Planethalla
Planethalla

Planethalla v10.9.9 APK + OBB indir (Sınırsız Para) 2022


Planethalla, uzaylıları yok eden bombardıman makinesinin macerasıdır. Amaçları, yeni dünyalar keşfetmek ve yeteneklerini geliştirmenin yollarını bulmaktır ve diğer yaratıklar bunu daha da zorlaştırır.

Android Android Aksiyon
5 ( 552 puan )
Fiyat: $0
İsim Planethalla
Yapımcı Whalekit
Tür Aksiyon
Boyut 76M
Versiyon 10.9.9
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Planethalla is the most famous version in the Planethalla series of publisher Whalekit
Mod Version 10.9.9
  • Harcadıkça para artar
  • Sınırsız savaş enerjisi


İndir (76M)

Çeşitli gelişmiş silahlarla donatılmış çok yönlü bir makineye sahip Planethalla, sert çatışmalarla dış dünyayı yok edecek. Dış kaynaklar büyük bir sübvansiyon kaynağıdır, ancak bunları elde etmek kolay değildir. Birçok şeyi takas etmeniz ve yolculuğunuza yalnızlık içinde başlamanız gerekecek. Bulunabilir öğelerden üreterek kendi yolunda güçlü bir makineli nişancı ol.

Planethalla

ROBOTLARLA ÇEKİM KEYFİNİ ÇIKARIN

Planethalla’nın oyuncuları, maça katılmak için en basit robotu tasarlayacak. Birkaç eşya ile donatılmıştır ve her türlü arazide hareket edebilir. Ana özelliği, son derece çevik olması, parçaları esnek bir şekilde çıkarabilmesi ve monte edebilmesidir. Birçok canavar gezegenlerini korumak için ortaya çıktıkça silahlı çatışmalar olacak. Oyuncu, düşmanı en kısa sürede yok etmeli, ardından çok sayıda kaynak toplamalı ve ayrılmalıdır.

Planethalla

GÜZEL GEZEGENLERDEKİ GÖREVLER ÜZERİNE

Planethalla’da ayak bastığınız her toprak ayrı bir çekiciliğe sahip. Oldukça tuhaf bir manzarası, güzel elmas adaları ve hatta toz dolu çukurları var. Atandığınız görev her gezegene bağlı olacaktır. İçeriğin çoğu için, robotun görünümünü yeniden oluşturmak için elmasları, kaynakları veya öğeleri toplamanız gerekecek. Bugün işgal edilecek gezegen kalmadığında, diğer oyunculardan birkaç zorluk alacaksınız. Takımınızın üslerine saldırmak da tamamlanması gereken bir görevdir!

Planethalla

EKİPMANLARI ROBOT ÜZERİNDE ÖZELLEŞTİRİN

Planethalla’da her yolculuktan sonra oyuncunun makinenin işlevlerini geliştirmek için kullanacağı birçok kaynak var. Makinenin özelliklerine bağlı olarak, onarım için farklı fiyatlar ödemeniz gerekecektir. Bir savaş gemisinin düşmanı yok etmek için birden fazla silaha ihtiyacı vardır ve daha hızlı hareket etmelerine yardımcı olan tekerlekler de gereklidir. Yüzlerce düşmanla karşı karşıya gelmek, kaynak elde etmek kolay bir şey değil.

Planethalla

ÖZEL BİR YOLCULUK DENEYİMİ

Planethalla’nın oyunda her zaman daha büyük sürprizleri vardır. Oyuncular unutulmaz anları yakalama, çevredeki manzarayı gözlemleme ve özel değerlendirmeler yapma hakkına sahip olacaklar. Ayrıca işi bitirdikten sonra tam ödüller almak da bu eğlenceyi özel kılıyor. Ateş ederken başka bir destek bulun, zaferi elde edin ve en fazla kaynağı elde edin!

Planethalla

ANA ÖZELLİKLER

  • Silahlı adamlar için güç yarışına katılın, savaşın kalan düşmanlarını tek başına alt edin.
  • Tuhaf gezegenlerde kaynak toplama arayışında bir robotu kontrol edin.
  • Kazanılan öğelerle robot yükseltmelerini düzenleyin ve onu en sağlam karakter yapın.
  • Posta kutusunda atanan çalma, yok etme ve yok etme görevlerini gerçekleştirin.
  • Yüksek performanslı bir kamera ile manzarayı gözlemleyin, yaratıcı alanın sonsuz eğlenceyle tadını çıkarın.


İndir (76M)

Artık indirmeye hazırsınız Planethalla ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir