PLAYit
PLAYit

PLAYit v2.6.4.27 APK indir (Vip Kilidi Açık) 2022


PLAYit, video izleme, müzik çalma ve birçok farklı kaynaktan video indirme gibi çeşitli özellikleri destekleyen bir uygulamadır. Uygulama birçok farklı formatı kolaylıkla desteklediğinde, hayranlık uyandıran bir video izleme deneyimine sahip olabilir

Android Android Video Oynatıcılar
4 ( 573 puan )
Fiyat: $0
İsim PLAYit
Yapımcı PLAYIT TECHNOLOGY PTE LTD
Tür Video Oynatıcılar
Boyut 32MB
Versiyon 2.6.4.27
MOD Vip Kilidi Açık
Orjinal Google Play
PLAYit is the most famous version in the PLAYit series of publisher PLAYIT TECHNOLOGY PTE LTD
Mod Version 2.6.4.27
Total installs 100,000,000+

İndir (32MB)

PLAYit, video izleme, müzik çalma ve birçok farklı kaynaktan video indirme gibi çeşitli özellikleri destekleyen bir uygulamadır. Uygulama birçok farklı formatı kolaylıkla desteklediğinde, hayranlık uyandıran bir video izleme deneyimine sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda, şarkınızı daha alakalı hale getirmek için bir ekolayzer ile birlikte sevdiğiniz herhangi bir şarkıyı dinleyebileceksiniz. Elbette kitaplığınız her zaman değişecek çünkü artık istediğiniz videoyu saklayabilirsiniz.

PLAYit – Yeni Hepsi Bir Arada Video Oynatıcı PLAYit – Yeni Hepsi Bir Arada Video Oynatıcı

SİZİN YOLUNDA VİDEO İZLEMEYİ DESTEKLEYİN

PLAYit’te kullanıcılar, etkileyici bir destek özelliği ile ilk sınırsız video deneyimine gelecekler. Bazen uygulama tarafından önerilen, farklı videoları çevrimiçi izlemeyi mümkün kılan bir uygulamadır. Tabii ki, sekmeleri Klasör olarak değiştirdiğinizde, cihazınızda bulunan videolara da göz atabilirsiniz. Böylece çok fazla zorlanmadan veya birçok uygulama indirmeden istediğiniz videoyu izleyebilirsiniz.

Bu desteğin kullanışlılığı, uygulamanın birçok dosya türü için desteğinden gelir. 4K veya 1080p HD kalitesinde videolar ile rahatça izleyebileceksiniz. Ayrıca uygulamanın desteklediği formatlar oldukça fazla ve 3GP, MP4, M4V, MOV ve daha birçok dosya türü olarak anılabilir. Buradan, çevrimiçi olarak görünen veya cihazınıza indirilen tüm videolar hızlı bir şekilde oynatılabilir çünkü uygulama, mükemmel video izleme deneyiminiz için günümüzde yaygın olarak kullanılan dosya türlerini destekler.

SEVDİĞİN ŞARKILARI KOLAYCA DİNLE

Kullanıcılar, video izlemenin yanı sıra, PLAYit’te görünen müzik çalar özelliği de buluyor. Bir müzik çaların yapabileceği bazı özelliklerle birlikte, favori şarkılarınızı çevrimiçi olarak veya cihazınızda kolayca dinleyebilirsiniz. Özellikle, uygulamayı arka planda çalışacak ve müziğinizi dinlemeye devam edecek şekilde ayarlayabilirsiniz. Aynı zamanda, deneyimlediğiniz sesleri daha uygun hale getirmek için uygun şekilde özelleştirmek için bir ekolayzeri de destekler.

Mp4 müzik dinlerken, kullanım rahatlığı için onu mp3’e dönüştürmek isteyeceksiniz ve kapasite orijinaline göre çok azaltılabilir. Uygulama ayrıca mp4’ten mp3’e dönüştürme özelliği oluşturulduğunda bu konuda size yardımcı olabilir. Deneyimin nasıl hayranlık uyandıran, eksiksiz ve birçok faktör için ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilebileceğini seçeceksiniz.

PLAYit – Yeni Hepsi Bir Arada Video Oynatıcı PLAYit – Yeni Hepsi Bir Arada Video Oynatıcı

İSTEDİĞİNİZ VİDEOLARI SAKLAYIN

PLAYit’in dönüştürme özelliğinin yanı sıra, birçok farklı kaynaktan istediğiniz herhangi bir videoyu indirmek de kullanılacak bir diğer özelliktir. Beğendiğiniz bir videoyu bulduğunuzda ve ardından indirme işlemini gerçekleştirmek için ilgili düğmeye bastığınızda işlem zahmetsizdir. Uygulama, etkileyici videoları yüksek eğlence ile depolamak için takip ettiğiniz sosyal ağdan birçok farklı web sitesine veya video indirmenize yardımcı olabilir.

Yukarıda belirtildiği gibi, uygulama, kullanım kolaylığınız için uygulamadaki öğeleri özelleştirmenize olanak tanır. Söyleyebileceğimiz ilk faktör, uygulamanın doğrudan klasörünüzdeki içeriğin güvenliğini desteklemesidir. Aynı zamanda, her deneyimden sonra deneyiminizi değiştirmek için uygulamanın arayüzünü değiştirebilirsiniz. Ayrıca, bir eylemi gerçekleştirmek için yalnızca ilgili dokunuşla video izlemek de tamamen basittir.


İndir (32MB)

Artık indirmeye hazırsınız PLAYit ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir