PIXEL'S UNKNOWN BATTLE GROUND
PIXEL'S UNKNOWN BATTLE GROUND

Pixel’s Unknown Battle Ground v1.53.01 MOD APK (Mega Menü) indir 2022


PIXEL'S UNKNOWN BATTLE GROUND, alıp kullanabileceğiniz çeşitli silahlarla sizi piksel hayatta kalma dünyasına getiriyor. Her oyun modunun benzerlikleri olduğunu görüyorsunuz ve hepsi hayatta kalan son kişiyi arıyor.

Android Android Aksiyon
5 ( 167 puan )
Fiyat: $0
İsim PIXEL'S UNKNOWN BATTLE GROUND
Yapımcı Azur Interactive Games Limited
Tür Aksiyon
Boyut 104M
Versiyon 1.53.01
MOD Mega Menü
Orjinal Google Play
PIXEL'S UNKNOWN BATTLE GROUND is the most famous version in the PIXEL'S UNKNOWN BATTLE GROUND series of publisher Azur Interactive Games Limited
Mod Version 1.53.01
 • Tanrı modu
 • Maksimum Ceket
 • Sonsuz cephane
 • Yeniden Yükleme Yok
 • Sonsuz Radyolar
 • Sonsuz Medkitler
 • sonsuz molotof
 • sonsuz flaş
 • Sonsuz El Bombası
 • Sonsuz Duman Bombası
 • Medkit Bekleme Süresi Kaldırıldı
 • Reklamsız
 • Yasaklama Karşıtı


İndir (104M)

PIXEL’S UNKNOWN BATTLE GROUND, özelleştirebileceğiniz farklı oyun modlarına sahip bir battle royale oyunudur. Bu modlar ayrıca oyun etrafında döner ve güvenli bölgeler gibi benzer mekaniklere sahiptir. Aynı zamanda bir maçta kullanabileceğiniz silah sayısı arttırılmış ve düşmana saldırmak için istediğiniz silahı almanıza olanak tanıyor.

PİKSEL'İN BİLİNMEYEN SAVAŞ ZEMİNİ

ETKİLEYİCİ BATTLE ROYALE MAÇLARINA KATILIN

PIXEL’S UNKNOWN BATTLE GROUND dünyasında her şey piksellidir, böylece aynı türdeki diğer oyunlardan farklı bir deneyim yaşarsınız. Aynı zamanda, oyun, oyuncuların kendileri için deneyimleyebilecekleri oyun modlarına sahiptir ve hepsi battle royale oynanışı etrafında döner. Oyun türünde sıklıkla görülen tanıdık unsurlarla yeniden karşılaşabilecek ve kazanan olma sürecinize başlayacaksınız.

PİKSEL'İN BİLİNMEYEN SAVAŞ ZEMİNİ

Oyunun dünyası, etkileşimde bulunabileceğiniz, kilidini açabileceğiniz ve oyun seviyelerinde sürebileceğiniz tamamen ayrıntılı tasarlanmış ortamlar ve araçlar içeriyor. Aynı zamanda, çok oyunculu bir maçta kullanabileceğiniz silahların sayısı da artar, bu nedenle oyuncuların yüzleşmek zorunda kaldığı zorluklar ve eğlenceyi de beraberinde getirir. Ayrıca oyunun kontrollerine erişim elde edebileceksiniz ve oyun modları bunun için değerli bir çözüm.

PİKSEL'İN BİLİNMEYEN SAVAŞ ZEMİNİ

ÇEKİCİ BULDUĞUNUZ ÇEŞİTLİ OYUN MODLARI

PIXEL’S UNKNOWN BATTLE GROUND’u başlattığınızda, üç farklı oyun modu göreceksiniz ve elbette hepsinin farklı çevresel özellikleri ve biraz farklı oynanışı var. İlk birincil mod, battle royale modudur; tür çok tanıdık. Gerekli silahları ve eşyaları almak için bir helikopterden atlayıp bir yere ineceksiniz. Aynı zamanda kalan oyuncuları da yok edeceksiniz ve oyuncu sayısı da az olduğu için seviye çabuk bitebilir.

PİKSEL'İN BİLİNMEYEN SAVAŞ ZEMİNİ

İkinci mod, bir takım oluşturmak için diğer oyunculara katılacağınız ve kazanmak için diğer takımlara saldıracağınız takım savaşı modudur. Tanıyabileceğiniz takım arkadaşlarını belirleme noktası, ismin rengidir. Spesifik olarak, yeşil ve kırmızıya karşılık gelen iki miktar olacaktır. Yani yeşil isimleri olanlar müttefik olacak ve kazanmak için kırmızı taraftaki oyuncu sayısını ortadan kaldırmanız gerekiyor.

Son mod zombiler modudur ve oyuncu grubu hala iki karşıt renkle iki tarafa bölünmüştür. Bir taraf insan, diğeri zombi olacak; her birinin farklı özellikleri olacaktır. Spesifik olarak, insan tarafında zombilerle savaşmak için silah ve çeşitli ekipman toplamak hala mümkün. Zombiler etkileyici bir fiziksel güce sahip olacaklar ve düşmana şiddetle saldırabilirler. Tüm modlar güvenli bölge görünümündedir, bu yüzden hareket etmeyi unutmayın.

PİKSEL'İN BİLİNMEYEN SAVAŞ ZEMİNİ

AVANTAJ ALACAĞINIZ ETKİLEYİCİ SİLAH MİKTARI

PIXEL’S UNKNOWN BATTLE GROUND’da hayatta kalmak için ihtiyacınız olan zırh, şifa öğeleri, silahlar ve daha birçok unsur gibi pek çok şey olduğu söylenebilir. Aynı zamanda kullanabileceğiniz silah sayısı sadece iki değil, bu sayede düşmanları daha hızlı öldürmek için çeşitli silahlar toplayabilirsiniz.

Bu oyundaki battle-royale deneyimi birçok önemli nokta sunuyor:

 • Oyuncuların kimin kazanacağına karar vermek için bir savaşa gireceği büyük bir piksel dünyası.
 • Oyun modlarının sayısı çeşitlidir ve hepsinin oyun mekaniği ve hedefleri aynıdır.
 • Diğer oyuncularla koordine olacak ve diğer düşmanları alt etmek için güçlü bir takım oluşturacaksınız.
 • Etkileyici fiziksel güce sahip zombiler, diğer oyuncular için dehşet yaratacaktır.
 • Oyunda deneyimleyebileceğiniz silah sayısı artık 2 ile sınırlı değil ve doğru silahları bulacaksınız.


İndir (104M)

Artık indirmeye hazırsınız PIXEL'S UNKNOWN BATTLE GROUND ücretsiz. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanAzur Interactive Games Limited

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir