Plantopia
Plantopia

Plantopia v2.27.0 MOD APK (Sınırsız Para) indir 2022


Plantopia – Merge Garden sizi tohumların ekildiği ve hikayenin kendi dünyanızda yaratıldığı rüya gibi bahçelere götürüyor.

Android Android Bulmaca
4 ( 295 puan )
Fiyat: $0
İsim Plantopia
Yapımcı VOODOO
Tür Bulmaca
Boyut 145M
Versiyon 2.27.0
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Plantopia is the most famous version in the Plantopia series of publisher VOODOO
Mod Version 2.27.0
Total installs 500,000+

İndir (145M)

Yine de piyasada tanıdık bir oyun olan Plantopia – Merge Garden her zaman aranır ve olumlu geri bildirimlerle desteklenir. Oyun size kendi bahçe yöneticiniz olma konusunda harika bir deneyim yaşatacak. Sadece rahatlatıcı anlarla rahatlamakla kalmaz, aynı zamanda mükemmel olmak için bahçeye bakmanın daha fazla yolunu öğrenir.

Plantopia - Bahçeyi Birleştir Plantopia - Bahçeyi Birleştir

BAHÇENİZİ OLUŞTURUN

Küçük çiftlik simülasyon oyunlarından hoşlanıyorsanız, Plantopia – Merge Garden mükemmel bir alternatiftir. Oyun, büyükanne ve büyükbaba tarafından terk edilmiş bir bahçenin arka planıyla ve ona bakacak kimse olmadan başlar; sevgi dolu insan eli olmadığı için çimenler ve ağaçlar solmuş. Kenara çekilip solup gitmesini izleyemediğiniz için bahçeyi yenilemek için yenilemeyi seçtiniz. Birincil göreviniz kırsal bölgeye geri dönmek ve her şeyi restore etmek için yolculuğunuza başlamak. Gerçekten yüksek kaliteli ürünler üretmek için önce nasıl düzgün bir şekilde büyüyeceğinizi anlamalısınız.

ÇALIŞAN BİR BAHÇİ OLUN

Sadece gerçek bir çiftçi gibi hissetmekle kalmaz, aynı zamanda ağaç dikerek ve yetiştirdiğiniz ağaçlardan oyuncunun bahçesini süsleyebileceği özel stile bağlı olarak değerli organik ürünler yaparak çok fazla deneyim kazanabilirsiniz. Bununla birlikte, aşağıdaki seviyelerin kilidini açmak için, eksiksiz bir öğe üretmek için yapboz parçalarını birleştirerek kolay oyunla verilen tüm görevleri yerine getirmelisiniz. Bunu takiben, tohumlarınızı ekmeyi planlamaya başlayacak ve hasat için uygun zamanı bekleyeceksiniz. Müşteriler dükkanınızı sık sık ziyaret edecekler, bu nedenle çiftliğinizi her zaman malzemelerle dolu tutun.

Plantopia - Bahçeyi Birleştir Plantopia - Bahçeyi Birleştir

BAHÇENİN İŞLEVSELLİĞİNİN UZATILMASI

Daha fazla büyümek için ekilebilir arazinizi genişletme ve daha fazla miktarda ekim yapma hakkınız olacaktır. Bu, aşağıdaki seviyelerdeki mücadelenin daha çeşitli ve karmaşık olacağı ve üstesinden gelmenizi ve fethetmenizi gerektirdiği anlamına gelir. Dükkandan kazanılan para size daha fazla yeni tohum satın alma fırsatı verecek; iş artık sizin için çok zor değil, bu yüzden oyun tarafından belirlenen hedeflerin üstesinden gelmek için tüm becerilerinizi kullanın. Oyuncular için deneyimi iyileştirmek için üretici, geri bildirim ve incelemelerden sonra sürekli olarak güncelleme yaptı ve oyuna eksiklikler ekledi.

ANA ÖZELLİKLER

– Oyundaki hikayeyi deneyimleyin ve en iyi bahçıvan olun
– Bahçeyi yenileyerek ve yeni tohumlar ekerek başlayın
– Bitkilere nasıl bakacağınızı ve bitkilerinizden organik ürünler yaratmayı öğrenin
– Meyveleri toplayın ve ardından onları ziyaret eden müşterilere satmak
– Hoş sesler ve göz alıcı grafikler kesinlikle sizi yarı yolda bırakmayacak


İndir (145M)

Artık indirmeye hazırsınız Plantopia ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanVOODOO

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir