Plant ID
Plant ID

Plant Identification v1.5 APK + MOD (Premium Kilitsiz) indir 2022

Plant ID, benzersiz bitki tanımlama ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır. Oyuncular, bitkinin türünü, o bitkiye özel olarak nasıl bakılacağını belirlemek için uygulamayı kullanabilir.

Android Android Eğitim
4 ( 359 puan )
Fiyat: $0
İsim Plant ID
Yapımcı Control INC
Tür Eğitim
Boyut 10M
Versiyon 1.5
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Plant ID is the most famous version in the Plant ID series of publisher Control INC
Mod Version 1.5

Bitki çeşidinin bakımının yanı sıra gerçek adını da arıyorsanız, hemen Plant ID’yi seçin, tüm gereksinimlerinizi karşılayacaktır. Bu özellik tanıma uygulaması, kaçırmamanız gereken bir şaheserdir. Uygulama, aradığınız bitki hakkında size çeşitli heyecan verici ve olağanüstü bilgiler sağlar. Daha spesifik olarak, uygulama, bilgilerinizi çeşitlendirmeye yardımcı olmak için kademeli olarak yükseltilmektedir. Kullanıcılar daha heyecan verici ve çekici şeyler bilmek için uygulamayı seçmelidir.

Tesis Kimliği – Tesis Tanımlama – PictureThis Tesis Kimliği – Tesis Tanımlama – PictureThis

BİTKİ TANIMI

Bitki çeşitlerini merak eden veya bu bitkilerin adını öğrenmek isteyen kullanıcılar için Plant ID size yardımcı olacaktır. Kullanıcılar, bilmek istedikleri bir ağacı olan bir görüntüyü seçip uygulamaya yükleyebilir ve sonuçlar hemen görüntülenecektir. Kullanıcı daha sonra bitkileri kolayca tanımlayabilir.

HAZİNEDE ÇEŞİTLİLİK

Plant ID envanterinde size sunacak yüz binlerce farklı bitki var. Amaç araştırmayı ortaya koyarak hem özellik, isim hem de o bitki ile ilgili her şey açısından kullanıcılara sonuç vermektir. Kullanıcılar özgürce öğrenecek ve kendi bilgilerini de çizebilecekler.

Tesis Kimliği – Tesis Tanımlama – PictureThis Tesis Kimliği – Tesis Tanımlama – PictureThis

FAYDALI BİLGİ SAĞLAYIN

O bitki çeşidini merak ediyorsunuz; ilgili görseller sağlandıktan sonra bir dizi faydalı bilgi verilmektedir. Bu bilgiler bitkinin sahip olduğu özelliklerin yanı sıra araştırma amaçlıdır. Her çeşit ve bitki türü farklı bilgilere sahiptir ve uygulama eksiksiz bilgi sağlayacaktır.

ÖZEL BAKIM DESTEĞİ

Bilmek isterseniz başvurmanız için ilgili bazı yorumlar buraya dahil edilecektir. Kullanıcılar, ağacın durumu hakkında tavsiye ve tavsiye vermek için bakım desteği özelliğini hemen kullanabilir.

DEĞİŞİM DENEYİMLERİ

Uygulamada, her kişinin birbiriyle bakım deneyimi alışverişinde bulunabileceği ayrı bir forum bulunmaktadır. Daha spesifik olarak, uzman görüşleri size çok yardımcı olacaktır çünkü sorularınızı cevaplayacaktır.

Tesis Kimliği – Tesis Tanımlama – PictureThis Tesis Kimliği – Tesis Tanımlama – PictureThis

BAZI ÖZELLİKLER

  • Belirli bir bitkiyi veya çeşidi tanımlayın ve o bitkiyle ilgili bir dizi bilgi sağlayın.
  • O bitkinin faydalarını ve onunla ilgilenirken avantajlarını ve dezavantajlarını belirtin.
  • Gerçeğe uygun olarak nasıl bakım yapacağınızı ve xiulian uygulayacağınızı biliyorsanız, etkili bir şekilde uygulayabilir ve özümseyebilirsiniz.
  • Bu uygulamayı daha canlandırıcı hale getirmek için bir dizi başka benzersiz tanımlama özelliği ekleyin.
  • Bitkinin gelişim sürecini not edin ve merak ettikleriniz konusunda uzmandan tavsiye isteyebilirsiniz.


İndir (10M)

Artık indirmeye hazırsınız Plant ID ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir