Plumber Bro
Plumber Bro

Super Bro Adventure v1.2.8 APK indir (Yüksek Hasar/Tanrı Modu) 2022

Super Bro Adventure Mod APK, Mario'nun zorlukları aştığı ve Princess Peach'i kurtardığı zaman popüler oyun serisinin karakterleriyle tanışmanız için bir fırsattır. Birçok yerde seyahat edecek, güçlü takım arkadaşlarını toplayacak ve birçok zorlu düşm

Android Android Rol Oyunu
4 ( 584 puan )
Fiyat: $0
İsim Plumber Bro
Yapımcı Nice Play
Tür Rol Oyunu
Boyut 803M
Versiyon 1.2.8
MOD Yüksek Hasar/Tanrı Modu
Orjinal Google Play
Plumber Bro is the most famous version in the Plumber Bro series of publisher Nice Play
Mod Version 1.2.8
Total installs 1,000+
MENÜ MODU Hasar Çarpanı Tanrı modu

Plumber Bro, oyuncunun kaçırılan Prenses Peach’i kurtarmak için Mario’yu kontrol ettiği bir RPG oyunudur. Farklı seviyelerde daha fazla karakter tanıyacak ve düşmanların üstesinden geleceksiniz. Aynı zamanda birçok yönden takımın gücünü arttırmaya zorlanıyorsunuz ve güçlü karakterler de kilidini açmanız için sizi bekliyor.

tesisatçı kardeşim

HIT OYUNLARDAN KARAKTERLERLE TANIŞIN

Oyuncular, Plumber Bro’ya başlarken Pokemon, Mario ve diğerleri gibi popüler oyunlardan karakterlerle etkileyici bir açılışla büyülenecek. Böylece oyun deneyimi sırasında bu karakterlerle tanışabileceğinizi de fark edeceksiniz. Hikaye, Mario’nun Prenses Peach için çiçek yetiştirmesiyle başlar ve garip bir uzay gemisi belirir ve Bowser tekneden aşağı atlar ve diğer karakterleri şaşırtmak için onu kaçırır.

tesisatçı kardeşim

Hemen, birkaç karakter bir araya geldi ve Mario’nun gemiye atlamasına ve çeşitli düşmanlarla yüzleşmesine yardım etti. Güvertede birkaç savaş geçirdikten sonra Bowser ortaya çıktı ve ikisi Bowser’ın kazanmasıyla sonuçlanan bir savaş yaşadı. Güçlü bir ateş topu fırlattı ve Mario’yu gemiden uçurdu. Ardından Cappy adında bir karakterle tanışır ve akrabaları da kaçırılır. Oradan sevdiklerini düşmanlarından kurtarmak için yolculuklarına başlarlar.

tesisatçı kardeşim

BECERİLERİNİZLE GÜÇLÜ DÜŞMANLARA SALDIRIN

Plumber Bro’da kontrol ettiğiniz karakter Mario; Karakterde gezinmek için joystick ve ekrandaki ilgili düğmeleri kullanacaksınız ve düşmanlara çeşitli saldırılar kullanacaksınız. Oyuncular bu deneyimde çabucak ustalaşacak ve saldırıları ne zaman doğru kullanacaklarını bilecekler. Aynı zamanda, büyük görünümlere sahip bazı canavarlar, onları düzgün bir şekilde atlatmak için etki alanını görebileceğiniz güçlü saldırılara sahip olacak.

tesisatçı kardeşim

Göz ardı etmeyeceğiniz bir diğer ilginç nokta ise zorlu maçlarda takım arkadaşlarınızın size destek olacak olmasıdır. Aynı zamanda, hiçbir şey tipik bir dizi karakterinin gözlerinizin önüne gelmesinden daha iyi olamaz ve bu oyuna bağlı kalmanızın nedeni de budur. Örneğin, bir zaman makinesini toplamak için bir ejderhayla savaştığınızda, Final Fantasy serisinin Bulutu belirir ve onu yendikten sonra onu kovalamaya devam eder.

GÜÇLÜ KARAKTERLERİ VE ÇEŞİTLİ SİLAHLARI ÇAĞIR

Plumber Bro’da oyuncular iki ana kategoriye ayrılmış farklı afişler bulacaklar: karakter afişleri ve silah afişleri. Her birinin, oyuncuların şanslılarsa nadir karakterleri ve silahları keşfedecekleri bir şans mekanizması vardır. Aynı zamanda, genellikle oyuncunun kaynaklarının belirli bir miktarını tüketecektir. Ayrıca kadronuzun gücünü artırmaya yardımcı olacak ve takıma yeni bir tane getirdiğinizde istatistik değişikliklerini fark edeceksiniz.

tesisatçı kardeşim

Karakterin gücü, ilgilenmeniz gereken birçok faktöre bağlıdır. Spesifik olarak, artırmak için öğeleri kullanabileceğiniz seviyedir. Farklı niteliklere sahip silahlar, karakterinizi donatacak ve istatistiklerini artırmak ve becerilerin kilidini açmak için karakterinizi uyandıracak.

Mario’nun bu oyundaki kurtarma yolculuğu sizi etkileyecek çünkü:

  • Mario ile yolculuk yaparken popüler oyun serilerine özgü birçok karakterle tanışabileceğiniz bir dünya.
  • Bowser’ın kaçırdığı Prenses Peach’i kurtarmak için birçok farklı düşmanı alt edeceksiniz.
  • Her karakter, sayısız düşman ordusunu yenmek için kullanacağınız güçlü becerilere ve saldırılara sahiptir.
  • Sahip olduğunuz kaynakları kullanacağınız pankartlar aracılığıyla silah sayısı ve kalitesi yüksek karakterler çağrılacaktır.
  • Ekip üyelerinizin gücünü birçok yolla açığa çıkarmanız ve daha büyük düşmanları yenmek için fırsatlar yaratmanız zaman alacaktır.


İndir (803M)

Artık indirmeye hazırsınız Plumber Bro ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir