Planner 5D
Planner 5D

Planner 5D v2.1.11 APK indir (Kilitsiz) 2022


Günümüzün ev dekor sanatı, yaratıcılık konusunda tutkulu olan veya evlerini çeşitli renkler veya güzel iç mekanlarla kişiselleştirmek için yararlı bilgiler edinmek isteyenler tarafından büyük ilgi gördü. Bu nedenle, birçok oyunda kullanılırlar ve oyu

Android Android Sanat ve Tasarım
4 ( 132 puan )
Fiyat: $0
İsim Planner 5D
Yapımcı Planner 5D
Tür Sanat ve Tasarım
Boyut 136MB
Versiyon 2.1.11
MOD Kilitsiz
Orjinal Google Play
Planner 5D is the most famous version in the Planner 5D series of publisher
Mod Version 2.1.11
  • Tüm Öğelerin Kilidi Açıldı.


İndir (136MB)

Günümüzün ev dekor sanatı, yaratıcılık konusunda tutkulu olan veya evlerini çeşitli renkler veya güzel iç mekanlarla kişiselleştirmek için yararlı bilgiler edinmek isteyenler tarafından büyük ilgi gördü. Bu nedenle, birçok oyunda kullanılırlar ve oyuncuların her şeyi keşfetmekten zevk almaları için büyük miktarda kaynakla birlikte gelirler.

planner 5d apk indir modkiwi com 1

Bu oyunlardan biri de oyun derinliği ve yüksek görüntü kalitesi ile geliştirilen Planner 5D APK . Oyuncular, en seçkin ve göz alıcı tasarımları yaratmak için hayal güçlerini kullanmaktan keyif alabilirler. Sadece bu da değil, oyun aynı zamanda birçok ilgi çekici özelliğe sahip ve insanlara birçok farklı oda ayarıyla dekorasyon yeteneklerini gösterme fırsatı veriyor.

KEŞFETMEK İÇİN GENİŞ BİR ODA PLANLAYICI OYUNU

Planner 5D’nin en güzel yanı, oyuncuların sistemde mevcut olan kaynaklar veya tasarımlarla hayallerindeki evi rahatça inşa edebilecekleri sonsuz bir oynanışa sahip olmasıdır. Ayrıca, bir ev inşa etme sürecini farklı aşamalara böler ve oyuncular ev planlama, oda tasarımı, iç mekanı kişiselleştirme vb. gibi istedikleri herhangi bir adımla başlayabilirler. Her seçenek, oyunun çeşitliliğini ve derinliğini ve bir bütün olarak gösterir. projenin oynanması uzun zaman alabilir, ancak sonuçlar umut vericidir.

planner 5d apk indir modkiwi com 2

Oyun aynı zamanda oyuncuların evlerini tasarlarken mutlak esnekliğe sahip olmalarını sağlayarak onlara her zaman hayal ettikleri ev için mükemmel fikirleri bulma konusunda rahatlık ve gönül rahatlığı sağlar. Ev tasarımı genellikle mimarların uzmanlık alanıdır, ancak herkes bu oyunda kendini ifade etme fırsatına sahiptir ve en etkileyici eseri topluluğa sunabilir.

BÜYÜLEYİCİ VE ORİJİNAL GRAFİK MOTORU

Etkileyici oynanışın yanı sıra oyun, sıfırdan ev tasarlama konusunda profesyonel bir his vermek için mükemmel bir grafik motoru kullanıyor. Hepsinden iyisi, aynı zamanda 2D ve 3D perspektif değiştirme modu ile birlikte gelir ve oyuncuların mobilyaları taşırken veya her odayı uygun şekilde tasarlarken daha hassas olmasını sağlar.

planner 5d apk indir modkiwi com 3

Daha belirgin öğeler, oyuncunun ilerlemesine bağlı olarak gelecekte kademeli olarak açılacaktır. Yine de oyunun grafik kalitesi birinci sınıf, bu da herkesin bir ev tasarlamasını birçok farklı perspektiften kolaylaştırıyor. Kullanıcılara ev tasarımının rahatlığını vermenin yanı sıra, her bir modelin veya farklı ayarların belirgin farklılıklarını göstererek, her şeyi yüksek görüntü kalitesiyle ve mükemmel şekilde optimize ederek başarılı bir şekilde çizer.

ODA PLANLAYICI İÇİN GENİŞ TARZLAR VE KÜLTÜRLER

Planner 5D’de bir ev inşa etmenin birkaç aşamadan geçmesi gerekiyor. Birincisi, yapı kültürüne karar vermek ve sonuncusu, dekorasyonları renklendirmek veya yerleştirmek için temel temelleri oluşturmaktır. Bu nedenle, oyundaki bina kültürü ve mimarisinin çeşitliliği geniş ve sonsuzdur, oyunculara her zaman evler tasarlamak için birçok farklı seçenek sunar, hatta onlara her kültürün farklılıkları hakkında çok fazla bilgi verir.

planner 5d apk indir modkiwi com 4

Burada bitmiyor, ancak her kültürün teknolojisi ve iç yapısı da farklıdır ve oyuncuların kültürleri özgürce birleştirerek her ev ve içlerindeki atmosfer için yeni bir stil oluşturmasına olanak tanır. Oyuncular, her oda için mükemmel mobilyaları seçerek, bireysel olarak yaydıkları atmosferi ve sanatı kolayca ifade edebilirler.

GENİŞ VE GÜZEL İÇ VE MOBİLYA

Gerçekçi ev inşa sisteminin yanı sıra, oyunda büyük bir iç mekan veya mobilya tasarımı kaynakları kütüphanesi var. Öne çıkan şey, hepsinin birçok ünlü tasarımcıdan gelmesi, oyuncuların yaratıcılıklarını özgürce ifade etmeleri için birçok farklı renk ve fiyatla gelmesi. Buna ek olarak, oyun ödünç alma sistemlerini destekleyecek ve oyuncuların mobilyaları kullanmasına izin verecek, ancak izin verilen süre ve daha fazlası içinde iade etmelidir.

planner 5d apk indir modkiwi com 6

Özel evlerde veya ana işte kullanım da dahil olmak üzere herkesin tasarım potansiyelini ve yeteneklerini genişletmek için harika bir işlev. Mobilya kütüphanesi ayrıca akıllı bir filtre sağlayacak ve kullanıcılar birçok projeye uygulamak için her kültüre, çağa vb. uygun seçenekleri kolayca bulabilecekler.

GRAND HOUSE PLANNER ETKİNLİKLERİNE KATILIM

Oyuncular tasarım yeteneklerine güveniyorlarsa, Planner 5D, herkesin diğer oyunculara olağanüstü ve etkileyici evler yaratmada meydan okuması için birçok büyük etkinliğe sahip olacaktır. Elbette oyuncular, belge olarak kullanabilecekleri diğer oyuncuların tasarımlarını önizleyebilir veya cömert ödüller için diğerlerini gölgede bırakan bir şey tasarlayabilir. Bu yarışmalar her hafta düzenli olarak yapılır ve hatta bazıları oyuncuların çerçeve üzerine inşa etmeleri için özel kotalarla gelir.

planner 5d apk indir modkiwi com 5

Planner 5D, oyunculara mükemmel tasarlanmış bir simülasyon oyunu sunmak için grafiklerin, yapay zekanın, özelliklerin, sistemlerin vb. tüm zirvesini bir araya getiren harika bir oyundur. Ayrıca, oyuncuları eğlendirmek veya kendilerini daha geniş toplulukta ünlü kılmak için lüks veya kültürlü evler tasarlamak için onlara daha fazla fikir vermek için düzenli olarak birçok yeni içeriği günceller.


İndir (136MB)

Artık indirmeye hazırsınız Planner 5D ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Yapımcıdan

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir