Pixel Combat
Pixel Combat

Pixel Combat: Zombies Strike v4.1.5 MOD APK (MEGA MOD) indir 2022


Pixel Combat, birinci sınıf çekim ile ateşli bir aksiyon gişe rekorları kıran bir oyundur. Oyuncular, efsanevi karakterlerin yenilenmesinden bunalmış durumda. Tüm zorlukların üstesinden gelin ve güzel dünyaya geri dönmek için gizemli bir zaman makine

Android Android Aksiyon
4 ( 786 puan )
Fiyat: $0
İsim Pixel Combat
Yapımcı GS Games Studio
Tür Aksiyon
Boyut 134M
Versiyon 4.1.4
MOD MEGA MODU
Orjinal Google Play
Pixel Combat is the most famous version in the Pixel Combat series of publisher GS Games Studio
Mod Version 4.1.4
Total installs 10,000,000+
 • MENÜ MODU
 • Tek atışta öldürmek
 • Tanrı modu
 • Sınırsız mermi
 • Sınırsız para
 • Tüm silahların kilidi açıldı
 • Tüm görünümler silahının kilidi açıldı
 • Reklamlar kaldırıldı


İndir (134M)

Pixel Combat’ta sürekli olarak canlı saldırılar ve agresif zombi canavarları ortaya çıkıyor. Elbette oyuncular bu şehirdeki birinci sınıf silah oyunlarına boğulacaklar. Zombiler saldırgandır ve şehre sert bir şekilde saldırdıklarında garip davranışlar gösterirler. Ve şimdi bu mutlu topraklarda yaptıklarının bedelini ödeyecekler. Bu oyunda etkili kişi siz olacaksınız; Bu iğrençliği ortaya çıkarmak için ayağa kalk. Hepsiyle savaşmak için her silahı kullanın.

Pixel Combat: Zombies Strike

PATLAMA NEDENİ

Şehirdeki insanlar barış içinde yaşar ve kendilerine harika bir hayat yaratırlar. Zaman makinesinin bozulması ise kötü zombileri beklenmedik bir şekilde şehre geri getirdi. İnsanlar, tanık oldukları hasar ve ilerleme karşısında tamamen şaşkına döndüler. Daha doğrusu şehir, mücadelede yer alacak kadar yetenekli ve cesur bir lidere umutsuzca ihtiyaç duyuyor.

Onlar zamanla çoğalan unsurlardır, bu yüzden onlarla başa çıkmak için güçleri harekete geçirmemiz gerekiyor. Bu yaşayan hayaletlerin onları öldürmenin tek bir yolu var: saldırmak için silah kullanmak. Kana susamışlar ve bize sonuna kadar saldırmak için tüm aşağılık yollara meydan okuyorlar. Ancak Pixel Combat’ta savaşa katılabilmek için tüm silahları, destek ekipmanlarını ve güçlü güçleri hazırladık.

Pixel Combat: Zombies Strike

SAVAŞ ALANININ İNCELENMESİ

Şimdi tüm güçleri, şehirdeki tüm insanları sizinle savaşmak için seferber etmemiz gerekiyor. Oyun, insanlara bu güçlü dalgaya dayanabilmeleri için sürekli bombardıman yapabilen modern bir silah sağlayacak. Ekip çalışması, Pixel Combat’ta tarih yazan harika kurallardan biridir. Halkın silahlarını kullanma yeteneği, ordunun gücünü oluşturmak için coşkuyla yönlendirmeniz gerekir.

Tam planı almak için şehirdeki tüm sokakları kontrol edin. Oyun size kötü zombileri doğru bir şekilde bulabilen heyecan verici haritalar sunar. Yeşil çizgiler ordumuzu, kırmızı çizgiler ise zombileri temsil edecek. Lütfen haritaya sadık kalın ve izleri takip edin, onları çekmek için her eve girin. Yakınınızdaki zombileri tespit etmek için ekstra hassasiyet kullanın.

Pixel Combat: Zombies Strike

GÜÇLÜ SALDIRI FIRINTISI

Oyuncular, tüm zombilerle savaşmaya hazır bir yeniden yükleme duruşu hazırlamalıdır. Daha spesifik olarak, onlar için pasif bir pozisyon yaratmak için tüm mesafelerde nişan alabilmeli ve ateş edebilmelidirler. Onları aynı duvara sürün ve güçlü silahlı çatışmalar yapın. Pixel Combat’ta yer alacak kanlı atış aşamaları, yeteneğinize hayran kalmanızı sağlıyor. Kaç tane nesne çekebilirsin? Bir izleme ve işaretleme oyunu olacak.

Pixel Combat’ın zaman makinesini hızlı bir şekilde eski haline getirmek için güçlü bir şekilde savaşmalı ve çevredeki hazineleri arama ile birleştirilmelidir. Eşsiz evrensel anahtarı elde etmek için özel görevler gerçekleştirin. Yolunuza çıkmak isteyenleri vurarak öldürün ve onları sizin için izini sürmeye zorlayın. Özellikle zaman makinesi geri yüklendiğinde mutlu bir hayata güvenle geri döneceksiniz.

Pixel Combat: Zombies Strike

 • Müthiş bir kolektif güç yaratmak için şehirdeki tüm insanlarla bir araya gelin.
 • Öngörülemeyen durumlarda gizli taktikler kullanın.
 • Zombileri takip etmenize yardımcı olabilecek haritaları hemen kullanın.
 • Hepsini yok etmek için tüm düşmanlara güçlü bir şekilde ateş edin.
 • Mutlu bir hayata dönmek için zaman makinesini başarıyla geri yükleyin.
 • Eşsiz beceriler yaratmak için tüm modern atış yeteneklerinizi geliştirin.


İndir (134M)

Artık indirmeye hazırsınız Pixel Combat ücretsiz. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanGS Games Studio

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir