PiZap Photo Editor
PiZap Photo Editor

piZap v4.6.0 APK + MOD (Premium Kilitsiz) indir 2022

Şimdi, üretici hatayı düzeltti ve bir dizi yeni resim seçti. piZap Photo Editor, MEME Maker, Design & Collage, kullanıcılar arasında en güvenilir fotoğraf kolajı oluşturucularından ve tasarım araçlarından biridir. Birçok üstün özellik ve basit ve

Android Android Fotoğrafçılık
4 ( 286 puan )
Fiyat: $0
İsim piZap Photo Editor
Yapımcı piZap
Tür Fotoğrafçılık
Boyut 31M
Versiyon 4.6.0
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
piZap Photo Editor is the most famous version in the piZap Photo Editor series of publisher piZap
Mod Version 4.6.0
Total installs 10,000,000+

Şimdi, üretici hatayı düzeltti ve bir dizi yeni resim seçti. piZap Photo Editor, MEME Maker, Design & Collage, kullanıcılar arasında en güvenilir fotoğraf kolajı oluşturucularından ve tasarım araçlarından biridir. Birçok üstün özellik ve basit ve kolay kullanım ile kurulduğundan, bu uygulamada renkli filtreler, benzersiz kolaj düzenleri ve binlerce eğlenceli ve özel çıkartma ile donatılacaksınız. Sadece bu da değil, buraya katılan herkesin kurulumu ücretsiz olacak, herkes için uygun.

piZap Photo Editor, MEME Maker, Tasarım ve Kolajlar piZap Photo Editor, MEME Maker, Tasarım ve Kolajlar

ÖZELLİKLERİ UYGULAMADA DÜZENLE

piZap’in üzerinde birçok özellik yüklüdür, ancak en göze çarpanı, fotoğrafları veya videoları düzenleme yeteneğidir. Kullanıcıların herhangi bir orijinde çevirmesine, döndürmesine, hızlı kaydırıcılarla parlaklığı, doygunluğu, … özelleştirebilmesine olanak tanır. Bu uygulamanın üstünde ışık efektleri gibi filtreler uygulayabilirsiniz ve renkler oldukça benzersizdir. Ve yeni yıl, parti, Cadılar Bayramı gibi birçok farklı temaya uygun çeşitli çıkartmalarla fotoğraflarınızı süslemenize izin veriliyor… Deneyimci ayrıca arka planı, çerçeveyi değiştirebilir, sevdiğim bir dizi GIF dosyası ekleyebilir.

DİĞER BAZI ÖZELLİKLER

Bu uygulamada, mutlaka tarayıcıdaki düzeni kullanarak kendi direk düzeninizi oluşturabilirsiniz. Ardından, seçtiğiniz fotoğrafı, tasarladığınız içerik veya düzene uyacak şekilde kırpabilirsiniz. Sadece bu da değil, bilgi ve görüntü arşivi çok büyük, milyonlarca görüntü, aralarından seçim yapabileceğiniz yüzlerce farklı yazı tipi içerebilir. Burada katılımcılar uzun süredir takip ettikleri stilleri özgürce tasarlamakta, özgürce seçmektedir.

piZap Photo Editor, MEME Maker, Tasarım ve Kolajlar piZap Photo Editor, MEME Maker, Tasarım ve Kolajlar piZap Photo Editor, MEME Maker, Tasarım ve Kolajlar

YAŞ AYRIMCILIĞI YOK

Ebeveynler düşünüyor, çocuklarının imajını iyileştirmek için ne yapacaklarını bilmiyorlar. O zaman bu kesinlikle çok uygun bir uygulama olacak ve burada çocuklar hem eğlenecek hem de yaratıcılıklarını geliştirecekler. Bu aynı zamanda yeni bir şeyi seven ve fotoğraf düzenleme becerilerini geliştirmek isteyen gençler için mükemmel bir tarayıcıdır. Tüm yeteneklerinizi ve kişiliğinizi ortaya çıkaran benzersiz bir ürün yaratabilmek. Buraya adım atmak size yeni bir alan açacaktır ve her yaşa uygun birçok farklı çeşidi bulunmaktadır. Kendinizi piZap’in yaratıcı dünyasına bırakın. Ve şimdi bu harika özellikleri bizimle birlikte deneyimleyelim.


İndir (31M)

Artık indirmeye hazırsınız piZap Photo Editor ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir