Pirates & Puzzles
Pirates & Puzzles

Pirates and Puzzles v1.5.12 APK indir (Reklamsız/Ücretsiz Öğeler) 2022

Pirates & Puzzles, oyuncuların güçlü korsan mürettebatıyla tüm okyanusları fethetmesini istediği için herkese eğlenceli ve esprili bir oyun sunacak. Ayrıca bölgeleri soymak için diğer oyuncularla savaşabilir veya en korkulan korsan olmak için en

Android Android Bulmaca
5 ( 164 puan )
Fiyat: $0
İsim Pirates & Puzzles
Yapımcı HeroCraft Ltd
Tür Bulmaca
Boyut 83MB
Versiyon 1.5.12
MOD ADS Yok/Ücretsiz Öğeler
Orjinal Google Play
Pirates & Puzzles is the most famous version in the Pirates & Puzzles series of publisher HeroCraft Ltd
Mod Version 1.5.12
Total installs 100,000+
Zorunlu reklamları kaldırın (ücretsiz öğeler almak için yine de reklamları izlemeniz gerekir).

Pirates & Puzzles, oyuncuların güçlü korsan mürettebatıyla tüm okyanusları fethetmesini istediği için herkese eğlenceli ve esprili bir oyun sunacak. Ayrıca bölgeleri soymak için diğer oyuncularla savaşabilir veya en korkulan korsan olmak için en yoğun görevleri gerçekleştirebilirler. İlerlemelerine bağlı olarak, oyun sürekli olarak yeni şeylerin kilidini açacak ve onlara bir korsan olarak en canlandırıcı yolculuğu verecektir.

Korsanlar ve Bulmacalar – PVP Korsan Savaşları ve Maç 3

İLK BASKINI BAŞLAYIN MALLARI İSTİF EDİN

Oyuncunun Pirates & Puzzles’daki yolculuğu, tüccar kervanını gördüklerinde her yere gidebilecekleri ve istedikleri her şeyi yağmalayabilecekleri için basittir. Bununla birlikte, birçok düşman savaşabilir, bu nedenle oyuncu her zaman yola karar vermeli ve daha fazla sürpriz için engin okyanus dünyasını keşfetmelidir. Oyuncular, savaşmanın yanı sıra, soygun yaparken en iyi performansı elde etmek için korsan kadrosuna da dikkat etmeli ve birçok sisteme veya alana yatırım yapmalıdır.

İLGİLENDİRİCİ VE YOĞUN MAÇ-3 YAPMACALARI

Oyuncular her savaşı kazanmak ve rakiplerinin olanaklarını ele geçirmek istiyorlarsa, yenilikçi 3’lü eşleştirme bulmaca zorluklarını aşmaları gerekir. Rakibin seviyesine veya savaşın boyutuna bağlı olarak, bulmacanın alanı önemli ölçüde artacak ve oynanışta birçok yeni olasılık açılacaktır. Sadece bu da değil, oyuncuların her hareketi önemli olduğunda ve durumun kazanma veya kaybetme faktörünü büyük ölçüde etkilediğinde rakibe saldırmak için uygun taktikler oluşturmaları gerekir.

Korsanlar ve Bulmacalar – PVP Korsan Savaşları ve Maç 3 Korsanlar ve Bulmacalar – PVP Korsan Savaşları ve Maç 3

STRATEJİLERİ BİRLEŞTİRİN VE ÇEŞİTLENDİRİN

Zafer için en önemli şey, rakibi yenmek için en uygun kombinasyonları seçmek ve bunları bulmacada eşleştirmektir. Korsanlar ve Bulmacalar, gerçek zorluklar için her eğlenceli ve esprili 3’lü eşleştirme bulmacasındaki derin öğelerle işleri daha da heyecanlı hale getirir. Birçok ek unsur, işleri daha da teşvik edici hale getirecek ve bulmacalara dalmışken oyuncu büyümesinde yeni potansiyeller yaratacaktır.

MUHTEŞEM HAZİNELER KAZANMAK İÇİN GÜNLÜK GÖREVLERİ TAMAMLAYIN

Hazine, korsanlar için çok önemlidir, ancak onları yağmalamak karmaşıktır, bu nedenle günlük görev sistemi onların kurtarıcısı olacaktır. Oyun, oyuncunun her zaman birçok farklı görevi yerine getirmesini istediği cömert ve eğlenceli bir görev sistemi sunacak. Başarılara ve her görevi tamamlama yeteneğine bağlı olarak, ödüller çeşitli olacak ve oyuncuların korsan olma yolunda daha da ileri gidebilmeleri için her zaman cömert olacak.

FİLO İÇİN EFSANEVİ KORSANINI TOPLA

Korsanlar ve Bulmacalar, oyuncular tüm filolarını çeşitli birimlerle veya ilgi çekici becerilere sahip nadir korsanlarla özelleştirebildikleri için işleri daha da karmaşık hale getiriyor. Korsan işe alım sistemi, oyunculara efsanevi korsanları çekmek ve onları yükseltmek veya geliştirmek için her şeyi yapmak için birçok şanslı fırsat verecek. Oyuncunun kadroya eklediği korsan türüne bağlı olarak, performansları çeşitlilik gösterecek ve oyuncunun kariyerine önemli ölçüde katkıda bulunacaktır.

DİĞER OYUNCULARLA REKABET ET VE BÖLGELERİNİ AL

Oyunun en iyi yanı, insanların diğer alanlarını yağmalamak ve onlardan tükenene kadar pek çok nadir kaynağı sömürmektir. PvP mekaniklerinde de birçok değişiklik var, ancak rakibe tamamen hükmederken oyunculara çok fazla eğlence vermek için 3’lü eşleştirme bulmaca teması etrafında dönüyor. Bununla birlikte, insanlar dikkatsizlerse intikam alabilirler, bu nedenle korsanların toprak anlaşmazlıkları her zaman şiddetlidir, ancak oyuncuların arkadaşlarıyla eğlenmesi için bolca eğlence vardır.

Korsanlar ve Bulmacalar – PVP Korsan Savaşları ve Maç 3 Korsanlar ve Bulmacalar – PVP Korsan Savaşları ve Maç 3

Pirates & Puzzles, hemen hemen her oyuncunun savaşında 3’lü eşleştirme bulmaca öğesini kullanan yaratıcı ve esprili bir oyundur. Ayrıca, insanların başarılı bir şekilde soygun yaparken zenginlik hissinin tadını çıkarmak için rakibin teknesini batırmak yerine her zaman yağmalamayı önceliklendirdiği korsan özelliği bu konsept için uygundur. Oyuncular ayrıca üstün korsanlardan oluşan ekiplerini kurabilir ve kazançlı hedefler aramak için okyanusları aşabilir veya diğer insanların bölgelerini yağmalayabilir.

ANA ÖZELLİKLER

  • Muazzam potansiyelle dolu çeşitli ve büyüleyici konumlarla oyuncuların rotalarına karar vermeleri için geniş bir harita.
  • Bu süreçteki sarhoş edici ve yaratıcı unsurlar aracılığıyla oyuncuların zafere karar vermelerini sağlayan ilgi çekici 3’lü eşleştirme bulmacaları ve savaşlar.
  • Efsanevi bireyi yeni efektlerin veya işlevlerin kilidini açmak için yükseltirken birleştirerek en güçlü korsan filosunu oluşturun.
  • Oyuncuların tamamlaması gereken ilgi çekici günlük görevler, yükseltmelerinde veya filo genişletmelerinde uzmanlaşmış tonlarca mükemmel ödül kazanır.
  • Tüm adaların kaynaklarını toplayıp üsse aktarırken diğer oyuncularla değerli bölge için yarışın.


İndir (83MB)

Artık indirmeye hazırsınız Pirates & Puzzles ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanHeroCraft Ltd

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir