Plant Care Reminder
Plant Care Reminder

Plant Care Reminder v12.7 APK + MOD (Premium Kilitsiz) indir


Plant Care Reminder, bitkilerinize bakmanızı – en sevdiğiniz bitkileri dikmenizi ve onlara her gün sulama veya gübreleme gibi bakmanızı hatırlatan bir uygulamadır…

Android Android Araçlar
4 ( 668 puan )
Fiyat: $0
İsim Plant Care Reminder
Yapımcı Aleksei Turbin
Tür Araçlar
Boyut 18M
Versiyon 12.7
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Plant Care Reminder is the most famous version in the Plant Care Reminder series of publisher Aleksei Turbin
Mod Version 12.7
Total installs 100,000+

İndir (18M)

Günlük görevleriniz için bir program oluşturun. Gün ayrıca iş performansınızı artırmanıza yardımcı olacak bir faktördür. Plant Care Reminder’ı kullanırken en sevdiğiniz bitkiler için makul özeni gösterin. Ağaç dikmek aynı zamanda stresi azaltan ve size ekstra pozitiflik veren bir eğlencedir. Kullanıcılar en sevdikleri bitki veya çiçekleri seçip sulama, gübreleme gibi boş durmadan bakımlarına başlayabilirler… ve özellikle tüm işlemlerin zamanında yapılması gerekir.

Bitki Bakım Hatırlatma – Bitki Sulama Bitki Bakım Hatırlatma – Bitki Sulama

AĞACINIZ İÇİN BİR İKON SEÇİN

Bu, gerçek hayatta sahip olduğunuz bitkilere bakmanızı hatırlatan bir uygulama olabilir. Ve gerçek hayatta hiç bitkiniz yoksa, sağlıklı bir eğlence olarak uygulamadaki bitkilerle de ilgilenebilirsiniz. Kullanıcılar gerçek hayatta sahip oldukları bitkilere karşılık gelen birçok farklı bitki çeşidi arasından seçim yapabilirler. Bunu yapmak, bitkilerinizle ilgilenirken zamandan tasarruf etmenizi sağlayabilir ve bitkilerinizi sulamak için doğru zamanın ne zaman olduğunu bilebilirsiniz. Her ağaç türü için, o ağacı temsil etmek için uygulamadan bir resim kullanabilir veya cihazınızdan yükleyebilirsiniz.

BİTKİLERİN BAKIM ZAMANINI AYIN

Her ağaç türünün farklı bir yaşam döngüsü olacaktır, bu nedenle zaman zaman farklı bitki çeşitleriyle ilgilenmeniz gerekir. Bu yüzden ağaç dikim ve bakımınızda size yardımcı olacak bir Bitki Bakım Hatırlatıcısına ihtiyacınız var. Kullanıcıların bitkileri sulamak veya gübrelemek için tüm programları hatırlayamamaları mümkündür, ancak bu uygulama bunu desteklediğinde bu asla olmayacak. Sahip olduğunuz her ağaç türü için uygulamada farklı bir zaman belirleyeceksiniz ki size sürekli hatırlatabilsin.

Bitki Bakım Hatırlatma – Bitki Sulama Bitki Bakım Hatırlatma – Bitki Sulama

GÜN İÇİN NE YAPACAĞINIZI GÖRÜN

Yoğun iş, gün içinde yapılması gerekenleri, özellikle bitkileri sulamak veya gübrelemek gibi ufak tefek şeyleri unutturabilir. Zaman geçtikçe ve siz hala sulamayı unutursanız, bitki muhtemelen ölecek ve bu üzücü. Bir daha olmaması için uygulamamızı kullanın. Uygulamanın size günlük olarak hatırlatacağının yanı sıra, gün içerisinde sulanması gereken herhangi bir bitkiyi kaçırıp kaçırmadığınızı öğrenmek için uygulamayı düzenli olarak ziyaret etmeniz de gerekmektedir.

SORU VE FİKİR EKLE

Bitki yetiştirmek aslında o kadar basit değil ve bu yüzden size yardımcı olması için Plant Care Reminder asistanına ihtiyacınız var. Uygulamayı da kullanan bir ağaç severler topluluğu var ve bu, herkesten nasıl ağaç dikileceği konusunda tavsiye isteyebileceğiniz anlamına geliyor. Bunu yaparak, sahip olduğunuz bitkilere bakma konusunda daha fazla deneyime sahip olacaksınız. Ya da herkesin anlaması için ağaç dikme deneyiminizi de paylaşabilirsiniz.

Bitki Bakım Hatırlatma – Bitki Sulama Bitki Bakım Hatırlatma – Bitki Sulama

ANA ÖZELLİKLER

  • Sahip olduğunuz ağaçlar için simgeler belirleyin; tüm işlemler verimli bir şekilde yapılır.
  • Uygulama, sulama veya gübreleme gibi bitkilere bakmanızı sürekli hatırlatacak…
  • uygulama ve bugün sulanması gereken bitkilere bir göz atın.
  • Resmi kolayca özelleştirin ve tesisiniz için resmi değiştirin.
  • Bu sizin için vazgeçilmez bir uygulamadır – kullanıcı dostu arayüzlere sahip bir ağaç aşığı.


İndir (18M)

Artık indirmeye hazırsınız Plant Care Reminder ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir