Pixel Car Racer
Pixel Car Racer

Pixel Car Racer v1.2.0 MOD APK (Sınırsız Para) indir 2022

Pixel Car Racer, oyuncu tarafından özelleştirilebilen çevresel özelliklerle piksel dünyasında bir yarış deneyimi sunar. Birçok zorluğun üstesinden gelecekler, farklı araçlar satın alacaklar ve onları modern parçalarla donatacaklar.

Android Android Yarış
5 ( 600 puan )
Fiyat: $0
İsim Pixel Car Racer
Yapımcı Studio Furukawa
Tür Yarış
Boyut 75MB
Versiyon 1.2.0
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Pixel Car Racer is the most famous version in the Pixel Car Racer series of publisher Studio Furukawa
Mod Version 1.2.0
Total installs 5,000,000+

Pixel Car Racer, etkileyici oyun modlarına sahip bir yarış oyunudur, piksel dünyasında ilginç deneyimler yaşamanıza yardımcı olur. Her moda bağlı olarak, gördüğünüz ortam değişecek ve geçerli hava durumu benzerliklere sahip olacaktır. Ayrıca, farklı araçlar satın almak ve performanslarını artırmak için kazanan olduğunuz için ödüller de alacaksınız.

Piksel Araba Yarışçısı

GÖZDEN GEÇİRMEYECEĞİNİZ GELİŞTİRİLMİŞ GRAFİKLER

Pixel Car Racer’da oyuncular, grafik değişikliği olduğunda oyunu deneyimlerken belirli değişiklikler bulacaklar. Özellikle oyunun grafikleri 64bit olarak güncellendi bu yüzden grafiklerin kalitesinin arttığı söylenebilir. Oyun ayrıca, oyuncunun deneyimini daha şeffaf ve optimize hale getirmek için reklamları kaldırır. Aynı zamanda oyunu rahatça oynayabilecek geniş ekranlı cihazları tam olarak desteklemiştir.

PİKSEL DÜNYASINDA YARIŞ

Oyuncular, Pixel Car Racer’ın piksel dünyasında yarış deneyimi yaşayacaklar. Arabanız yatay bir çizgide hareket edecek ve seçtiğiniz oyun modunun özelliklerine bağlı olarak ortam da değişecektir. Örneğin, sürükle modunda yalnızca iki bölünmüş yol ve bitiş çizgisine doğru koşmaya çalışan iki araba göreceksiniz. Sokak modu yine oyuncuları dikkat etmeniz gereken trafik dolu yollara getiriyor.

Piksel Araba Yarışçısı

GÖZDEN GEÇİRMEYECEĞİNİZ ZORLU YARIŞ MODLARI

Herhangi bir oyuncunun Pixel Car Racer’ı deneyimlerken kesinlikle keyif alacağı ilginç bir nokta, kullanabilecekleri arazi ve hava özgürlüğüdür. Özellikle, oyun ekranının modunu ve zorluğunu seçtikten sonra, size bir konum ve hava durumu seçeneği sunacaklar. Yukarıda bahsedildiği gibi, oyun modu, araba kullanmak zorunda kaldıkları satın alma yolunun özelliklerini belirleyecektir. Her iki moda da kar, gündüz, gece ve yağmur dahil olmak üzere dört tür hava durumu uygulanır.

Bu oyunda deneyimleyeceğiniz ilk mod, yüksek hıza ulaşmaya ve düşmanı yenmeye çalışacağınız sürükleme modudur. Yarış başlangıcında gaz pedalına art arda basarak lastikleri ısıtacaksınız ancak sistem size beklemenizi ve start çizgisine geçmeniz gerektiğini söylediğinde dikkat etmelisiniz. Ardından, ilerlemek için yeşil bildirim ışığını gözlemlemeniz gerekir. Hız göstergesi, hızlanmak ve aynı şeyi yapmaya devam etmek için shift’e basmanız gerektiğini belirten kırmızı çizgiye çarpıyor.

Piksel Araba Yarışçısı

İkinci mod, bir rakiple değil, birçok rakiple karşılaşacağınız sokak modudur. Spesifik olarak, yukarıdaki moddan daha geniş bir yolda araç kullanabilirsiniz, ancak arabalar görünecektir. Bu olay kırmızı bir ünlem işareti ile önceden bildirilecektir.

ALDIĞINIZ ÖDÜLLERLE YENİ ARABA SATIN AL

Araba ve destek parçaları satın almak için para kazanmak için Pixel Car Racer’da birçok seviyeye katılmaya motive olursunuz. Pek çok farklı araç göreceksiniz ve hepsi herkesin isteyebileceği bir statüye sahip. Ayrıca, aracınızın lastikler, turbolar, noslar ve çok daha fazlası gibi performansını artırmak için araba parçalarına ne kadar para harcamanız gerektiğini görünce şoke olacağınız için bu sadece bir başlangıç. Gerçekten de kaliteli bir araca sahip olduğunuzda diğer rakiplerin üstesinden gelme konusunda tam bir güvene sahip olacaksınız.

Piksel Araba Yarışçısı

Piksel dünyasındaki yarış deneyimi aşağıdaki gibi unsurlarla keyiflidir:

– Oyuncular istedikleri oyun modunu seçebilecek ve kısa süre sonra ortam özellikleri değiştirilecektir.
– Yarışa başlamadan önce oyuncular meraklarını gidermek için parkuru ve farklı hava özelliklerini seçecekler.
– Sürükleme modunda aracınızı tam olarak birden fazla vardiya ile hızlandırarak rakibinizi geride bırakmaya çalışacaksınız.
– Sokak modunda sizi büyük bir yol bekliyor ve bölümü tamamlamak için çözmeniz gereken sürprizler her zaman olacak.
– Farklı tasarımlara ve belirli istatistiklere sahip çeşitli araçlar, mağazadan satın alınan parçalarla donatılarak yükseltilebilir.


İndir (75MB)

Artık indirmeye hazırsınız Pixel Car Racer ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir