkinlikler getiriyor. Oyuncunun ana görevi, sınıfları geliştirmek, konuları öğrencilerin gereksinimlerine göre düzenlemektir. Ayrıca, öğrencilerin katılmaları ve kendi özel yeteneklerini sonuna kadar geliştirmeleri için rekreasyon, araştırma ve retorik turnuvaları düzenlemeniz gerekecektir. Üniversitenizin ne kadar harika olduğunu tam olarak değerlendirecek olan öğrencilerinizdir. Mesleki unsurların yanı sıra, kolejdeki manzara ve çekici öğeler de aynı şekilde dikkat gerektirir.

pocket academy 3 3

Sınıf tasarımı

Pocket Academy 3‘e kim katılırsa, muhtemelen başlangıçta bu amacı kullanması talimatı verilecektir. Hala nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız, oyunun size göstereceği gerçeğinden dolayı endişelenmeyin, bundan sonraki kararlar şüphesiz tamamen sizin kararınız olacaktır. Okul yapmak sandığınız kadar basit değil. Aynı odada düzenlenebilecek konular bulabilirsiniz, ancak ekstra eğitim araçları isteyen konular da vardır. Şarkı alanı içindeki müzik cihazları, sanat odasındaki sanat cihazları, fizik ve kimya için deneysel ekipman dahil. Sırayla konuların kilidini açın ve anında modern sınıf sistemi satın alın.

pocket academy 3 1

Öğrencilerin ihtiyaçlarını duyun

Pocket Academy 3, insanların ortak gereksinimleri kavrayabilmesini sağlamak için öğrencilerin yanıtlarını ve hızlı konuşmalarını oluşturur. Mevcut konuların yanı sıra, öğrencilerin farklı ihtiyaçları varsa, hızlı bir şekilde yanıt vermek isteyeceksiniz, çünkü zaman kesinlikle çok fazla zaman karşılanmadığında, kuruma devam eden öğrenci sayısı azalacaktır. Dersler sırasında bile, öğrenciler öğretilen verilerin kalibresine tepki vereceklerdir. Kullanım anlayışınız ne kadar fazlaysa puanınız o kadar yüksek olacaktır. Hem tesisleri hem de iyi eğitmenleri satın almak, okulunuzu bir liseye dönüştürecektir.

pocket academy 3 2

Etkinliğe diğer okullarla birlikte katılın

Öğrencilerinizin tam olarak ne keşfettiğini göstermek için gerçekten turnuvalara katılmak istiyorsunuz. Yarışmanın teması, entelektüel, spordan diğer beceri konularına kadar benzersizdir. Bu içerikte yer almak ve ödüller kazanmak için üniversite ile ilişkili örnek öğrencileri aday gösterin. Savaşın çerçevesini tamamen simüle etmese de, sonuca yönelik strese girmenize de neden olacaktır. Kurumun güvenilirliği, öğrenciler pek çok derece elde ettikçe daha da artmaktadır.


İndir (40.85 M)

Artık indirmeye hazırsınız Pocket Academy 3 ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanKairosoft

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir