PictureThis
PictureThis

PictureThis v3.33 APK indir (Premium Kilitsiz) 2022


PictureBu, bitkiler ve habitatlarının çeşitliliği hakkındaki bilgilerini genişletmek isteyenler için mükemmel bir araçtır. Bitki uzmanları ve araştırmacıları, kullanıcının etrafındaki bitkileri tanımlamak için birçok belge, isim ve resim sağlayarak u

Android Android Eğitim
4 ( 348 puan )
Fiyat: $0
İsim PictureThis
Yapımcı Glority LLC
Tür Eğitim
Boyut 43MB
Versiyon 3.33
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
PictureThis is the most famous version in the PictureThis series of publisher Glority LLC
Mod Version 3.33
Total installs 10,000,000+

İndir (43MB)

PictureBu, bitkiler ve habitatlarının çeşitliliği hakkındaki bilgilerini genişletmek isteyenler için mükemmel bir araçtır. Bitki uzmanları ve araştırmacıları, kullanıcının etrafındaki bitkileri tanımlamak için birçok belge, isim ve resim sağlayarak uygulamanın geliştirilmesine önemli ölçüde katkıda bulundu. Birçok insan çiçekleri veya şekillerini ve onları nasıl olgunlaştıracağını bilmiyor, ancak bu uygulama aracılığıyla bitkileri ve diğer bilgileri tanımlamak kolaylaşıyor.

PictureThis – Bitki Tanımlayıcı PictureThis – Bitki Tanımlayıcı

EN İYİ BİTKİ TANIMLAYICI

PictureThis’in birincil işlevi, kökenleri hakkında daha yararlı bilgiler elde etmek için bitkileri ve türlerini analiz etmektir. Kullanıcılar onları kamera aracılığıyla tarar ve uygulama, bilimsel adları, ilişkili şekilleri, varyasyonları, kullanımları ve diğer birçok bilgi türü gibi bilgileri sunar. Uygulama, dahilerden gelen devasa bir veri kaynağı kullanacak ve kullanıcıların çevrelerindeki tüm bitkileri tanımlamasına yardımcı olacak.

BİTKİLER HAKKINDA BİLGİ EDİNİN

Kullanıcı bitkilerin isimlerini bilse bile bazı türler zehirlidir veya etkileşime girmesi veya tüketilmesi tehlikelidir. Bu nedenle, kullanıcı bitkileri taradıktan sonra, önemli bilgiler düzenli bir şekilde listelenerek, zehirli olup olmadığı veya evcil hayvanlara, çocuklara ve çevreye zarar vermesi durumunda kullanıcıyı hemen uyaracaktır. Bu bilgi sayesinde, kullanıcı, iyi bilgilendirilmiş prosedürlerle etkilenen bitkileri kolayca çıkarabilir.

PictureThis – Bitki Tanımlayıcı PictureThis – Bitki Tanımlayıcı

TEŞHİS BİTKİ ÖZELLİKLERİ

PictureThis, bitkilerin isimlerini ve niteliklerini tanımanın yanı sıra, onların hem döngüsel durumlarını hem de uğursuz işaretlerini analiz edebilir. Analiz sonuçları ayrıca, onları tekrar sağlıklı hale getirmek için gereken gübreler veya tonikler de dahil olmak üzere, bitkileri iyileştirme veya iyileştirme yöntemleriyle birlikte gider. Bu, kullanıcıları çevrelerindeki bitkileri daha iyi anlarken bonsai ile ilgilenmeleri için uzmanları işe almaktan kurtarır.

BOTANİK UZMANLARIYLA SOHBET

İnsanlar, tüm bitkiler için derinlemesine bilgi ve bakıma sahip botanik uzmanlarıyla etkileşim kurarak bitkiler hakkındaki bilgilerini zenginleştirebilirler. Uygun bir şekilde, etkileşim iki yönlüdür ve kullanıcı daha doğru bilgi için ek görüntüler sağlayabilir. Elbette kullanıcılar, canlılıklarını yoğun bir şekilde artırmak için iç mekan bitkilerinin sorunlarını uzmanlara sorabilirler.

PictureThis – Bitki Tanımlayıcı PictureThis – Bitki Tanımlayıcı

BİTKİ KOLEKSİYONLARINIZI DÜZENLEYİN

PictureBu aynı zamanda, kullanıcıların ilgilendikleri bazı süs bitkilerinin tüm büyümelerini kaydetmeleri için iyi bir yerdir. Birden çok klasör oluşturabilirler ve her biri tohumdan olgunluğa ve meyveye veya çiçek yapmaya kadar olan gelişim sürecini temsil eder. Bitkilerin zamanla mucizevi büyümesine bakarken, kullanıcının ruh halini rahatlatması harika bir özellik.

SINIRSIZ BİTKİ KÜTÜPHANESİNİ KEŞFEDİN

Uygulama, daha fazla kişisel bilgi sağlamak için dünyadaki bitkiler ve onların etkili işlevleri hakkında canlı ve zengin bir bilgi kütüphanesini entegre edecek. Kütüphane, dünyada ve yaşamda mevcut birçok bitki türü de dahil olmak üzere çok önemli flora türlerine sahiptir. Neyse ki, her bir içerik parçasına, kullanıcıları zengin bilgileri ve daha fazlasını keşfetmeye çekmek için yüksek kaliteli görüntüler ve ayrıntılı açıklamalar eşlik ediyor.

PictureBu, kullanıcılar bitki dünyasının büyüsü ve şekilleri hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsa en etkili araçtır. Bu arada, güzel ve müreffeh bir çiçek bahçesi yetiştirirken onlara bakmanın veya korumanın daha etkili yolları için doğrudan uzmanlarla iletişime geçebilirler.


İndir (43MB)

Artık indirmeye hazırsınız PictureThis ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanGlority LLC

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir