Pizzaiolo!
Pizzaiolo!

Pizzaiolo! v2.0.3 APK (Sınırsız Para) indir


Oyun hazırlama konusunda hevesli misiniz? Çok sayıda yemek öğrenmek ve daha ünlü bir aşçı olmak ister misiniz? Pizzacı! MOD APK, birçok zor aşamadan oluşan bir pizza üretmeyle ilgili bir oyundur. Süreci tamamlayıp en harika pizza turtasını yapabilir

, Android Android Macera
5 ( 859 puan )
Fiyat: $0
İsim Pizzaiolo!
Yapımcı Geisha Tokyo Inc.
Tür Macera
Boyut 62.24 M
Versiyon 2.0.3
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Pizzaiolo! is the most famous version in the Pizzaiolo! series of publisher Geisha Tokyo, Inc.
Mod Version 2.0.3

İndir (62.24 M)

Oyun hazırlama konusunda hevesli misiniz? Çok sayıda yemek öğrenmek ve daha ünlü bir aşçı olmak ister misiniz? Pizzacı! MOD APK, birçok zor aşamadan oluşan bir pizza üretmeyle ilgili bir oyundur. Süreci tamamlayıp en harika pizza turtasını yapabilir misin?

PİZZAİOLO! MOD APK – EN İYİ PİZZA YARATMAK İÇİN TARİF

Pizzacı!

AYRINTILAR KULLANMA KILAVUZU

Hala pizza pastası oluşturma konusunda deneyimsizseniz, stres yapmayın çünkü eğlenceli çevrimiçi oyunda, pizza pastası yapmak gerçekten belirli yönlerdir. Bir pizza oluşturma sürecinin her adımında, ekranın sağ tarafında görüntülenen seçenek vardır, böylece bundan sonra ne yapacağınızı anlarsınız. Tüketici siparişlerini hızlı bir şekilde gerçekleştirmek ve alıcı isteklerine cevap vermek için oyundaki yönergeleri takip etmelisiniz.

BİRÇOK ADIMIN PERFORMANSI

Pizza turtası yapabilmek için birçok aşamadan geçmesi gerekir. Bileşenleri organize etmekten ve müşteri siparişlerine göre pizza yapımının tüm aşamalarını yapmaktan sorumlu olabilirsiniz. Ekmeğin yoğrulması, kek kalıbının, kek tabanının oluşturulması, malzemelerin kek üzerine dizilmesi… aşamaları sırasıyla gerçekleştirilir. Sipariş verirken hata yapmamak için lütfen her aşamada dikkatli olun!

pizzaiolo 3 pizzaiolo 4

MUTFAK BECERİLERİNİ GÖSTER

pizzanın standartlara uygun olup olmaması ekmeği yoğurma ve pastaya şekil verme becerisine bağlıdır. Oyun içinde, mevcut yönergelere göre uygun kalıp yapma yöntemiyle ilerlemelisiniz; Önceden hazırlanmış kalıba uymazsanız pizzanız başarısız olur. Lütfen kalıp aralığına dikkat edin ve mutlak en hassas kalıp konumlandırma yöntemini gösterin.

pizzaiolo 5 pizzaiolo 6

ÇOKLU KÂR TOPLAYIN

Birçok tüketiciyi geliştiren mağazanız, daha önce yaptığınız pizzalara bağlı olacaktır. Müşterilerinizden gelen sayısız iyi, mutlu yorum için siparişleri hemen karşılayın ve tamamlayın. Müşteri yorumlarının artması ve çok daha memnun kalması ile mağazanızın satışları ve karlılığı her geçen gün artmaktadır. Aldığınız para ile organizasyon mağazanızı kolayca tamamen genişletebilir ve mağaza seçimini geliştirmek için çok sayıda malzeme ithal edebilirsiniz. Kendi müşterilerinizden olabildiğince çok memnun değerlendirmeler almaya çalışın!

Basit bir oyunla, pizza yemekleriyle gerçek bir bağlantı kurarak, Pizzaiolo’ya katılın! MOD APK alacaksınız:

  • Pizza şefinin mutfak alanını keşfedin.
  • Mükemmel, eğlenceli bir pizza dükkanı şirketi olun.
  • Yemek pişirme becerilerini kullanmak inanılmaz derecede faydalıdır.

Şimdi Pizzaiolo’yu keşfedelim ve deneyimleyelim! MOD APK daha ünlü harika pizza aşçısı olmak için!


İndir (62.24 M)

Artık indirmeye hazırsınız Pizzaiolo! ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanGeisha Tokyo, Inc.

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir