Play Together
Play Together

Play Together v1.40.2 APK MOD (Menü/Oto Balık Tutma) 2022


Play Together, insanların büyük bir şehirde buluşması, sohbet etmesi, rahatlaması, etkinliklere katılması ve harikalar keşfetmesi için uygun gündelik bir oyundur. İçeriği aynı zamanda arkadaş canlısı, sevimli ve sadece ilk denemede ustalaşması kolayd

Android Android Klasik
5 ( 329 puan )
Fiyat: $0
İsim Play Together
Yapımcı HAEGIN Co Ltd
Tür Klasik
Boyut 585MB
Versiyon 1.40.2
MOD Menü/Oto Balık Tutma
Orjinal Google Play
Play Together is the most famous version in the Play Together series of publisher HAEGIN Co Ltd
Mod Version 1.40.2
  • MENÜ MODU
  • OTOMATİK BALIKÇILIK
  • VPN DESTEKLENİYOR
  • HAZİNE MODU

Play Together, insanların büyük bir şehirde buluşması, sohbet etmesi, rahatlaması, etkinliklere katılması ve harikalar keşfetmesi için uygun gündelik bir oyundur. İçeriği aynı zamanda arkadaş canlısı, sevimli ve sadece ilk denemede ustalaşması kolaydır, bu da onu herkes için bir oyun alanı haline getirir. Uygun olan şey, oyuncuların diğer sosyal ağ platformlarına bağlanabilmesi ve daha heyecan verici şeyler keşfetmek için geniş çapta arkadaşlar edinebilmesidir.

Birlikte oynamak

BAŞLANGIÇ İÇİN GÜZEL BİR AVATAR TASARIM

Play Together’a ilk kez gelen yeni oyuncuların dünyayla veya diğer etkinliklerle etkileşime geçmek için sanal bir karakter oluşturması gerekir. Karakter tasarım süreci derinlemesinedir ve makyaj, modelleme değişiklikleri, saç stilleri vb. için çok ihtiyaç duyulan kolaylıkları içerir ve oyuncuların seçebileceği birçok çekici varyasyonla birlikte gelir. Ayrıca, oyuncunun faaliyetlerine bağlı olarak, görünümle ilgili birçok yeni içerik kademeli olarak açılacaktır.

Birlikte oynamak

ÇALIŞMAYA, KAZANMAYA VE HARCAMAYA BAŞLAYIN

Bu oyunun bir yaşam simülatörü olduğunu ancak daha kullanıcı dostu bir içeriğe sahip olduğunu ve tüm oyuncuların gelecekteki aktiviteler için gelir elde etmek için çalışması gerektiğini söyleyebilirsiniz. Uygun olan şey, sürekli olarak iş atlayabilmeleri veya aynı anda birçok şeyi yapabilmeleri, hatta patron olup belirli bir performansa sahip diğer oyuncuları işe alabilmeleridir. Her gün düzenli bir maaş ile oyuncular artık alışveriş yapabilir veya kendilerini sonuna kadar geliştirebilirler.

Birlikte oynamak

DİĞER OYUNCULARLA CANLI BİR ŞEKİLDE İLETİŞİME GEÇİN

Bir oyuncunun Birlikte Oyna’daki tüm ilerlemesinin tek oyunculu veya çevrimdışı öğesi yoktur ve aynı çevrimiçi sunucuda diğer oyuncularla birlikte yaşamaları gerekir. Bu sayede arkadaş edinmeye başlayabilir, ilişkileri genişletebilir, arkadaş bulabilir ve yeni arkadaşlar bulmak için aynı süreçleri uygulayabilirler. Daha sonra birçok mini oyun veya çevrimiçi etkinliklerle ilgili özel etkinlikler, oyunculara arkadaşlarıyla rahatlama ve keşfetme fırsatları sunar.

BALIK TUTMAYA BAŞLAYIN VE ÖNEMLİ BALIK BOYUTLARINDA YAKALAYIN

Dünya gizli ve eğlenceli aktivitelerle dolu olsa da, balıkçılık tüm oyuncular için en belirgin ve popüler aktivite olarak kabul edilir. Ayrıca her yerde çeşitli boyutlarda sayısız balığı yakalayabilecekleri için çok karlı ve rahatlatıcıdır. Ayrıca, birçok insan nadir ve büyük balıkları yakalamaktan gurur duyar ve diğer oyuncuları eğlenceden rahatsız etmek için donatıp etrafta koşabilir.

Birlikte oynamak

KREDİ SİSTEMİ İLE EV VE ARAÇ ALIMLARI

Play Together en tanıdık aktiviteleri gerçekçi ve esprili bir şekilde simüle edecek ve kredi veya borç sistemi en uygun olanıdır. Oyuncuların çeşitli öğeleri en kısa sürede satın almalarına yardımcı olur, ancak işlemleri kolaylaştırmak için tedarikçilerden gelen tüm borçları veya faizleri, hatta arkadaşlarının borçlarını ödemeleri gerekir. Mevcut tam ekonomi ile oyuncular evler, mücevherler, giysiler, arabalar vb. gibi istedikleri her şeyi satın alabilirler.

HEYECAN VERİCİ VE MÜKEMMEL MİNİ OYUNLAR

Oyuncular balık tutma, araba kullanma, flört etme ve sosyalleşme gibi aktivitelerin yanı sıra arkadaşlarıyla da eğlenmek istiyorsa mini oyunlar doğru seçim olacaktır. Mini oyunlar genellikle ayrı bir alanda görünür ve oyuncu, sistemin karşılık gelen sayıda üyeyle bir kadro başlatması için aynı anda sonsuz sayıda insanı davet edebilir. Mini oyunların ödülleri de cömerttir ve her katılımcının başarılarında payı vardır.

Birlikte oynamak

Play Together APK gibi günümüzün yeni nesil gündelik oyunları, oyuncuların birçok heyecan verici aktivite aracılığıyla arkadaşlarıyla eğlenmesi için mükemmeldir. Ayrıca, oyuncuların sonsuz zevk, rahatlama ve rol oynamaya dalmaları için sanal bir yaşam yaratmak için hayatın birçok unsurunu simüle eder.


İndir (585MB)

Artık indirmeye hazırsınız Play Together ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

YapımcıdanHAEGIN Co Ltd

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir