Pinguim TV
Pinguim TV

Pinguim TV v1.1 APK MOD 2021 indir


Pinguim TV APK nedir?Pinguim TV APK , sizinle seyahat edecek uygulamadır. Bu, Arapça kanalları ve BB Sport ve ASPN gibi şifreli spor kanallarını bulabileceğimiz dünyadaki şifreli ve açık kanalları izlemek için bir uygulamadır. Sky & Cadillac Avru

Android Android Eğlence
5 ( 259 puan )
Fiyat: $0
İsim Pinguim TV
Yapımcı Pinguim TV
Tür Eğlence
Boyut 20MB
Versiyon 1.1
MOD Şifresiz
Orjinal Google Play
Pinguim TV is the most famous version in the Pinguim TV series of publisher
Mod Version 1.1

İndir (20MB)

Pinguim TV APK nedir?

Pinguim TV APK , sizinle seyahat edecek uygulamadır. Bu, Arapça kanalları ve BB Sport ve ASPN gibi şifreli spor kanallarını bulabileceğimiz dünyadaki şifreli ve açık kanalları izlemek için bir uygulamadır. Sky & Cadillac Avrupa Kanalları & Latin Amerika Kanalları & Filmler & Kanallar & Belgeseller.

Birden fazla dil destekleniyorsa, kendinizi İngilizce ile sınırlamanıza gerek yoktur. Şirket, çizgi filmlere ve animasyon filmlerine dayalı çocuklar için eğitici çizgi filmler geliştirmesiyle tanınmaktadır. Aslında Pinguim TV APK 1500’den fazla TV kanalını yayınlayabileceğiniz dünya platformunu sağlayan bir programdır. Ayrıca hizmetimizi geliştirdiğimizi ve yanıt verdiğimizi biliyorlar. Herhangi bir sorununuz varsa o zaman bu uygulama tam size göre.

Şirket, Cartoon TV Culture, TV Escola ve Canal Futura gibi çeşitli televizyon kanallarında çeşitli kanallar işletiyor. Basic Pinguim TV Animasyon Stüdyosu 1989 yılında Brezilya’da çocuklar için çizgi film ve filmler üretmek amacıyla kuruldu.

Çocuklar bu tür görsel animasyon filmlerine ve çizgi filmlere bayılırlar. İndirme butonu uygulamadan sonra başlamalıdır. Kullanıcıların birden fazla kanal ve film akışı yapmasına ve bunları farklı cihazlarda izlemesine olanak tanıyan çok güzel bir uygulamadır. Başka bir film akışı için başvurmanıza gerek yoktur.

Bu, ücretsiz çevrimiçi akış sitesinin genel özelliklerini kullanıcılar arasında favori yapar. Çocuklar için 2D, 3D ve hareketsiz çizgi filmleri durdururlar.

Pinguim TV Apk’ta aynı yere seyahat etmek isteyen ve sizinle ilgilenen kişilerle bağlantı kurabilirsiniz. Kaydolurken, özellikleriniz ve ilgi alanlarınız ile profilinizin kısa bir tanımını oluşturun. Bir seyahat hedefi veya seyahat tarihi seçtiğinizde, Pinguim size profilinizde tur operatörünü gösterir.

pinguim tv apk indir modkiwi com 1

Seyahat şirketinizi tanıyın, mesaj alışverişinde bulunun, ortak ilgi alanlarınızı bulun ve seyahatlerinizde daha hedefinize ulaşmadan daha güvende olun.

Pinguim TV APK Özellikleri

 • Uygulama, her kanalı ara vermeden izlemenizi sağlayan harika bir uygulama.
 • Uygulamanın herkese uygun birçok sınıflandırması var
 • Tüm şifreli ve açık kanallar dahil tüm kanalların ilk sınıflandırması
 • MBC-MB sınıflandırması, sınıflandırmadaki tüm kanallar için HD kodlamalı kalite olarak bilinen tüm MBC ağ kanallarını içerir.
 • Tüm Suriye kanalları için çiçek buketi
 • Arapça ve Yabancı Şarkılar için Kanal Buketi
 • Lübnan Kanal Paketi
 • HD Kalitede Rotas Kanal Paketleri
 • Spor teklifi, tüm hızlar için tüm yüksek kaliteli ve düşük kaliteli spor kanallarını içerir.
 • OSN, tüm yaygın şifreli OSN kanallarını içerir

Yeni özellikler

Haber ve Eğlence – En son yerel ve uluslararası haberler, müzik ve eğlence ile güncel kalın.

Çocuklar İçin – Evden uzaktayken çizgi film, animasyon film ve dizi izlemenin keyfini çıkarın.

Spor – En son promosyonları, puanları ve sonuçları asla kaçırmayın. Canlı Premier Lig, La Liga, Şampiyonlar Ligi, NBA, Formula 1 ve daha fazlasını izleyin. her zaman her yerde!

Zaman Kayması – Faydalanmak için canlı etkinlikleri ziyaret edin ve izleyin.

TV Rehberi – TV Rehberine erişin ve reklamınızı planlayın.


İndir (20MB)

Artık indirmeye hazırsınız Pinguim TV ücretsiz. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir