PixFolio
PixFolio

pixFolio v3.6.3 APK (Ücretsiz) indir 2022


pixFolio, fotoğraflarınızı güvenli bir şekilde saklamanıza ve korumanıza yardımcı olabilecek bir uygulamadır. Ayrıca, fotoğraflarınızı son derece hızlı bir şekilde Google Fotoğraflar'a otomatik olarak yedekleme işlevine de sahiptir.

Android Android Araçlar
5 ( 80 puan )
Fiyat: $0
İsim pixFolio
Yapımcı Snapwood Photo and Slideshow Apps
Tür Araçlar
Boyut 24MB
Versiyon 3.6.3
MOD ÜCRETSİZ/Yamalı
Orjinal Google Play
pixFolio is the most famous version in the pixFolio series of publisher Snapwood Photo and Slideshow Apps
Mod Version 3.6.3
Total installs 5,000+

İndir (24MB)

Tüm fotoğraflarınızı saklamanız gerekiyorsa, bu uygulamayı göz ardı etmeyin. Fotoğraf klasörlerini çok rahat bir şekilde yüklemenize ve yedeklemenize yardımcı olacak ve size çok zaman kazandıracaktır. Basit, sezgisel bir arayüz ile kullanımı çok kolay olacak ve her şeyi daha hızlı manipüle edeceksiniz.

HERHANGİ BİR GÖRÜNTÜ VEYA KLASÖRÜ HER ZAMAN YÜKLEMEKTEN ÇEKİNMEYİN

pixFolio’ya geldiğinizde, sunduğu birçok avantajdan yararlanacaksınız. İstediğiniz zaman Google Fotoğraflar’a istediğiniz görseli yüklemekte özgür ve özgür olacaksınız. Burada, fotoğraflarınızı iyi koruyacak ve koruyacaktır. Tüm resimleriniz ve bilgileriniz en güvenli şekilde gizli tutulacak olup, bu resimlere sizden başka kimse ulaşamaz ve görüntüleyemez. Lütfen bu uygulamaya güvenin ve hayattaki ihtiyaçlarınıza hizmet etmek için kullanın.

pixFolio – Fotoğraf Galerisi ve Slayt Gösterileri pixFolio – Fotoğraf Galerisi ve Slayt Gösterileri

GÖRÜNTÜLERİ BAŞKALARIYLA KOLAYCA PAYLAŞIN

pixFolio’yu kullanırken, kullanıcılar görüntüleri başkalarıyla rahatlıkla paylaşacak. Bunları Gmail, Facebook veya Instagram gibi uygulamalar ve daha fazlası aracılığıyla paylaşabilirsiniz. Ayrıca sosyal paylaşım sitelerinde daha kolay fotoğraf paylaşabilirsiniz. Özellikle, tüm görüntüler net ve belirgin HD kalitesiyle, kullanıcıları aktif hizmetinden son derece memnun ve memnun ediyor.

ANİMASYON VE VİDEOLARIN SLAYT GÖSTERİSİ

pixFolio, fotoğraf slayt gösterisi işleviyle sizi şaşırtacak. Tüm resimleriniz, bir parça şenlikli ve benzersiz arka plan müziği ile tamamlanmış bir videoya yansıtılacaktır. Sadece bu değil, aynı zamanda slaytları en esnek şekilde otomatik olarak değiştirir ve sürekli günceller. Ayrıca, ihtiyaçlarınıza göre 24 saat içinde slayt duvar kağıtları görüntüleme özelliklerini de keşfedebilirsiniz. Dahası, Chrome Cast aracılığıyla görüntüleri TV’nize basit ve az çabayla yansıtma hakkına da sahipsiniz.

pixFolio – Fotoğraf Galerisi ve Slayt Gösterileri pixFolio – Fotoğraf Galerisi ve Slayt Gösterileri

GÖRÜNTÜLERİ FARKLI ŞEKİLLERDE DÜZENLE

pixFolio’da kendi görüntü düzenlemenizi oluşturma seçeneğine sahip olduğunuzu öğrenmekten memnun ve mutlu olacaksınız. Başlamak için ihtiyaçlarınıza göre alfaya göre sıralayabilirsiniz. Fotoğrafları bulmayı kolaylaştırmak için tarihe göre de sıralayabilirsiniz. Genel olarak, ilgi alanlarınıza ve ihtiyaçlarınıza bağlı olarak, lütfen size en uygun fotoğrafları düzenlemenin bir yolunu özelleştirin.

BASİT, SEZGİSEL VE ​​GÖRÜLMESİ KOLAY ARAYÜZ

pixFolio, herkesin kullanımını kolaylaştırmak için kullanıcılara basit, sezgisel bir arayüz sağladı. Eşsiz ve canlı renklerle birleşen güzel ve düzenli bir düzen, birçok kullanıcının beğenisini ve beğenisini kazandı. Daha spesifik olarak, bu uygulama herkes içindir; Arzunuz ve ihtiyacınız olduğu sürece, onu indirme ve getirdiği tüm çekici özelliklerin keyfini çıkarma hakkınız vardır.

pixFolio – Fotoğraf Galerisi ve Slayt Gösterileri pixFolio – Fotoğraf Galerisi ve Slayt Gösterileri

İSTEDİĞİNİZ GÖRSELLERİ ARKA PLAN OLARAK AYARLAYABİLİRSİNİZ

Kendiniz için en çok ilgilendiğiniz ve onu herhangi bir cihazın duvar kağıdı olarak ayarlamayı sevdiğiniz bir resim seçiyorsunuz. Her görüntünün bir anlamı vardır ve içinde derin ve gizemli bir içerik barındırır ve yalnızca sahibi anlayabilir ve hissedebilir. pixFolio size çok çeşitli sanatsal görüntüler sunacak ve size birçok seçenek sunacaktır. Bu nedenle, buradaki tüm güzel şeyleri keşfetmek ve deneyimlemek için katılmaktan çekinmeyin.

BAZI ÖZELLİKLER

  • Görüntüleri ve klasörleri diğer yöntemlerden daha hızlı ve otomatik olarak yükleyebilir.
  • Basit, sezgisel bir arayüz sağlam bir cazibe yaratır ve birçok insanı buna katılmaya ve kullanmaya çeker.
  • Güvenli ve kaliteli bir güvenlik sistemi vardır, tüm fotoğraflarınız dışarıya ifşa edilmeyecektir.
  • Arkadaşlarınıza ve çevrenizdekilere de eğlenmesi için önermeyi unutmayın.
  • Bir dizi animasyonu ve videoyu çok basit ve rahat bir şekilde otomatik olarak gösterme yeteneği.


İndir (24MB)

Artık indirmeye hazırsınız pixFolio ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanSnapwood Photo and Slideshow Apps

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir