Picture Insect & Spider ID
Picture Insect & Spider ID

Picture Insect v2.8.6 APK indir (Premium Kilitsiz) 2022


Picture Insect: Bug Identifier, her türden farklı böceğin renkli dünyasını keşfetmek için kullanışlı bir araç olacak. Sokaklarda dolaşırken güzel bir böcek görüyorsanız ve bir gün adını öğrenmek istiyorsanız bu uygulama tam size göre. Uygulama, görün

Android Android Eğitim
5 ( 215 puan )
Fiyat: $0
İsim Picture Insect & Spider ID
Yapımcı Next Vision Limited
Tür Eğitim
Boyut 34MB
Versiyon 2.8.6
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Picture Insect & Spider ID is the most famous version in the Picture Insect & Spider ID series of publisher Next Vision Limited
Mod Version 2.8.6
Total installs 1,000,000+

İndir (34MB)

Picture Insect: Bug Identifier, her türden farklı böceğin renkli dünyasını keşfetmek için kullanışlı bir araç olacak. Sokaklarda dolaşırken güzel bir böcek görüyorsanız ve bir gün adını öğrenmek istiyorsanız bu uygulama tam size göre. Uygulama, görüntü kaydı için telefonunuzun kamerasıyla karşılaştığınız bir böcek hakkında birçok faydalı bilgiyi almanıza yardımcı olacaktır.

Resim Böcek: Hata Tanımlayıcı Resim Böcek: Hata Tanımlayıcı

TELEFONUNUZDAN HAKIRLIK GÖSTERİMİ

Geçmişte, belirli bir hayvan hakkında bilgi edinmek nispeten sıkıcı ve zorlayıcı olurdu çünkü kayıt kitaplarındaki bilgileri aramanız gerekirdi. Ancak artık teknolojinin maksimum desteği ile arama işlemlerinizi çok hızlı bir şekilde kısaltabileceksiniz. Yalnızca yerleşik kameralı bir telefonla, onu açmanız, bir fotoğraf çekmeniz ve gerekli bilgileri size göndermeniz yeterlidir.

SON DERECE YÜKSEK DOĞRULUKTA TARAMA

Ve Picture Insect’in geliştirme ekibinin en gelişmiş algoritmaları sayesinde, kullanımınız doğruluğundan emin olacaktır. Üreticinin açıklamasına göre, hayvanların şeklini tarama yeteneği %95’e ulaşıyor ve kısa süre içinde sürekli olarak geliştirilecek.

Resim Böcek: Hata Tanımlayıcı Resim Böcek: Hata Tanımlayıcı

BİRÇOK ENTEGRE ÖZELLİK

Uygulamanın doğru tanımlamasına ek olarak, dünya çapında çeşitli böcekler tarafından da destekleneceksiniz. Şu anda, uygulama, her gün görebileceğiniz 4000’den fazla diğer böcek türünü tarama ve tanımlama yeteneğini entegre etti.

İLGİ ALANLARI İLE İLGİLİ FARKLI BİLGİLER

Uygulamanın tarama ve biçimlendirme yapabilmesi için işinizi yaptıktan sonra size faydalı bilgiler gönderilecektir. Şekil, yapı, karıştırılabilecek türler, böceklerin evrimi, kimlikleri ve daha fazlası gibi bilgiler işlenecektir.

Resim Böcek: Hata Tanımlayıcı Resim Böcek: Hata Tanımlayıcı

KOLAY KULLANICI ARAYÜZÜ

Ayrıca uygulama, arayüzü tasarlayabilmek için kullanıcının alışkanlıklarına bağlı olarak son derece bilimsel bir şekilde incelenmiştir. Bu nedenle, uygulamanın arayüzü her zaman en esnek ve en hızlıya yönlendirilecek, böylece kullanıcılar bulmak için böceklerin görüntülerini kaydedebilecekler.

ETKİNLİK TOPLANMASI

Sizin tarafınızdan taranan ve incelenen böcekler ile hepsi Picture Insect’in içine kaydedilecek. Ve bu aynı zamanda kullanıcıların karşılaştığı, kaydettiği ve onlar hakkında temel bilgileri öğrendiği küçük bir böcek koleksiyonu olacak.


İndir (34MB)

Artık indirmeye hazırsınız Picture Insect & Spider ID ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir