PSPlay Uzaktan Oynatma
PSPlay Uzaktan Oynatma

PSPlay: Sınırsız PS Uzaktan Oynatma v5.3.0 APK indir (Yamalı) 2022


PlayStation, güçlü bir ev konsolu platformudur ve günümüze kadar birçok nesil boyunca gelişmiştir. En son nesli, çığır açan teknolojilere ve kullanıcıların oyunların keyfini çıkarması için birçok avantaja sahip 5. nesil veya PS5'tir. Ancak, herkes he

Android Android Eğlence
4 ( 523 puan )
Fiyat: $0
İsim PSPlay Uzaktan Oynatma
Yapımcı PlayStation Mobile Inc.
Tür Eğlence
Boyut 40MB
Versiyon 5.3.0
MOD Ücretli Sürüm/Yamalı
Orjinal Google Play
PSPlay Uzaktan Oynatma is the most famous version in the PSPlay Uzaktan Oynatma series of publisher PlayStation Mobile Inc.
Mod Version 5.3.0

PlayStation, güçlü bir ev konsolu platformudur ve günümüze kadar birçok nesil boyunca gelişmiştir. En son nesli, çığır açan teknolojilere ve kullanıcıların oyunların keyfini çıkarması için birçok avantaja sahip 5. nesil veya PS5’tir. Ancak, herkes her zaman, her yerde oynayamaz ve hatta birçok kişi PS4 / 5 oyunlarının keyfini doğrudan telefonlarında çıkarmak ister. Bu insanlardan biriyseniz , bu makale PSPlay’i tanıtacaktır . Kullanıcıların tüm oyunlarını PS4 veya 5’te oynamalarına yardımcı olan bir uygulamadır ve bu sayede konsol kullanmadan istedikleri zaman, istedikleri yerde oynayabilirler.

PS OYUNUNUZU TELEFONUNUZDA YAYINLAYIN

PSPlay

PSPlay’in ana özelliği, oyuncunun oyununu konsoldan telefona aktarmasıdır. İlginç olan, akışın güçlü bir cihaza değil, herhangi bir oyunu oynamak için sabit bir bağlantıya ihtiyaç duymasıdır. Oynamaya başlamadan önce, bu uygulamanın oyunu güncellemek ve oyuncuların akışa hazır olması için PS 4 veya 5 ile ilişkili oturumlardan geçmesi gerekecek. Ancak, akış aralığı sınırlı olacak ve oyuncuların bile en sevdikleri oyunları başka bir yerden oynamak için İnternet’e bağlı olmaları gerekiyor. Uygulamanın çalışma kuralı basit ve kullanıcı dostudur. Oyuncuların sevdikleri oyunları deneyimlemelerini sağlar ve daha iyi bir akış deneyimi için birçok özelliği destekler.

EN İYİ DENEYİM İÇİN ÖZELLEŞTİRİLEBİLİR ARAYÜZ

PSPlay

PSPlay, kullanıcıların en sevdikleri oyunları yayınlamalarına yardımcı olur. Telefon cihazları konsol ve ana ekranla entegre olacak. Uygulama, gamepad ile özelleştirilebilen ve öne çıkarılabilen bir arayüz ile kullanıcılara yardımcı olacaktır. Titreşim modu, çift algılama ve PS4 ve 5’te bulunan diğer birçok faktör gibi cihazın yalnızca görünümü değil, deneyimi ve hissi de mükemmel bir şekilde taklit edilecektir. Hemen hemen her gamepad özelliği mükemmel ve doğru bir simülasyon olacaktır. Oyuncular en sevdikleri oyunun tadını çıkarırken en iyi deneyimi yaşarlar.

İLERLEMEYİ SAĞLAMAK İÇİN SENKRONİZE TASARRUF YAPIN

PSPlay

Oyuncular PSPlay aracılığıyla en sevdikleri oyunlardan keyif aldıklarında, tüm veriler sürekli olarak senkronize edilecek, bu da oyuncunun veri kaybı konusunda endişelenmeyeceği anlamına geliyor. Bu arada, tüm ayarlar ve ilerleme kaydedilir ve konsola yüklenir ve oyuncular konsola devam edebilir. Senkronizasyon, PSPlay’in her şeyi güvenli bir şekilde saklamasını sağlayan kullanışlı bir özelliğidir. Oyuncular, akış oynatma özelliğini kullanırken yeni bir deneyim için kitaplık oyunlarını indirebilir veya kişiselleştirebilir.

ÇEŞİTLİ TEKNİK DESTEKLER

PSPlay

PSPlay, PS4 ve 5 için oyun uygulama simülatörü olarak çalışır, bu nedenle çalışma sırasında birçok teknik hata olacaktır. Ancak uygulama birçok çekici özelliği ile kullanıcıları destekleyecektir. Özellikle gamepad kontrol eşlemesi için uygulamayı tamir etmelerini ve kişiselleştirmelerini kolaylaştırır. Oyuncular boyutlarını, opaklıklarını ve işlevlerini değiştirebilirler. Her oyunun kendine özgü ayarları vardır ve oyuncuların oyunu oynamak için sabit ağ hızlarına veya akış ortamlarına ihtiyacı olacaktır. Sadece bu değil, oyuncu kontrol mekanizmasını değiştirebilir, böylece her oyunda daha iyi bir deneyim yaşayabilir veya PS4 / 5 gamepad’i yeniden taklit edebilir.

PSPlay

PS4 ve 5’in ikisi de yeni nesil konsollar ve birçoğu oyunlarını kullanışlı ve taşınabilir oldukları için mobil platformlar başta olmak üzere tüm farklı platformlarda deneyimlemek isteyecektir. Bu konsollara sahipseniz ve en sevdiğiniz oyunların keyfini rahatça çıkarmak istiyorsanız, PSPlay mükemmel bir uygulama olacaktır. Ancak, en iyi istikrarı ve deneyimi sağlamak için mükemmel bir bağlantı ortamına sahip olmak en iyisidir.


İndir (40MB)

Artık indirmeye hazırsınız PSPlay Uzaktan Oynatma ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir