Planner 5D
Planner 5D

Planner 5D v2.2.27 APK (Tüm İçeriğin Kilidi Açıldı) indir


Planner 5D Mod APK kat planı oluşturma uygulamasının 6723 dekor parçasıyla odanız veya eviniz için harika bir iç tasarım oluşturun.

Android Android Tasarım
4 ( 726 puan )
Fiyat: $0
İsim Planner 5D
Yapımcı Planner 5D
Tür Tasarım
Boyut 162.9 M
Versiyon 2.2.27
MOD Tümünün Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Planner 5D is the most famous version in the Planner 5D series of publisher Planner 5D
Mod Version 2.2.27
  • Tüm ücretli öğelerin ve cihazda yüksek kaliteli ekran görüntüleri oluşturma yeteneğinin kilidi açıldı.
  • Oturum açmadan çalışır.


İndir (162.9 M)

Planner 5D MOD APK, hayalinizdeki evi tasarımdan iç mekana kavramanıza yardımcı olabilecek uygulama olabilir. Yazımızın altındaki bağlantılardan bu uygulamanın en son sürümünü indirin!

Planlayıcı 5D MOD APK

Planner 5D, mükemmel bir konut simülasyon uygulaması olabilir, insanların iç ve dış mekanları iki farklı ayarda oluşturmasına izin verir: 2D, 3D. Evinizin çizimlerini 2D, iç mekan ve dış mekan 3D olarak tasarlamak için her şeyin bulunduğu bir menüden seçim yapmak mümkündür. Mobilya alışverişini seçme trendinden yararlanmaya devam etmek için program sürekli olarak güncellenebilir.

Ayrıca sanal gerçeklik teknolojisi ile hayalinizdeki konutu hemen ziyaret etmeniz mümkün.

1 planner 5d interior design room home floorplan 3 1 planner 5d interior design room home floorplan 4

Basit kullanıcı arayüzü

Program kullanımı kolay bir arayüze sahiptir. Çok sayıda yerleşik özellik olmasına rağmen, geliştirme departmanının tasarımıyla ilişkili karmaşıklık nedeniyle uygulamanın kullanımı kolaydır. İhtiyacınız olan her şey, açık metinle doğrudan ekranda. Bir pencere eklemek için Windows ürününe tıklayın. Ürün eklemek için Kapı ürününün bulunduğu yere tıklayınız. Açık, doğru mu?

Duvar yüzeyi derinliği gibi daha küçük ayrıntıları düzenlemek isterseniz dişli görüntüsünü gözden geçirin. Bu kuruluş ürünüdür, burada tüm özellikleri kolayca düzenleyebilirsiniz.

İç ve dış seçin

Mobilyalar, özellikle kanepeler, mutfak masaları, halılar ve ayrıca ahşaplar, çatı pencereleri gibi diğer dış mobilyalar Planner 5D‘ye dahil edilmiştir. Mükemmel evinizi tamamlamak için her şeyi seçip her yere koyabilirsiniz. 2D’deki (eski moda tasarım çizimleri gibi) veya belki de 3D’deki çalışmaları birçok açıdan orijinal olarak göreceksiniz.

1 planner 5d interior design room home floorplan 5 1 planner 5d interior design room home floorplan 6

Yeni teknoloji entegrasyonu

3D görmeyi anlayarak, şu anda her şey gerçekten gerçek. Ancak, otantik bir görünüme sahip olmak istiyorsanız, her şeyin uygun olup olmadığını anlamak için çevreyi hissetmeniz gerekiyorsa, VR teknolojisini kullanmalısınız. Programcı departmanı bu ihtiyacı anladı ve sanal gerçeklik belirtimlerinin yardımıyla programı birbirine bağlayan bir dal oluşturdu. Bu tür özellikleri daha önce deneyimlediyseniz, bu teknolojinin gerçekliğini ek olarak anlamanız gerekir. Etraftaki her şey gerçek, ideal evinizi veya dairenizi bir gözle gözlemleyebilirsiniz.

Ancak en zorlayıcı koşul, mutlaka bir sanal gerçeklik başlığına sahip olmanız gerektiğidir. Bu ürünün piyasa fiyatı da ucuz değil, ortalama 100 dolar. Koşullu veya gerçekten tutkulu değilseniz, ürünü satın almanıza gerek yoktur. 3D görüntüleme yönü, evin tüm tasarımını gerçekten anlamanız için yeterince gerçekçi.

1 planner 5d interior design room home floorplan 2

Planner 5D’nin MOD APK versiyonu

Planner 5D, Google Enjoy’da ücretsiz olarak sunulacaktır. Bu normal sürüm, hayalinizdeki evi büyütmeniz için tüm temel donanıma da sahiptir. Ancak yine de değilse, Premium’a yükseltin. Premium programa yükseltmenin satın alma fiyatı da uygun olabilir ve harcanan paraya değebilir.

Ancak, uygun maliyetli değilseniz veya nakit satın almadan önce gerçek bir deneyim yaşamak istiyorsanız, MOD varyasyonumuz mükemmel bir seçenektir. Premium varyasyondan ücretsiz olarak yararlanabileceksiniz.

Android için Planlayıcı 5D MOD APK’sını yakala

Kendi evinizi yaratma hayaliniz varsa, Planner 5D, programlarınızı incelemeniz için inanılmaz derecede pratik bir testtir. En hızlı ve en güvenli kurulum için lütfen makalemizin altındaki bağlantıdan bu uygulamanın modern sürümünü kurun!


İndir (162.9 M)

Artık indirmeye hazırsınız Planner 5D ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanPlanner 5D

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir