Plus Messenger
Plus Messenger

Plus Messenger v8.6.1.2 APK + MOD (Optimize Edilmiş) indir 2022

Plus Messenger, bugün kullanmak için en değerli mesajlaşma uygulamalarından biri olarak derecelendirilmiştir. Sohbet grubunu adlandırma, resim gönderme vb. gibi kullanıcılara kolaylık sağlayan sayısız benzersiz yardımcı programla.

Android Android İletişim
4 ( 930 puan )
Fiyat: $0
İsim Plus Messenger
Yapımcı rafalense
Tür İletişim
Boyut 36M
Versiyon 8.6.1.2
MOD Optimize Edilmiş
Orjinal Google Play
Plus Messenger is the most famous version in the Plus Messenger series of publisher rafalense
Mod Version 8.6.1.2
 • Gereksiz diller, yinelenen grafikler kaldırıldı.
 • Grafiklerimi ekledim.
 • Sıçrama ekranı kaldırıldı.
 • Siyah tema ve gece modu ile kullanılması önerilir.
 • Yapı numarası, güncelleme istememesi için artırıldı.

Arkadaşlarınızla mesajlaşmak veya iletişim kurmak için hangi uygulamayı kullanacağınızı merak ediyorsanız Plus Messenger’ı önereceğim. Bu, çeşitli benzersiz özellikler getirmesinin yanı sıra, yardımcı programları nedeniyle birçok kullanıcı tarafından tercih edilen mesajlaşma aracıdır. Bu uygulamayı kullanarak çeşitli isimlerle grup sohbetleri oluşturabilirsiniz. Bununla da kalmayıp, hangilerinin favoriler, okunmamış kategoriler ve daha fazlası olduğunu bildiğinizde gelen kutunuzdaki sekmeleri kolayca ayırt edebilirsiniz…

Daha Fazla Haberci Daha Fazla Haberci

EKRANDA AYRI SEKTÖRLER GÖSTERİN – AŞK, OKUNMAMIŞ, GRUP GİBİ…

Plus Messenger’ın birçok kullanıcının kullanmayı tercih ettiği mesajlaşma araçlarından biri olduğu söylenebilir. Bunu iddia etmek için pek çok neden var, ancak bunların arasında ekranınızda sekmeleri görüntüleyebildiğiniz söylenebilir. Kullanıcılar, posta kutusundaki mesaj sekmelerini, mesajları okumak ve buna göre yanıtlamak üzere kolayca tanımlanabilmeleri için kategorilere ayırabilir. Favoriler, okunmamış mesajlar veya gruplardan gelen mesajlar olabilir ve düzenlemenize göre açıkça kategorilere ayrılır. Bu uygulamayla bile gereksiz sekmeleri tamamen kaldırabilirsiniz.

10 HESABA KADAR AYNI ANDA BİRDEN FAZLA HESAPTA GİRİŞ YAPIN

Bu, işi olanlar için doğru bir uygulama olarak kabul edilir. Ve hangi işe sahip olursanız olun, bu her zaman mesajlaşmada takdir edilir. Bunu neden söylüyorum? Çünkü bu uygulamayı kullanırken, aynı uygulamada ve aynı cihazda 10 hesaba kadar giriş yapmakta özgürsünüz. Daha sonra bunları birçok farklı amaç için kullanabilirsiniz. Kullanıcılar, mesajlara en hızlı şekilde yanıt vermek için hesaplar arasında kolayca geçiş yapabilir.

GRUP SOHBETLERİNE AYRI BİR İSİM VERİN, BÖYLE BİR KARIŞIKLIK YOKTUR

Plus Messenger’ı kullanırken hayatınızın önemli ölçüde değiştiğine inanıyorum. İnsanlarla bilgi alışverişi yapmak ve almak için çok zaman kazanabilirsiniz. Bu uygulama ile herkese özel mesaj gönderebilir ve herkesi aynı grupta toplayarak iletişimi kolaylaştırabilirsiniz. Kullanıcıların, daha sonra karışıklığı önlemek için her grubu ayrı ayrı adlandırarak birçok farklı sohbet grubu oluşturmasına tamamen izin verilir. Her kategoriyi aile sohbet grubu veya kurumsal sohbet grubu gibi adlandırın…

Daha Fazla Haberci Daha Fazla Haberci

POSTA KUTUSUNDAKİ KLASÖRLER KOLAYCA YEDEKLENEBİLİR VE GERİ YÜKLENEBİLİR

Bu uygulamayı kullandığınızdan beri, Plus Messenger bunları en iyi şekilde gerçekleştirmenize yardımcı olurken, yalnızca belge göndermek veya almak için uygulamaları farklı kullanımlara geçirme konusunda endişelenmenize gerek yok. Hatta bu uygulamadan önemli mesaj öğelerinizi hızlı bir şekilde yedekleyebilir ve geri yükleyebilirsiniz ve kullanıcıların zaman kaybetmesini önlemek için her şey hızlı bir şekilde yapılacaktır. Sadece bu değil, aynı zamanda daha kolay tanımlama için sohbet öğelerini en düzgün şekilde düzenleyebilirsiniz.

SABİTLENEN SOHBETLERİ VE FAVORİ ÇIKARTMALARI ARTIRIN

Kişisel olarak veya işte sizin için önemli olan konuşmalar veya mesajlar olması zorunludur. Ve bazen, çok kişiyle olan metninizin, önceki mesaj öğelerinin seyreltilmesine neden olabilir ve onları tekrar bulmakta zorlanabilirsiniz. Ama merak etmeyin, bu uygulamayı kullanarak önemli mesajları en üste sabitleyebilirsiniz. Maksimum 100 mesaj ile bunu yapmakta özgürsünüz. Kolay göndermek için yaklaşık 20 favori çıkartma öğesini bile kaydedebilirsiniz.

BİRİSİ ÇEVRİMİÇİ OLARAK YA DA MESAJ GİRDİĞİNDE HER TÜRLÜ BİLDİRİMİ GÖSTERİN

Önemsediğiniz kişilerin profillerine gidip o kişinin aktif olup olmadığını görmek için beklemek veya zaman kaybetmek zorunda değilsiniz. Tek yapmanız gereken Plus Messenger’ı kullanmak ve sevdiğiniz kişileri ilgi alanınıza eklemek. Uygulama, bu kişiler aktif olduğunda sizi bilgilendirecek, mesaj yazacak ve hatta size mesaj gönderecektir.

Daha Fazla Haberci Daha Fazla Haberci

ANA ÖZELLİKLER

 • Bu uygulamadaki mesaj sekmeleri, birçok farklı kategoride sınıflandırılacak ve kullanıcıların favorileri veya okunmamış mesajları hızlı bir şekilde tanımlamasına olanak tanıyacaktır.
 • Aynı uygulamada ve aynı cihazda birden fazla hesapta, maksimum 10 hesapla oturum açın, böylece birçok farklı amaç için kullanabilirsiniz.
 • Kullanıcılar, iş için gerekli mesajları yedeklemenize ve geri yüklemenize izin verilen bu uygulamada kolayca belge gönderip alabilir.
 • Bu uygulamayla, 100’e kadar temel kullanıcıları sabitleyebilir ve ardından en sevdiğiniz çıkartmalardan 20’ye kadar kaydedebilirsiniz.
 • Uygulama, “favorilere” eklediğiniz kişiler çevrimiçi olduğunda, mesaj yazdığında veya size mesaj gönderdiğinde kullanıcılara bildirim gönderir.


İndir (36M)

Artık indirmeye hazırsınız Plus Messenger ücretsiz. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir