PixBit
PixBit

PixBit – Pixel Icon Pack v16.8.1 APK (Yamalı) indir 2022


PixBit, harika bir çıkartma koleksiyonu sunarak kullanıcılara yeni bir görünüm kazandırıyor. Bunlar, birçok farklı temada farklı ve benzersiz stillerle oluşturulmuş simgelerdir. Simgelerin görünümünü yenilemek için bir devrim olarak, uygulama sürekli

Android Android Paid
5 ( 509 puan )
Fiyat: $0
İsim PixBit
Yapımcı vukashin
Tür Paid
Boyut 12M
Versiyon 16.8.1
MOD ÜCRETLİ/Yamalı
Orjinal Google Play
PixBit is the most famous version in the PixBit series of publisher vukashin
Mod Version 16.8.1
Total installs 10,000

İndir (12M)

PixBit, harika bir çıkartma koleksiyonu sunarak kullanıcılara yeni bir görünüm kazandırıyor. Bunlar, birçok farklı temada farklı ve benzersiz stillerle oluşturulmuş simgelerdir. Simgelerin görünümünü yenilemek için bir devrim olarak, uygulama sürekli olarak yeni sürümleri güncelledi ve on yeni simge türü yayınladı ve işlem sürecindeki sabit sınırlamalar. Renkli ikon dünyasını şimdi keşfedin!

PixBit – Piksel Simge Paketi

KAPSAMLI BİR YENİLİĞE AÇILIŞ

PixBit’i ziyaret etmek ve belirli özelliklere sahip simge mağazasına hayran olmak gerçekten çok zor; Uygulama, tüm stil ve süslemelere sahip 2570’den fazla şekil içerir. Her geçen gün eklenen ve yenilenen bu koleksiyon; sıkıcı kalıpların yaratıcılığı ve tekrarlanmaması, ona karıştırılması zor benzersiz bir stil kazandırdı. Burada klasör simgelerinin sevimli resimlerini bulacak, onları kaydedecek ve eski resmi değiştirmenin bir yolunu bulacaksınız.

İndirirken cihazınızda yüklü olan uygulamaların görünümünü yenileyin. Kullanılan renkler de seçici olacak ve palet inanılmaz derecede zengin görünüyor. Bu rahatlığı yapabileceğinize inanıyorum! Sistemi yenilemek için diğer renklerin ikamesini kullanın ve kendinize ait yeni bir palet oluşturun.

PixBit – Piksel Simge Paketi

UYGULAMA TARAFINDAN DESTEKLENEN EĞLENCE UYGULAMALARI

PixBit’in kaliteli bir simge deposu sağlaması, tamamen yeni animasyonlarla Google takvim tablosunun görünümünü kolaylaştırdı. Hayal gücünüzü kullanın ve bir Pro sistemde yaşayabileceğiniz kolaylıkların tadını çıkarın. Muzei ile birlikte, sanatsal odaklı ve yaratıcı sürece öncülük eden 20 duvar kağıdından oluşan bir set oluşturduk. Bu uygulama, söz konusu musluk işlemi olduğunda oldukça basit bir gereksinimle piyasadaki popüler aracıları destekleme hakkına sahiptir.

FARKLI MONTAJ KONNEKTÖRLERİ

Uygulamada kimlerin desteklendiği hakkında daha ayrıntılı bilgi için PixBit’in ayarlarını ziyaret edin. Deneyim sırasında soru sormak için yardım kısayolunu bulun. Uygulama şu anda Nova, Hyperion, Apex,…

PixBit – Piksel Simge Paketi PixBit – Piksel Simge Paketi

ÇOKLU LOGODAN RENK UZAYINI DENEYİMLEYİN

PixBit, sizi her zaman evimize katılmaya ve büyüyen çeşitli simge koleksiyonunu kullanmaya davet ediyor. Yeni sürüm, deneyim biriktirme ve kullanıcı yorumlarını dinleme sürecinin sonucudur. Bu yüzden yaratıcılığınıza ve memnuniyetinize öncelik veriyoruz. Umarım cihazınız için favori bir simge bulursunuz!


İndir (12M)

Artık indirmeye hazırsınız PixBit ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir