Pixlr
Pixlr

Pixlr v3.4.64 APK indir (Pro Kilidi Açık) 2022


Pixlr, fotoğraf alanında kullanıcılara sunmaktan mutluluk duyduğu eşsiz araçlardan biridir. Bu uygulama, canlı formlarla birleştirilmiş profesyonel özelliklerin desteği nedeniyle kullanıcılardan yüksek övgü aldı. Uygulamalar her zaman kullanıcıların

Android Android Fotoğrafçılık
5 ( 879 puan )
Fiyat: $0
İsim Pixlr
Yapımcı Inmagine Lab
Tür Fotoğrafçılık
Boyut 37MB
Versiyon 3.4.64
MOD Profesyonel Kilitsiz
Orjinal Google Play
Pixlr is the most famous version in the Pixlr series of publisher Inmagine Lab
Mod Version 3.4.64
Total installs 50,000,000+

İndir (37MB)

Pixlr, fotoğraf alanında kullanıcılara sunmaktan mutluluk duyduğu eşsiz araçlardan biridir. Bu uygulama, canlı formlarla birleştirilmiş profesyonel özelliklerin desteği nedeniyle kullanıcılardan yüksek övgü aldı. Uygulamalar her zaman kullanıcıların kalbini basitten karmaşığa ve daha fazlasına kazanır. Lütfen hemen bu harika uygulamayı seçin ve heyecan verici bir deneyim yaşayın.

KULLANIMI KOLAY

Uygulamanın birincil işlevi, fotoğraf düzenleyicinizi benzersiz ve eksiksiz bir yönde tanıtmaktır. Diğer uygulamalarla karşılaştırıldığında, bu uygulama anahtar olarak basit formu alır ve uygulama sonsuza kadar bu yöne güvenecektir. Pixlr, kullanıcıları daha ilgili ve misafirperver kılmak için yeni formlar oluşturma ve şekillendirme konusunda her zaman yeni bir makyaja sahiptir.

Pixlr – Ücretsiz Fotoğraf Editörü Pixlr – Ücretsiz Fotoğraf Editörü

Uygulamanın kullanımı kolaydır ve özellikleri oldukça kullanıcı dostudur ve özellikle talepkar kullanıcıların kalbini kazanmıştır. Uygulama her zaman kullanıcıların katkılarına saygı duyar, bu da programcıların mümkün olan eksiksiz yolu yaratmaları için mükemmel bir motivasyondur. Uygulama, yeni özellikler ve eklentilerle sürekli olarak güncellenir ve uygulamayı kullanıcıların gözünde daha eksiksiz hale getirmek için hataları anında algılar.

CANLI FOTOĞRAFLAR OLUŞTURUN

İçerik oluşturucular, düzenleme sürecinde size çok yardımcı olabilecek sadık kıdemlilerdir. Benzersiz fikirleriniz tanınır ve her zaman güvenilir yoldaşlara sahip olacak yeni bir özellik oluşturmak için yapılır. Ayrıca, Pixlr aynı zamanda yaratıcılığınızı pratiğe dökmeniz için bir yer, fikir üretmeniz ve mümkün olduğunca çabuk düzenleme yapmanız için bir cennettir.

Uygulama, kullanıcılara düzenleme sürecinde yardımcı olur ve özellikle güçlü destek araçlarından ideal yardıma sahiptir. Uygulamada binlerce filtre çıkıyor ve burası aynı zamanda istediğinizi özgürce seçebileceğiniz bir yer. Uygulamada önemli vurgulara yönelik küçük efektler de bulunur ve fethetmeniz ve seçmeniz için başka birçok harika şey vardır.

Pixlr – Ücretsiz Fotoğraf Editörü Pixlr – Ücretsiz Fotoğraf Editörü Pixlr – Ücretsiz Fotoğraf Editörü

KÜÇÜK FOTOĞRAF CENNETİNDE İNANILMAZ

Oluşturulan bir fotoğraf, elde edebileceğiniz en büyük başarıdır. Liyakatiniz mükemmel, ancak Pixlr her zaman size eşlik ediyor ve sizi asla terk etmiyor. Uygulama, her kullanıcının ihtiyaçlarını karşılamak için kırpma, döndürme veya düzen gibi çok duyarlı bir düzenleme aracına sahiptir. Daha spesifik olarak, kendi gençliğinizi korumak için motivasyon oluşturmak için fotoğraflarınızı çıkartmalar, çıkartmalar veya heyecan verici bir sözle ekleyebilirsiniz.

Canlı ve benzersiz fotoğraflar oluşturmak için hemen bu harika uygulamayı seçin. Bu sayede uygulamanın heyecan verici özelliklerini sadece yapısında değil, aynı zamanda form çeşitliliğinde de görebiliriz. Pixlr her zaman kullanıcıların kalbini kazanır ve benzersiz fikirlerinizin gerçekleştirileceği yerdir. Uygulama ayrıca canlı fotoğrafları onurlandırmak ve onları sanat hazinesinde tutmak için daha fazla fotoğraf yarışması açar.


İndir (37MB)

Artık indirmeye hazırsınız Pixlr ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanInmagine Lab

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir