Pizza Boy GBA Pro
Pizza Boy GBA Pro

Pizza Boy GBA Pro v1.37.3 (Yamalı/Senkronizasyon Çalışması) indir 2022


Oyun emülatörü türüyle daha önce oynadıysanız, burada sizi her zamankinden tamamen yeni ve benzersiz bir emülatörle tanıştırmak istiyorum. Pizza Boy GBA Pro – GBA Emulator, tüm zamanların en iyi emülatörlerinden biridir ve birçok çekici oyunuyla ünlü

Android Android Macera Oyunları
4 ( 410 puan )
Fiyat: $0
İsim Pizza Boy GBA Pro
Yapımcı Pizza Emulators
Tür Macera Oyunları
Boyut 19MB
Versiyon 1.37.3
MOD Yamalı/Senkronizasyon Çalışması
Orjinal Google Play
Pizza Boy GBA Pro is the most famous version in the Pizza Boy GBA Pro series of publisher Pizza Emulators
Mod Version 1.37.3
Total installs 10,000+
  • Lisans kontrolü kaldırıldı.
  • İmza testi.
  • Google Drive ile senkronizasyon çalışmayacak.


İndir (19MB)

Oyun emülatörü türüyle daha önce oynadıysanız, burada sizi her zamankinden tamamen yeni ve benzersiz bir emülatörle tanıştırmak istiyorum. Pizza Boy GBA Pro – GBA Emulator, tüm zamanların en iyi emülatörlerinden biridir ve birçok çekici oyunuyla ünlüdür. Bu aslında Android için bir öykünücüdür ve telefonunuzu tamamen harika bir oyun konsoluna dönüştürürsünüz. Bu oyun sadece eğlenceli olmakla kalmaz, aynı zamanda çocukluğunuzu hatırlamanıza da yardımcı olur.

Pizza Boy GBA Pro – GBA Emülatörü

ÇOCUKLARINIZA TELEFONDA DÖNÜŞ YAPIN

Elbette bu günlere kadar oyunseverlerin çocukluklarından günümüze sayısız anıları olmuştur. Eski günlerde klasik bir oyun konsolu ile çalıştınız mı ya da sadece halk oyunlarıyla takıldınız mı? Ama belki de emülatörde kurulan oyunlar güzel ve bağımlılık yapıyor. Birçok unutulmaz hatıra bıraktı. Ana konuya dönersek, Pizza Boy GBA Pro sizi akıllı telefonunuzdan eski anılarınıza geri getirecek.

BİRDEN FAZLA CİHAZLA SENKRONİZE

Pizza Boy GBA Pro, oyuncuların hesaplarını Google Driver ile senkronize etmesine, oyunları otomatik olarak kaydetmesine ve ek hızlı kaydetme modu sağlamasına olanak tanır. Ayrıca, ışık sensörü ve eğim sensörü gibi öykünücünün gelişmiş ayarları ve donanımı hakkında daha ayrıntılı bilgi edinirsiniz. Sadece bu değil, bu öykünücü de GBA ROM’u destekler. Gerçekten oyuna gelirken hiç sıkılmayacaksınız.

Pizza Boy GBA Pro – GBA Emülatörü Pizza Boy GBA Pro – GBA Emülatörü

KOLAY KULLANIM VE KONTROL

Pizza Boy GBA Pro’da, emülatör başlıkları gibi tamamen yaklaşmanız ve kullanmanız için oyun oldukça kolaydır. Son derece uygun oyun karakteri hareket kontrolleri gerçekleştirmeniz için tam işlevlere sahip kompakt tasarım. Gerçekten de oyun, bir donanım parçasının özelliklerini oldukça doğru bir şekilde yeniden tasarladı. Dahası, oyuncular oyunu iki kat daha hızlı ileri alırlar. Ancak, hızı ayarlayan GBA’nıza bağlıdır. Veya gereksiz açıklıkları atlayın ve oyunu yavaşlatın, böylece zorlu seviyeleri geçebilirsiniz.

ARAYÜZ DÜZENİNİ DÜZENLE

Aslında oyun dokunmatik ekranınızla uyumlu olmanız için birçok benzersiz tema da sunuyor. Pizza Boy GBA Pro, oyunculara her seviyede oldukça kolay bir arayüz sunar. Burada da özelleştirme bölümündeki renk paletini seçerek birçok farklı renkle oyundaki seviyeleri daha özel hale getirebilirsiniz. Bunun da ötesinde, düzen düzenleyici de daha çeşitli hale geldi ve konumları ve boyutları tanımlayabilirsiniz. Ana hareket tuşlarını da yatay veya dikey olarak değiştirebilirsiniz. Oyunun birkaç kez sonra upgrade edilip düzenlendiği biliniyor ve artık büyüleyici içerikleri keşfetmeniz için en son sürüme sahip. Son olarak, oyuncular favori oyunlarınızı kolayca kullanmanız ve başlatmanız için kısayollar oluşturur.

Pizza Boy GBA Pro – GBA Emülatörü Pizza Boy GBA Pro – GBA Emülatörü

BİRÇOK EFSANEVİ OYUNUN KEYFİNİ ÇIKARIN

Pizza Boy GBA Pro, doğrudan Android telefonunuzda saatlerce eğlenerek geçirmeniz için çok çeşitli efsanevi oyunlar sunar. Ancak, oyun programlamayı çalıştırmak için önce telefonunuzda kayıtlı dosyalara sahip olmanız ve en sevdiğiniz oyunu indirmeye devam etmeniz gerekir. Bu öykünücünün belki de en iyi avantajı, oyununuzun tüm oyun sürecini kaydetmesi ve oynadığınız bölüme geri dönmesidir. Bu simülatörde yer alan oyunlardan bazıları kiremit, Contra, mantar toplama, muz ve Pacman’dır. Oynamaya başladığınızda, en sevdiğiniz oyunu ve uyumlu temayı seçip oynamaya başlamanız yeterlidir. Yukarı ve aşağı hareket etmek ve oynatmak için joystick’i kullanmanın bir sakıncası var mı?

POPÜLER FONKSİYONLAR

Harika olan şey, oyunun bu emülatördeki zorlukları aşmak için oyuncular için birçok popüler işlev eklemesidir. Oyuncular, cihazlar için denetleyici desteğini ve fiziksel kontrolleri özelleştirebilir. Eski ve yeni donanımlarda 60’ın üzerinde FPS garantisi. Ek olarak, daha iyi video ve ses kalitesi için OpenGL ve OpenSl yerel kitaplıklarından yararlanabilirsiniz. Daha spesifik olarak, tamamen C ile yazıldınız ve telefonun çok pahalı olmayan güç tüketimi ve şaşırtıcı performans için bir araya getirildiniz.

GRAFİK TASARIM VE SES KALİTESİ

Birçok benzer emülatör gibi oyun 3D grafiklerle orijinal çözünürlüğün 2 katına yükseltildi. Oyun ekranı aracılığıyla, oyuna katılmak için favori temalarınızı özelleştirebilir ve seçebilirsiniz. Sese gelince, aslında düşündüğünüzden daha iyi. Melodiler, birçok farklı sese sahip çeşitli oynatma ekranlarında görünür. Sadece melodisini dinlediğinizden emin olun; Şu anda kaç çocukluk hatırası geri geliyor. Kısacası bu oyun emülatörü, eski günlere dönmek ve elde taşınabilir oyun konsollarını deneyimlemek isteyenler için oldukça uygun.


İndir (19MB)

Artık indirmeye hazırsınız Pizza Boy GBA Pro ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanPizza Emulators

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir