Pirates Outlaws
Pirates Outlaws

Pirates Outlaws v3.53 APK indir (Sınırsız Para) 2022


Kart oyunları bize her zaman heyecan verici ve bazen de tuhaf eğlence deneyimleri getirir. Bu büyüleyici türle bir eşleşme arıyorsanız, Pirates Outlaws tipik bir seçimdir. Bu oyuna gelirken, güçlü kahramanlara tehlikelerle eşlik edebilir, gizemli top

Android Android Kağıt
5 ( 129 puan )
Fiyat: $0
İsim Pirates Outlaws
Yapımcı Fabled Game
Tür Kağıt
Boyut 125MB
Versiyon 3.53
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Pirates Outlaws is the most famous version in the Pirates Outlaws series of publisher Fabled Game
Mod Version 3.53
Total installs 500,000+

İndir (125MB)

Kart oyunları bize her zaman heyecan verici ve bazen de tuhaf eğlence deneyimleri getirir. Bu büyüleyici türle bir eşleşme arıyorsanız, Pirates Outlaws tipik bir seçimdir. Bu oyuna gelirken, güçlü kahramanlara tehlikelerle eşlik edebilir, gizemli toprakları keşfedebilir ve önünüze çıkan düşmanları yok edebilirsiniz.

Korsanlar Haydutlar

OYUNUN 2 YILLIK DOĞUM GÜNÜ KUTLAMASI

Oyunun 2. yıl dönümünü kutlayan yeni güncelleme, yeni paketler, yeni kahraman görevleri ve Kraken laneti etkinliği dahil olmak üzere birçok yeni özellik ekledi. Yeni 2. Yıldönümü Paketi, dünyanın dört bir yanındaki oyunculardan toplanan kartlar ve kalıntılar fikriyle yapılmıştır. Oyunun yolculuğunu deneyimlemek ve yukarıda bahsedilen yeni benzersiz özellikleri keşfetmek için şimdi katılın.

Korsanlar Haydutlar

KARTLARI TOPLAMAK, KARTLARI YENMEK VE YENİ ÜLKELER KEŞFETMEK İÇİN KAHRAMANLARLA TOPLA.

Pirates Outlaws, indie roguelike kart oyunu türündeki en heyecan verici oyunlardan biridir. Bu oyundaki göreviniz tehlikeli denizleri geçmek ve düşmanlarınıza meydan okumaktır. Bu zor ve kolay olmayan bir yolculuk olacağa benziyor. Ama tadını çıkarın; son derece ilgi çekici bir oyundur.

Her yoğun savaşa eşlik etmek için özgürce seçebileceğin 15 farklı kahraman var. Her kahramanın farklı yetenekleri ve sadece onlar için önceden hazırlanmış desteleri vardır. Ayrıca yolculuk sırasında toplanacak 500 kart ve 160 kalıntı var. Size meydan okumak için bekleyen birçok düşmanınız olduğu için bu zorlu bir yolculuk olacak. Yok etmeniz gereken birçok düşmanınız olacak; 100’den fazla kanun kaçağı ve 500’den fazla patron gelip savaşmanı bekliyor.

Korsanlar Haydutlar

BAR GÖREVLİ TAVERN BRAWL MODU

Pirates Outlaws oyuncuları için Navigate, Arena ve Tavern Brawl dahil olmak üzere üç oyun modu vardır. Her modun farklı görevleri ve özellikleri olacaktır. Ancak asıl göreviniz hala kartları toplamak ve düşmanları yok etmek. Bu oyunun keyfini en iyi şekilde çıkarabilmeniz için size uygun oyun modunu seçer misiniz?

Tavern Brawl modunda, oyun içinde tasarlanan tavernada temel görevleri alacaksınız. Bu barda içkiler üzerinde gücünüzü ve bilginizi test etmeniz gerekecek. Korsanlar ile kavgalar olacak. Önceden hazırlanmış doğru paketleri seçin ve yoğun savaşlara başlayın. İki savaştan sonra son görev Tavern Keeper’ı yenmektir.

Korsanlar Haydutlar

TİPİK NAVİGASYON MODU

Gezinme modu, bu oyunda tipik bir mod olarak kabul edilir. Bu modda kilidini açabileceğiniz en fazla 6 haritanız var. Bu haritalar zorluk derecesine göre değişir ve onları bulmak için ortaya çıkarmanız gereken kendi gizli sırlarına sahiptir. Göreviniz, okyanusları geçerek tehlikeler ve zorluklarla dolu yeni ufuklara doğru yolculuğunuzu yönetmek. Gittiğiniz yerleri keşfedip korsanlarla ve kanun kaçaklarıyla savaşmanız size yardımcı olacaktır. Onlar yolunuza çıkan düşmanlardır; yolculuğa devam etmek için onları ortadan kaldırmalısınız.

İtibar puanları toplamaya gideceksin. İtibar 9999’a ulaştığında, Zor Modun kilidi açılacaktır. Bu modda daha zorlu bir ortamda daha güçlü düşmanlar sizi bekliyor olacak. Bu zorlu bir savaş; kazanmak için akıllı stratejilere ve güçlü kararlılığa ihtiyacınız var. Zor Modda, her bölümün kahramanlarınıza meydan okumak için kendi zorlukları vardır.

Korsanlar Haydutlar

ARENA TOZUNDA ARENA MODU

Son olarak, Arena modu. Bu modda, arenanın tozunda görevler üstleniyorsunuz. Ortaya çıkan her on savaşta etkili bir Şampiyonla karşılaşacaksınız. Oyunun zirvesine ulaşmak için altı bölümün tamamındaki kartlar ve kalıntılar arasından seçim yapmanız gerekiyor. Bu arenada başka birçok özellik ve ilgi çekici yer var. Oyunu hemen indirebilir ve deneyebilirsiniz.

Muhteşem stilize grafikleri ve önemli görsel efektleriyle Pirates Outlaws kesinlikle size eğlenceli anlar yaşatmakla kalmaz, aynı zamanda güzel görüntülerle kendinizi oldukça tazelenmiş hissetmenizi sağlar. Çekici oyun, çok sayıda oyuncuyu çekmek için de gereklidir.

Bu oyun sizin için mükemmel bir seçim. Bitmek bilmeyen eğlencesi ile Pirates Outlaws, oynarken size kesinlikle eğlenceli ve heyecan dolu anlar yaşatacak. Bu oyun sadece yenilmezliğinizi kanıtlayabileceğiniz bir yer değil; aynı zamanda gerçek hayatın stresini ve yorgunluğunu atabileceğiniz ve sonsuz bir şekilde rahatlamanıza yardımcı olabileceğiniz bir yerdir.


İndir (125MB)

Artık indirmeye hazırsınız Pirates Outlaws ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir