PixelLab
PixelLab

PixelLab v1.9.9 APK + MOD (Premium Kilitsiz) indir 2022


PixelLab, metninizi özelleştirmenize yardımcı olan kullanışlı bir uygulamadır. Çok sayıda hazır ayar seçeneğiyle metin eklemek, şekilleri düzenlemek ve fotoğrafların üzerine çizim yapmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Her şey, çalışırken dikkatinizin

Android Android Fotoğrafçılık
4 ( 560 puan )
Fiyat: $0
İsim PixelLab
Yapımcı App Holdings
Tür Fotoğrafçılık
Boyut 21M
Versiyon 1.9.9
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
PixelLab is the most famous version in the PixelLab series of publisher App Holdings
Mod Version 1.9.9
Total installs 50,000,000+
  • Ücretli özellikler Kilidi Açıldı
  • Reklamlar Kaldırıldı
  • Analizler/İzleyiciler Kaldırıldı
  • Google Öğeleri Kaldırıldı
  • AOSP Uyumlu
  • Çevrimdışı Çalışır


İndir (21M)

PixelLab, metninizi özelleştirmenize yardımcı olan kullanışlı bir uygulamadır. Çok sayıda hazır ayar seçeneğiyle metin eklemek, şekilleri düzenlemek ve fotoğrafların üzerine çizim yapmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Her şey, çalışırken dikkatinizin dağılmamasına yardımcı olan basit, görülmesi kolay bir düzende düzenlenmiştir ve arama ve seçim yapmak da daha kolaydır. Ayrıca kendi yaratıcılığınızla da güzel ürünler yaratabilir ve insanların onlara hayran kalmasını sağlayabilirsiniz.

PixelLab – Resimlerin üzerine metin PixelLab – Resimlerin üzerine metin

METİNİ ÖZELLEŞTİR

PixelLab’a gelince, metni istediğinize göre düzenleyebileceksiniz. Metni daha net, mantıklı ve tutarlı hale getirmek için metne nesneler ekleyebilir veya kaldırabilirsiniz. Ayrıca, uygulama aynı zamanda onları daha güzel hale getiren 3D metinleri deneyimlemenize yardımcı olur. Uygulama aynı zamanda son derece yüksek estetiği de beraberinde getiriyor. Benzersiz, yeni ve güzel bir metin oluşturmak için yansımaları, kabartmaları, gölgeleri… metin renkleriyle birleştirin. Kendi yazı tiplerinizi oluşturabilir veya elle seçilmiş 100’den fazla farklı yazı tipi arasından seçim yapmakta özgürsünüz.

GÖRÜNTÜLERİ, DUYGULARI SEÇMEK İÇİN ÜCRETSİZ

Uygulama, kullanıcılara birçok ilginç şey sunar. Metni yalnızca beğeninize göre değiştirmekle kalmaz, aynı zamanda özel boyutlarda sevimli çıkartmalar, emojiler de ekleyebilirsiniz. Bu, metni daha güzel ve ilginç hale getirir. Ayrıca kendi resimlerinizi ekleyebilir veya kendi çıkartmalarınızı oluşturabilirsiniz. Uygulama aynı zamanda doğrudan metin üzerine istediğinizi çizebilmeniz için ek bir özellik de sunuyor. Çizdiğiniz resim kullanılabilir bir çıkartma görevi görür ve onu yeniden boyutlandırma ve yönlendirme hakkınız vardır.

PixelLab – Resimlerin üzerine metin PixelLab – Resimlerin üzerine metin

ARKA PLANI DEĞİŞTİRMEYE VE İHTİYAÇ OLDUĞU GİBİ ARKA PLANI KALDIRMAYA İZİN VERİLMİŞTİR

PixelLab – Resimlerdeki metin, arka planı istediğiniz gibi değiştirmenize olanak tanır. Arka plan resmi tek renk, birden fazla renk veya sevdiğiniz ve gönderinize uygun bulduğunuz bir resim olabilir. Uygun olmayan duvar kağıtlarını silip daha uygun bir duvar kağıdı ile değiştirebilirsiniz ve PixelLab daha net hale getirmenize yardımcı olur. Makul bir arka plan resmi kullandığınızda bilgileriniz daha belirgin ve dikkat çekici olacaktır.

KÜÇÜK RESİM EFEKTİ KULLANIN

Uygulama, kullanıcılara son derece uygun görüntü düzenleme efektleri sağlar. Fotoğrafın perspektifi de metne en uygun olacak şekilde sizin tarafınızdan özelleştirilir. Metin içeriğini değiştirebilir veya kutulara logo ekleyebilirsiniz. Mevcut efektler sayesinde resimleriniz daha güzel olacak. Görüntü kalitesini iyileştirmek için bu görüntülerin dokularını, renklerini, sıcaklığını, parlaklığını ve doygunluğunu değiştirme hakkınız vardır.

PixelLab – Resimlerin üzerine metin PixelLab – Resimlerin üzerine metin

GÖRÜNTÜLERİNİZ PROJE OLARAK AKTARILACAK VE KAYDEDİLECEKTİR

Oluşturduğunuz güzel metin ve resimler proje olarak kaydedilecektir. Bu özelliğin dikkat çekici yanı, uygulama kapalı olmasına rağmen her zaman kullanımımıza açık olmasıdır. Görüntüler, yüksek görüntü kalitesiyle istediğiniz formatta kaydedilir. Hızlı paylaş düğmesini kullandığınızda, resimleriniz tek dokunuşla sosyal paylaşım sitelerinde paylaşılacaktır.

PixelLab – Resimlerin üzerindeki metinler size harika deneyimler sunar. Temelde, yanlışlıkla sil düğmesine bastığınızda endişelenmenize gerek yok çünkü bu uygulama geri dönme ve bilgi saklama işlevi görüyor. Ve bu uygulama aynı zamanda bazı müşterilerin isteğini karşılamak için karanlık bir moda sahiptir.


İndir (21M)

Artık indirmeye hazırsınız PixelLab ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir