Plex
Plex

Plex v9.9.0.35519 APK indir (Premium Kilitsiz) 2022


Plex, müzik, filmler, TV şovları vb. dahil olmak üzere eğlence endüstrisinin en popüler içeriğini sunduğu için bir ev eğlence uygulamasıdır. Her alanın büyüklüğü vardır ve kullanıcılar yalnızca basit işlemlerle her şeyi ücretsiz olarak keşfetmenin ke

Android Android Araçlar
4 ( 586 puan )
Fiyat: $0
İsim Plex
Yapımcı Plex Inc
Tür Araçlar
Boyut 50MB
Versiyon 9.9.0.35519
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Plex is the most famous version in the Plex series of publisher Plex Inc
Mod Version 9.9.0.35519
Total installs 10,000,000+
  • Plex  Pass / Ücretli özelliklerin kilidi açıldı;
  • Diller: Tam Çoklu Diller;

Plex, müzik, filmler, TV şovları vb. dahil olmak üzere eğlence endüstrisinin en popüler içeriğini sunduğu için bir ev eğlence uygulamasıdır. Her alanın büyüklüğü vardır ve kullanıcılar yalnızca basit işlemlerle her şeyi ücretsiz olarak keşfetmenin keyfini çıkarabilir. Ayrıca uygulama, bazı özel özel işlevleriyle kullanıcılar için birçok sürpriz yaratacaktır.

Plex: Film Akışı ve Canlı TV

KEŞFET ÖZELLİKLERİYLE GENİŞ KÜTÜPHANE

Film eğlence endüstrisindeki içerik çeşitliliği, izleyicilere her zaman boş zamanlarında eğlendirecek birçok yeni şey verecektir. Kullanıcıların daha esnek bir şekilde gezinmesine yardımcı olmak için her şey farklı kategoriler veya klasörler halinde düzenlenmiştir. Ayrıca, çeşitlilik ve büyük miktarda içerik nedeniyle Plex, kullanıcı dostu bir arayüz kullanacak ve insanlara ücretsiz ve yüksek kaliteli içerik sunmak için özenle tasarlanmış olacak.

Düzenli bir kütüphanedeki büyük miktarda içeriğe ek olarak, uygulama aynı zamanda kullanıcının çeşitli türler için tercihlerini genişletmek için bir keşif işlevi sunacaktır. Ayrıca, her içerik tamamen kategorize edilmiştir veya birçok seçkin stile dayanmaktadır ve kullanıcılar keşifler için her klasörü doğrudan arayabilir veya takip edebilir. Hatta bazı işlevler, kullanıcının seçimini genişletmek için otomatikleşerek yeni türlere veya içeriğe erişmelerini sağlar.

Plex: Film Akışı ve Canlı TV

EN İYİ DAHİLİ YAYIN DENEYİMİ

Kullanıcılar uygulamanın içindeki her şeyi görmek istiyorlarsa, internete sağlam ve hızlı bir bağlantıya sahip olmaları gerekir. Oradan, görüntü kalitesini özgürce değiştirebilir ve cihazın yerel deposuna indirmeden her şeyi izleyebilirler, böylece içeriğin özgürce keyfini çıkarmak için etkin bir şekilde çok zaman kazanırlar. Ayrıca kullanıcılar, akış sırasında en iyi deneyimi elde etmek için görüntüleme işlemi sırasında birkaç işlevi özelleştirebilir.

Uygulamanın akış arayüzü de sorunsuz ve esnek olacak şekilde tasarlanmıştır ve kullanıcıların filmin performansı üzerinde tam kontrole sahip olmalarını sağlar. Kullanıcıların izledikleri içeriğin türüne bağlı olarak, bölümler veya şovlar arasında geçiş yapmayı her zamankinden daha kolay ve rahat hale getiren daha uygun seçeneklere sahip olacaklar. Elbette, kullanıcılar akış arayüzünü özelleştirebilir, böylece bu çekici hizmetle ilgili deneyimlerini genişletebilir.

Plex: Film Akışı ve Canlı TV

ÇEVRİMDIŞI MOD İLE HAREKET HALİNDE İZLEYİN

Plex, kullanıcılar hareket halindeyse, boş zamanlarında herhangi bir içeriği doğrudan indirmek için bir işlev sunacaktır. Bu, bölümleri veya çeşitli şovları kolayca indirmeyi içerir ve kullanıcılar bunları yalnızca özel bir klasör aracılığıyla izleyebilir. Bu işlev sayesinde, görüntü kalitesi her zaman mutlaktır ve kullanıcılar, duruma bağlı olarak etkileşimde bulunmak veya görüntüleme deneyimini değiştirmek için gereken birçok olanaktan yararlanmaya devam eder.

ARKADAŞLAR YA DA AİLE İLE FİLM İZLE

Kullanıcılar ayrıca Plex hesaplarını aileleri veya arkadaşlarıyla paylaşabilir, böylece her gün heyecan verici içerik paylaşabilir ve sayısız filmi birlikte izleyebilir. Uygulamanın herhangi bir sınırlaması yoktur ve her şey ücretsizdir, ancak önerilerin birleşimi her kişinin keşfini daha zengin ve daha çeşitli hale getirecektir. Ayrıca, herkes film izlerken özel bir deneyim bulmak için profilleri özgürce kişiselleştirebilir.

Plex: Film Akışı ve Canlı TV

Plex, kullanıcılara en iyi ve en istikrarlı akış deneyimini vaat ediyor ve uygulamayı özgürce kişiselleştirmek için birçok çekici özellik sunuyor. Bazı özel işlevler uygulamayı genişletecek ve kullanıcılara herkesle birlikte filmlerin keyfini çıkarmaları ve izlemeleri için daha fazla yeni potansiyel sağlayacaktır.

Yardımcı programı kullanırken, kullanıcıların en sevdikleri medyayı başkalarıyla çok kolay bir şekilde paylaşmalarına izin verilir. Ayrıca, çevrimdışı eğlence için telefonunuzdaki veya tabletinizdeki medyayı da senkronize edebilirsiniz. Medya dosyalarını en sevdiğiniz bulut hizmetleriyle senkronize edin, böylece kullanıcılar medya dosyalarını istedikleri zaman kolayca aktarabilir. Aslında, tek bir akıllı dokunuşla, tüm resimleriniz ve videolarınız anında UPnP’yi destekleyen herhangi bir Akıllı TV’de görüntülenecektir.

Plex: Film Akışı ve Canlı TV

AKILLI UYGULAMA KONTROLÜ

Şu anda, uygulama, kullanıcıların uygulamanın yardımcı programını tam olarak kullanmasına yardımcı olmak için bir dizi temel işlev eklemiştir. Herkesin boş zamanlarında eğlendirmek için bir film, fotoğraf ve ses hazinesi vardır. Kullanıcılar, yazılımın sezgisel ana arayüzünün birçok değişikliğe uğradığını keşfedebilir. Yazılımın işlevleri en sezgisel şekilde optimize edilmiştir. Oluşturulan Plex, kullanıcılara tamamen yeni bir şekilde tam kontrol sağlar.

HER ZAMAN ERİŞİN VE KEYFİNİ ÇIKARIN

Medya dosyası yönetim yazılımı, kullanıcıların eğlence amaçlı film, müzik ve fotoğrafların keyfini çıkarması ve bunlara erişmesi için etkili bir araç olarak kabul edilir. Bu yardımcı programın en öne çıkan özelliğinin, kullanıcılara her zaman, her yerden erişebilme ve keyfini çıkarabilme özelliği olduğu söylenebilir. Başka bir deyişle, cihazlardan içerik oynatarak medya içeriğini her yerde izleme yeteneğidir. Kullanıcılar nereye giderse gitsin, yardımcı programları daha iyi yönetebilir. Ayrıca Plex, telefonunuza açıklamalar ekleme, film içeriğini özetleme ve karşılaştırma özelliği ile daha zengin bir medya kitaplığı da sağlar.

Plex: Film Akışı ve Canlı TV

YÜKSEK KALİTE SES, RESİM DENEYİMİ

Yukarıdaki özelliklerin yanı sıra uygulama, kullanıcıların daha rahat ve harika dinlendirici saatler için tam 1080p veya 4K kalitesinde geniş ekranlı cihazlarda bulunan içeriği deneyimlemelerine de olanak tanır. Şimdi, uygulama 24 ücretsiz haber kanalıyla sürekli güncelleniyor ve ayrıca en iyi yerel haber kaynaklarını da takip edebilirsiniz. Kullanıcıların hiç bu kadar kolay bir TV izleme deneyimi yaşamadıkları söylenebilir.


İndir (50MB)

Artık indirmeye hazırsınız Plex ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

YapımcıdanPlex Inc

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir