PK XD
PK XD

PK XD v0.70.1 APK (Sınırsız Para) indir 2022

Emülatör oyunları, birçok oyuncu için her zaman heyecan verici ve benzersiz deneyimler sunar. İlgi alanlarına göre farklı ve çeşitli aktiviteler yapabilecekler. Aynı zamanda, önerilen deneyimler gerçek hayattan gelir, bu nedenle sayı genellikle olduk

Android Android Macera Oyunları
5 ( 379 puan )
Fiyat: $0
İsim PK XD
Yapımcı PlayKids Inc
Tür Macera Oyunları
Boyut 167MB
Versiyon 0.34.1
MOD Kilitsiz/Reklamsız
Orjinal Google Play
PK XD is the most famous version in the PK XD series of publisher PlayKids Inc
Mod Version 0.34.1
  • MENÜ MODU
  • Tüm evlerin kilidi açıldı (sadece siz görebilirsiniz)
  • Reklamlar kaldırıldı
NOT: Karakter oluşturma işlemini tamamladıktan sonra modu açın!

Emülatör oyunları, birçok oyuncu için her zaman heyecan verici ve benzersiz deneyimler sunar. İlgi alanlarına göre farklı ve çeşitli aktiviteler yapabilecekler. Aynı zamanda, önerilen deneyimler gerçek hayattan gelir, bu nedenle sayı genellikle oldukça fazladır. Bu aktiviteler genellikle renkli ve sevimli öğeler ekler, böylece oyuncu gözlerini ondan alamaz. Pek çok şeyi yapabileceğiniz eğlenceli bir oyun arıyorsanız başlık PK XD APK Hile uygun bir seçimdir.

EDİTÖRLERİN SEÇİMİ ADAYLI OYUN

pk xd apk indir modkiwi com 1

PK XD – Arkadaşlarınızla Keşfedin ve Oynayın! oyuncunun birçok farklı şeyi yapabileceği ve mini oyunları eğlendirebileceği bir simülasyon oyunudur. Bu simülatör dünyasında kendinize yeni bir hayat yaratabileceksiniz. Oyunun oyunculara basit ama daha az heyecan verici bir oynama şekli sunduğu söylenemez.

Oynanışı ve diğer benzersiz unsurlarıyla oyun, Editörün Seçimi adaylıkları aldı ve uygulama pazarındaki kesin başarısını teyit ediyor. Birçok oyuncunun oyuna geldiği ve kendilerine büyük eğlenceler yaşattığı söylenebilir. Oyun yüksek övgü aldı ve oyunculardan çok sayıda olumlu geri bildirim aldı.

pk xd apk indir modkiwi com 2

Şu anda uygulama Google Play’de mevcut ve yapılandırma gereksinimleri çok yüksek olmadığı için kolayca kuracaksınız. Bu, birçok insanın bu oyuna erişmesine ve onu deneyimlemesine yardımcı olur. Aynı zamanda oyun, her kişinin eğlence ihtiyaçlarına uygun özelliklere sahiptir. Bu yüzden bir dakikanızı ayırıp deneyimlediğinizde kesinlikle gözlerinizi alamayacaksınız.

OYUNCULARI RENKLİ BİR DÜNYA BEKLİYOR

7K XD’nin grafikleri hakkında konuşmak – Arkadaşlarınızla Keşfedin ve Oynayın! Güzel ve birçok konu için uygun olacaktır. Evlerden aktivitelere kadar hepsi sevimli ve oyuncu dostu bir şekilde tasarlanmıştır. Bu oyunun dünyasına daldığınızda daha mutlu hissedeceksiniz. Aynı zamanda eğlence amaçlı hafif oyunlar isteyenler için bu oyun bu görevi çok iyi tamamlıyor.

pk xd apk indir modkiwi com 3

Bir kere deneyimlediğinizde içinizi ferah tutabileceğiniz rengarenk bir dünya. Oyuncuların bir oyunu seçme nedenlerinden biri de grafiklerdir. Oyuncular deneyim kazanmaya başladığında, oyunda mevcut olanı keşfetme heyecanına sahip olacaklar. Yavaş yavaş, rahatlamak ve rahat hissetmek için bu alanda çok zaman harcayacaklar.

KENDİMİZ İÇİN FARKLI BİR VARLIK YARATMAK

pk xd apk indir modkiwi com 4

7K XD – Arkadaşlarınızla Keşfedin ve Oynayın!’da favori karakterinizi yaratabileceksiniz. İsterseniz zombi, tek boynuzlu at, cadı ve hatta ejderha olabilirsiniz. Bana uygun bir görüntü yaratmak için tek gereken hayal gücüm.

Oyundaki karakterlerin çoğu zaman oyuncunun farklı bir versiyonu olduğu ve oyuncuya farklı heyecan verici deneyimler yaşattığı söylenebilir. Mevcut tüm öğeleri birleştirmek için sadece hayal gücünüzü kullanın ve birçok tür bulabilirler. Dolayısıyla bir karakter türünün oluşturulması da oyuncuya heyecan veren bir şey. İstediklerini yapabildikleri için bazen garip ve komik şeyler ortaya çıkıyor.

BİRÇOK FARKLI BENZERSİZ AKTİVİTELERE KATILIN

pk xd apk indir modkiwi com 5

Karakterinizi tamamladığınızda, bir sonraki adım bu oyunun neler sunabileceğini deneyimlemek olacaktır. Öncelikle bu renkli dünyayı tek başınıza keşfedecek ve oyundaki karakterlerle eğleneceksiniz. Bu gerçek bir deneyim getiriyor ve oyuncuları oyundaki gizli şeyleri keşfetmeye motive ediyor. Oyun, hayal ettiğinizden daha fazlasını sunuyor.

Bu oyunda arkadaşlarınız ve komşularınızla yeni bir hayatınız olacak. Aynı zamanda özel ev sahibi olmayı da unutmayın. Bu alanla mobilya düzenlemek, tarzınızı dekore etmek gibi sevdiğiniz birçok şeyi yapabilirsiniz. Ayrıca, evde olduğunuzda, ilgilenmeniz gereken bir evcil hayvanınız olacak.

pk xd apk indir modkiwi com 6

Oyun, düzenli aktiviteler yapmanın yanı sıra, oyuncunun deneyimini değiştirmek, eğlendirmek ve para kazanmak için size birçok mini oyun da veriyor. Tabii ki çeşitli aktivitelerden para kazandığınızda, karakterinizi daha güzel hale getirmek için bazı şeyler ve özellikle kostümler satın almak için kullanabilirsiniz.

7K XD – Arkadaşlarınızla Keşfedin ve Oynayın! oyuncuların birçok farklı aktiviteyi deneyimleyip yeni bir hayata başlayabilecekleri bir simülasyon oyunudur. Sevimli ve arkadaş canlısı karakterlerle rengarenk bir dünya. Diğer oyuncuları tanıyabilir ve kendi alanınızı oluşturabilirsiniz. Ayrıca sevdiğiniz şeyleri satın almak için belirli bir miktar kazanmayı da unutmayın.


İndir (167MB)

Artık indirmeye hazırsınız PK XD ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

Damla

Sınırsız mi?

Yanıtla -
Hilmi

Çok iyi

Yanıtla -

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir