Picture Manager
Picture Manager

Picture Manager v4.71.2 APK indir (Premium Kilitsiz) 2022


Picture Manager, dosya içindeki metinlerin konumunu ve değiştirilmesini özgürce özelleştirebilmeniz için size tonlarca benzersiz özellik sunar. Ayrıca telefonunuzdaki dosya türlerinin tarihini ve çok daha fazlasını düzenleyebilirsiniz.FOTOĞRAF GALERİ

Android Android Fotoğrafçılık
4 ( 883 puan )
Fiyat: $0
İsim Picture Manager
Yapımcı j to the 4n
Tür Fotoğrafçılık
Boyut 40MB
Versiyon 4.71.2
MOD Premium Kilitsiz
Orjinal Google Play
Picture Manager is the most famous version in the Picture Manager series of publisher j to the 4n
Mod Version 4.71.2
Total installs 100,000+

İndir (40MB)

Picture Manager, dosya içindeki metinlerin konumunu ve değiştirilmesini özgürce özelleştirebilmeniz için size tonlarca benzersiz özellik sunar. Ayrıca telefonunuzdaki dosya türlerinin tarihini ve çok daha fazlasını düzenleyebilirsiniz.

Resim Yöneticisi Resim Yöneticisi

FOTOĞRAF GALERİSİ KLASÖRÜNDE ANAHTAR KONUMU

Bu, bir resim yöneticisini kullanıcının telefonunun kapasitesine bağlı olarak çeşitli biçimlerde çoğaltan bir araçtır. Telefonunuzda çok fazla resim varsa ve onları bulamadığınız kaotik yerlerdeyse, bu yardım yazılımı hepsini karşılamanıza yardımcı olacaktır. Nerede olduğunuzu veya o fotoğrafları ne zaman çektiğinizi hatırlamanız gerekmez, çünkü Picture Manager bunları sizin için ilgili klasöre koyarak ve çekim yaptığınız yerin adını vererek sizin için yapacak, bu da son derece kullanışlı ve size zaman kazandırır.

Resim Yöneticisi Resim Yöneticisi

BELLEĞİ TEMİZLEYİN VE BÜYÜK DOSYALARI OPTİMİZE EDİN

Alandan tasarruf edebilmek ve gereksiz dosyaları kaldırabilmek için uygulama, koleksiyonunuz için daha fazla alan yaratmak üzere aynı görsel arama ve kaldırma özelliğini sunar. Ayrıca, formattan sonra resimlerinizin kırılmaması için uygun boyut ve kaliteyi özelleştirerek belleğinizin aşırı yüklenmesini önlemek istiyorsanız büyük dosyaların boyutunu da optimize edebilirsiniz. Fotoğraflarınız harici depolama alanında veya bir bulut duvar kağıdında yer alacaktır. Ayrıca birçok farklı görüntüde tarih ve saat deltasını ayarlayabilmek için EXIF ​​düzenleme ile denemeler de yapabilirsiniz.

GPX’TEN EKSTRA VERİ YÜKLERİ SAĞLAYIN

Kullanıcılara en uygun deneyimi sunmak için üretici, uygulamayı daha da mükemmel hale getirmek için sürekli olarak güncellendi ve gerekli özellikleri ekledi. En sevilen özelliklerden biri, koordinatları başka bir uygulama ile kaydetmenize ve bir gpx dosyasına dönüştürmenize izin verilmesidir. Telefonunuzda yeterli alan ve gps yoksa, uygulama GPS’e ezberlemek için gpx dosyasındaki görüntüden zamanı karşılaştıracaktır. Ayrıca LCD ekrandaki küçük resim, kolay ve rahat önizleme sunumu için EXIF’e yedeklenecektir.

Resim Yöneticisi Resim Yöneticisi

ANA ÖZELLİKLER

  • Görüntüleri ihtiyaçlarınıza göre serbestçe dönüştürün ve konumlandırın ve görüntü yöneticisi ile birçok farklı biçimde yeniden adlandırın
  • Fotoğrafların rahatsız edilmesinden endişe etmeden fotoğraf çekmenin keyfini çıkarın çünkü uygulama gittiğiniz yerleri hatırlamanıza ve her fotoğrafın üzerinden tarihi not almanıza yardımcı olacaktır.
  • Belleği kurtarmanıza ve alan kullanımını artırmanıza yardımcı olacak alan darboğazlarını önlemek için yinelenen fotoğrafları belirleyip silerek koleksiyonunuzu temizleyin
  • Telefonunuzda yeterli GPS modülü olmaması durumunda gpx’ten veri ekleme gibi daha fazla yeni özelliği deneyimleyin ve uygulama, gpx’ten GPS’e veri aktarmanıza yardımcı olacaktır.
  • Yeni sürüme yükseltme yaparken birçok yeni benzersiz işlevi keşfedin ve kilidini açın; Bu, deneyimlemeniz ve kullanmanız için mükemmel bir uygulama


İndir (40MB)

Artık indirmeye hazırsınız Picture Manager ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir