Piktures
Piktures

Piktures v2.9 APK + MOD (Premium Kilitsiz) indir 2022


Piktures, akıllı bir tasarım ve birçok benzersiz işlevle fotoğraf ve videoları yönetmenize, düzenlemenize ve saklamanıza yardımcı olan bir uygulamadır. Bu uygulama, akıllı telefonunda yeni bir kütüphaneye ihtiyaç duyanlar için uygundur.

Android Android Fotoğrafçılık
5 ( 323 puan )
Fiyat: $0
İsim Piktures
Yapımcı DIUNE
Tür Fotoğrafçılık
Boyut 28M
Versiyon 2.9
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Piktures is the most famous version in the Piktures series of publisher DIUNE
Mod Version 2.9
Total installs 1,000,000+

İndir (28M)

Piktures: Galeri, Fotoğraflar ve Videolar, fotoğraflarınızı ve videolarınızı saklamak için harika bir yerdir. Eşsiz tasarımı ve çekici işlevleriyle bu, her şeyi en iyi şekilde saklamanıza yardımcı olacak bir kitaplık olacaktır. Sıradan kütüphanelerden sıkıldıysanız, denemeniz gereken yeni bir deneyim bu; sizde heyecan yaratacağı kesin.

YENİ KULLANICILAR İÇİN KOLAY KULLANIM

Uygulama işlemi, herhangi bir nesne için kullanmak için zahmetsizdir; sadece dokunup kaydırın, parmağınız her şeyi kontrol edecek. Basit ama etkileyici, bundan böyle tek bir dokunuşla her şeyi bilimsel olarak düzenleyebilirsiniz.

Resimler: Galeri, Fotoğraflar ve Videolar Resimler: Galeri, Fotoğraflar ve Videolar

HIZLI VE UYGUN

Piktures ile her şeyi organize ediyor olmanız, her albümü her zamanki gibi organize etmek için zaman harcamak yerine size zaman kazandıracak. Fotoğraflar ve videolar gün, ay ve yıla göre otomatik olarak sıralanacaktır. Konumu değiştirmek veya tercihlere göre albümler ayarlamak istiyorsanız, onları herhangi bir yere taşımak için kolayca sürükleyip bırakabilirsiniz. Uygulamanın ayrıca bir kamera kısayolu vardır ve bu kısayola her dokunduğunuzda fotoğraflarınızı düzenleyebilir ve ayrıca fotoğraf çekebilirsiniz.

BULUTA ERİŞİM

Uygulama, bulutta depolanan tüm fotoğraf ve videolara erişmenizi sağlar. Google Drive veya OneDrive veya diğer bulut istemcileri olsun, uygulama bu yerlerdeki tüm kitaplıklarınızı bulmanıza ve bu yerlerde gezinmenize yardımcı olacaktır.

GİZLİ BİR YERİNİZ VAR

Normal fotoğraf arşivleyicileri size bu özelliği vermez. Ancak çoğu insan için kişisel haklarının ihlal edilmesini istemezler ve özellikle fotoğraf kütüphanesi en hassas yerdir. Veya telefonunuz maalesef başka birinin elindeyse, çok gizli bilgiler veya özel fotoğraflar açığa çıkabilir ve sağlıksız faaliyetler için sağlanabilir.

Piktures, herkese açık hale getirmek istemediğiniz fotoğrafları gizlemenize yardımcı olabileceği zaman gizli bir alana sahip olmanızı sağlar. Bunları bir PIN ile kişiselleştirebilirsiniz ve kimse sizi göremez.

Resimler: Galeri, Fotoğraflar ve Videolar Resimler: Galeri, Fotoğraflar ve Videolar

DOĞRUDAN AKTARIM KLASÖRÜ

Piktures ayrıca, fotoğraf ve video klasörünüzü bu uygulamayı kullanarak veri tüketmeden doğrudan yakındaki cihazlara aktarabileceğiniz benzersiz bir özelliğe sahiptir. Bu, internete veya herhangi bir aracı aracılığıyla gitmenize gerek olmadığı ve klasörünüz, bu uygulamayı kullandıklarında doğrudan cihazınızdan diğer kişilerin cihazlarına gideceği anlamına gelir.

QR KOD TARAMA

Uygulama çok uygun bir QR kod tarayıcı sağlar; Herhangi bir ek QR kodu tarama uygulaması indirmenize veya herhangi bir QR kodunu taramak için web sitesini ziyaret etmenize gerek yoktur. Piktures’ı açın, hepsi sizin için kullanılabilir.

FOTOĞRAFINIZI ÖZELLEŞTİRİN

Tüm fotoğraf kaydetme araçlarında olduğu gibi, bir dizi fotoğraf düzenleme aracı vazgeçilmezdir. Kitaplığınızdaki fotoğrafları isteğe bağlı olarak birçok farklı işlemle düzenleyebilirsiniz. Kırpma, yeniden boyutlandırma, ayarlama parametreleri sağlanır. Veya mevcut filtreleri kullanarak rengi ve parametreleri de özelleştirebilirsiniz.

USB SÜRÜCÜ ERİŞİMİ

Uygulama, USB’de depolanan fotoğraf ve video klasörlerine erişerek ve kapsül disk FAT-32 dosya biçimini kullandığı sürece erişmenizi sağlar.

Resimler: Galeri, Fotoğraflar ve Videolar Resimler: Galeri, Fotoğraflar ve Videolar

GELİŞMİŞ FOTOĞRAF PAYLAŞIMI

Akıllı mobil cihazınızdaki normal bir galeri aracı gibi fotoğraflarınızı her yerde kolayca paylaşabilirsiniz. Paylaşmadan önce bunları sıkıştırabilir ve ayrıca fotoğraflarınızdan GPS’i kaldırarak gizliliği artırabilirsiniz.

ANA ÖZELLİKLER

 • Sadece kaydırarak ve dokunarak kullanımı kolay
 • Akıllı tasarım, her şeyi yönetmeyi ve düzenlemeyi kolaylaştırır
 • Gece, cihazınıza süslü bir arayüzle yeni bir görünüm kazandırmak için geliyor
 • Buluta kolay erişim
 • USB’ye kolay erişim
 • Gizli alanınızı kendi PIN’inizle özelleştirin
 • Veri tüketmeden klasörleri doğrudan bir cihazdan diğerine taşıyın
 • Kamera ve tarayıcı kısayolları QR kodu sağlayın
 • Gelişmiş fotoğraf düzenleme araç seti


İndir (28M)

Artık indirmeye hazırsınız Piktures ücretsiz. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir