Pixels Icon Pack
Pixels Icon Pack

Pixel Icon Pack v4.5 APK (Yamalı) indir 2022


Pixel Icon Pack, uygulama simgeleri, duvar kağıtları veya diğer bazı işlevlerde yeni değişiklikler sağlar. Sadece bir indirme ve 1 dakikalık seçim ile telefonunuzu hızlı bir şekilde yenileyebilirsiniz. Yeni bir telefon almanıza veya çok para harcaman

Android Android Araçlar
5 ( 640 puan )
Fiyat: $0
İsim Pixels Icon Pack
Yapımcı JustNewDesigns
Tür Araçlar
Boyut 48M
Versiyon 4.5
MOD Yamalı
Orjinal Google Play
Pixels Icon Pack is the most famous version in the Pixels Icon Pack series of publisher JustNewDesigns
Mod Version 4.5
Total installs 50,000

İndir (48M)

Pixel Icon Pack, uygulama simgeleri, duvar kağıtları veya diğer bazı işlevlerde yeni değişiklikler sağlar. Sadece bir indirme ve 1 dakikalık seçim ile telefonunuzu hızlı bir şekilde yenileyebilirsiniz. Yeni bir telefon almanıza veya çok para harcamanıza gerek yok ve yine de sevdiğiniz telefonunuza hemen yeni bir soluk getirebilirsiniz. Eski ikonlardan kurtulun ve yaratıcılığı ve yeniliği seven bir grup insanın parçası olun.

Piksel Simge Paketi Piksel Simge Paketi

SÜREKLİ GELİŞTİRİLMİŞ VE MÜKEMMEL

Yayıncının bu uygulamada her zaman amaçladığı şey budur. Yeni olan her şey zamanla bayatlayacak, bu nedenle yenilik bir zorunluluktur. İster inanın ister inanmayın, uygulama piyasaya sürülmesinden bu yana 30’dan fazla güncelleme aldı ve başlangıçtaki simge sayısını 3000’e, şimdi 5200’den fazlaya getirdi. Bu güncellenmiş sürüm 19’dan fazla simge almaya devam ediyor. Yepyeni, sizi memnun etme garantili. Ayrıca bir önceki sürümde duvar kağıdı ve simgelerle ilgili temel hatalar da giderildi.

Piksel Simge Paketi Piksel Simge Paketi

SEÇMENİZ İÇİN BİNLERCE İKON

Pixel Icon Pack için kullanılabilen simge sayısı 5200’den fazladır. Ancak bu sadece geçicidir ve gelecekte bu sayının daha da artması garantidir. Sadece nicelik açısından değil, aynı zamanda simgelerin kalitesi de giderek iyileşiyor. Uygulamanın simge sistemi düz şekillerdir; Bu oldukça dikkat çekici bir fikir, basit görünüyor ama aynı zamanda çok güzel. Piyasadaki diğer benzer uygulamalardan çok farklı bir marka yaratır.

Parlayan simgelerin arka planı duvar kağıdı sistemidir. Bu yeni simgeleri cihazın varsayılan duvar kağıdına koyarsanız veya duvar kağıdı uyuşmuyorsa, estetiğini azaltacaktır. Duvar kağıtları ve simgelerin kombinasyonu, cihazınıza maksimum mükemmelliği verecektir. Aralarından seçim yapabileceğiniz yaklaşık 100 farklı duvar kağıdımız var; hepsi zarif ve lüks renklerle yüksek çözünürlüklüdür.

Piksel Simge Paketi Piksel Simge Paketi

SİZİN İÇİN NET BİR SEÇİM

Pixel Icon Pack gibi mükemmel işlevlere sahip piyasada ikinci bir uygulama bulmakta zorlanacaksınız. Simge sistemi ve buradaki duvar kağıdı çok yaratıcı. Ayrıca uygulama ayrıca bir ekran geçiş modu sağlar, dinamik bir takvimi destekler, … Uygulama çok kompakttır, herhangi bir Android cihaz için uygundur; kullanırken cihazın aşırı ısınmasına, pili tüketmesine veya gecikmesine neden olmadığından emin olun. Ancak, indirmeniz için biraz para ödemeniz gerekiyor.


İndir (48M)

Artık indirmeye hazırsınız Pixels Icon Pack ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanJustNewDesigns

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir