PikaShow
 PikaShow

Pikashow APK v83 MOD (Free Download) 2022


Pikashow APK MOD Full (Film-Tv-Show İzle) indirÇoğu insanın eğlence için kullandığı yöntemler farklıdır. Film izlemek, birçok insanın sevdiği ve kullanmayı tercih ettiği şeydir. Çünkü film insanları başka bir dünyaya götürecek ve filmin sahip olduğu

Android Android Uygulama
5 ( 486 puan )
Fiyat: $0
İsim PikaShow
Yapımcı ERC Game
Tür Uygulama
Boyut 11MB
Versiyon 10.7.5
MOD Reklamsız
Orjinal Google Play
PikaShow is the most famous version in the PikaShow series of publisher
Mod Version 10.7.5
 • Reklamlar Kaldırıldı / Devre Dışı Bırakıldı.
 • Ad Block Algılama Kaldır.
 • Analytics / Crashlytics Devre Dışı.
 • Alıcılar ve Hizmetler Kaldırıldı / Devre Dışı Bırakıldı.
 • Optimize Edilmiş Grafikler / Zipalign.
 • Toplam Apk Boyutu Pikashow 11.3 Mb.
 • Toplam Apk Boyutu Dosya İndiricisi 3.67 Mb.
 • Hata Ayıklama Bilgileri Kaldırıldı.
 • Dosya İndirici Uygulaması Gerekli Download Movies, Series.
 • Kredi bilgileri: Try Room


İndir (11MB)

Pikashow APK MOD Full (Film-Tv-Show İzle) indir

Çoğu insanın eğlence için kullandığı yöntemler farklıdır. Film izlemek, birçok insanın sevdiği ve kullanmayı tercih ettiği şeydir. Çünkü film insanları başka bir dünyaya götürecek ve filmin sahip olduğu duyguyu deneyimleyecek. Pek çok insan eğlenmek için filmleri seçiyor ve film endüstrisi yeni zirvelere doğru gelişiyor. Bugün, üretilecek yüz milyonlarca dolarlık bütçeye sahip filmler sıradan ve gelirleri sermayenin kat kat fazla olabiliyor. Harika bir film deneyimi yaşamak ister misiniz? Bu sektörün hayranıysanız, Pikashow uygulaması kullanıcıların kullanması gereken bir uygulamadır.

PikaShow APK App Indir

Pikashow Premium APK indir Kullanımı

Bugün piyasada bulunan film izleme uygulamaları oldukça fazladır. Bu nedenle kullanıcıların uygulamaya aşina olması çok zor değildir. Kullanıcılar bize geldiklerinde uygulamaları kolayca indirebilirler. İndirdikten sonra, kullanıcıların uygulamanın kurulumu tamamlaması için yalnızca kısa bir süre ekip çalışması yapması gerekir. Her şey tamamlandıktan sonra, kullanıcıların uygulamayı başlatması, beğendikleri filmi seçmesi ve keyfini çıkarmaya başlaması gerekir. Kullanıcı belirli bir filmi aramak isterse; yukarıda kullanıcı için bir arama çubuğu vardır. Kullanıcıların bu alana aradığı filmin adını girmesi gerekir. Pikashow Apk indir, kullanıcıların izlemek istediği filmi otomatik olarak arayacaktır. Büyük film içeriği ile uygulama kesinlikle kullanıcının ihtiyaçlarını karşılayacaktır. İhtiyaç duyduğunuz şeye sahip olduğunuzda, kullanıcıların oturup inanılmaz sinema deneyiminin keyfini çıkarması gerekir.

Sitemiz üzerinden yapacağınız bütün indirmeleri ücretsiz olarak bedava hızlı bir şekilde indirebilirsiniz. Pikashow Premium APK ve Pikashow MOD APK daha fazla güncel premium mod full android uygulama apk ulaşabilmek için sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın..

Pikashow APK v10.7.5

Film izlemek için kullanılan bir uygulama söz konusu olduğunda, kullanıcıların bir uygulamayı derecelendirebilmek için düşündükleri ilk şey, uygulamanın film mağazasıdır. Bu uygulamanın değerlendirmesi gereken film sayısını kullanırsanız, bu uygulama Netflix gibi büyük adamlardan aşağı değil hatta ondan da fazlası. Bu uygulama, kullanıcılara Hollywood’dan gişe rekorları kıran filmlerin yanı sıra Bollywood – Hindistan gibi başka bir yerden de filmler sağlar. Bu uygulama, kullanıcıların deneyimlemesi için günümüzün en gelişmiş film endüstrisine sahip iki mekanın birleşimidir. Yani uygulamaya gelirken kullanıcı deneyimi mükemmel ve her ikisinin de çeşitliliğini ve özgünlüğünü yaşayacaksınız. Bu kombinasyon sayesinde, kullanıcıların izleyebileceği sayısız ilginç film var.

Pikashow Apk indir Film Çeşitleri

Bunun gibi pek çok filmde, yaratıcı ekibin, kullanıcıların onları kolayca bulabilmesi için onları bölmenin bir yolunu bulması gerekiyor. Filmleri sınıflandırmanın en çok kullanılan yolu, kullanıcıların kolayca bulabilmesi için onları filmin türüne göre sınıflandırmaktır. Kullanıcılar aksiyon filmlerini seviyorsa, sevdikleri filmi aramak için aksiyon kategorisini seçin. Aşkın rengini istiyorsanız, romantik film türü kullanıcıların seçmesi gereken şeydir. Her tür, o türe ait çok ünlü isimler ve kullanıcıların izleyebileceği diğer birçok filme sahiptir.

Pikashow Apk indir

Pikashow Latest Version indir

Bu uygulama aynı zamanda kullanıcıların istedikleri zaman izleyebilmeleri için uygulamadaki filmleri özgürce indirmelerine izin veren bir özelliğe de sahiptir. Kullanıcı filmi izlemek isterse, kullanıcının filmi yükleyebilmesi için internet bağlantısına ihtiyacı vardır. Ancak bunun her zaman film izlemek için kullanılabilecek bir internet bağlantısı yoktur. Bu nedenle, video indirme, kullanıcıların istedikleri zaman film izleyebilmeleri için önemli bir özelliktir.

Pikashow MOD APK

Sitemiz üzerinden yapacağınız bütün indirmeleri ücretsiz olarak bedava hızlı bir şekilde indirebilirsiniz. Pikashow APK ve Pikashow MOD daha fazla güncel Hileli oyun, MOD, Full Android uygulama APK, ulaşabilmek için sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın..

 


İndir (11MB)

Artık indirmeye hazırsınız PikaShow ücretsiz. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir