Picture English
Picture English

Picture English Dictionary v1.8.152.6.1 APK indir (Premium Kilitsiz) 2022


Picture English Dictionary, kullanıcıların iyi hatırlamaları ve kelimeleri uygunsuz durumlarda nasıl uygulayacaklarını bilmeleri için kelime dağarcığına bakan ve kelimelerle ilgili resimler aracılığıyla İngilizce öğrenen bir uygulamadır. İngilizce öğ

Android Android Eğitim
4 ( 584 puan )
Fiyat: $0
İsim Picture English
Yapımcı Wafour Corporation
Tür Eğitim
Boyut 83MB
Versiyon 1.8.152.6.1
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Picture English is the most famous version in the Picture English series of publisher Wafour Corporation
Mod Version 1.8.152.6.1
Total installs 1,000,000+

İndir (83MB)

Picture English Dictionary, kullanıcıların iyi hatırlamaları ve kelimeleri uygunsuz durumlarda nasıl uygulayacaklarını bilmeleri için kelime dağarcığına bakan ve kelimelerle ilgili resimler aracılığıyla İngilizce öğrenen bir uygulamadır. İngilizce öğrenenler böyle faydalı bir uygulamayı göz ardı etmemelidirler çünkü dünya çapındaki araştırmacılara göre dilleri resimlerle öğrenmek farklı öğrenme yöntemlerinden daha etkili olacaktır.

SÖZCÜKLERLE İLGİLİ ÇOK SAYIDA GÖRÜNTÜ VAR

Uygulama, kullanıcılara kelime dağarcığıyla ilgili 5 milyondan fazla görsel sunacak. Kullanıcıların kelimeleri arama sürecinde, onları kolayca ezberlemek için kelime dağarcığıyla en ilgili dört özel resim görünecektir. Genellikle kullanıcılar bir kelimenin anlamını araştırır ve sonra onu kağıda yazarlar, ancak kullanıcılar İngilizce bir kelimenin birçok farklı anlamı ve kullanımı olacağını da bilirler, değil mi? Bu nedenle, kullanıcılar bu uygulamayı İngilizce öğrenirken kelime dağarcığının kullanımını anlamak ve kelimeleri en uzun süre hatırlamak için kullanmalıdır.

Resimli İngilizce Sözlük Resimli İngilizce Sözlük

SEÇİLECEK BİRÇOK KONU

Gerçekten de anadil dışında bir dil öğrenirken, ilgi duyulan kelimeleri öğrenmek şüphesiz daha hızlı emilecektir. Yani Picture English Dictionary uygulaması kullanıcılara birçok farklı konu sunmuş ve kullanıcının işi sadece istedikleri konuları seçip öğrenmeye başlamaktır. Ayrıca uygulama, kullanıcıların kelimeleri o dile çevirmek için kendi ana dillerini seçmelerine de olanak tanır.

KELİME DÜZEYLERİ AYRICA SINIFLANDIRILMIŞTIR

İngilizce öğrenmeye yeni başlıyorsanız bu uygulamayı hemen indirmelisiniz. Uygulamada öğrenilecek birçok kelime konusu olduğundan, farklı kelime seviyelerine de ayrılmıştır. Böylece, kullanıcılar artık öğrenmeye nereden başlayacaklarını bilmemek konusunda endişelenmek zorunda kalmayacaklar; sadece uygulamaya gidin ve yeteneklerine uygun bir seviye seçin; daha sonra tek tek en etkili şekilde İngilizce öğrenmek için çalışma masasına oturabilirler.

Resimli İngilizce Sözlük Resimli İngilizce Sözlük Resimli İngilizce Sözlük

Picture English Dictionary, kullanıcıların kitap veya kalem taşımalarına gerek kalmadan her yerde İngilizce öğrenmelerine yardımcı olan ve yine de birçok kelimeyi özümseyen harika bir uygulamadır. Kullanıcılar İngilizce öğrenme sürecinde kendilerine bir Amerikan aksanı veya İngiliz aksanı seçebilir ve ayrıca kelimeleri okuma hızını kendi yeteneklerine göre ayarlayabilirler. Özellikle, kullanıcıların öğrenmeleri gereken kelimelere odaklanabilmeleri ve ayrıca tekrar arama için uygun olmaları için kişisel listelerine eklemek için en sevdikleri kelimeleri seçmelerine izin verilir.


İndir (83MB)

Artık indirmeye hazırsınız Picture English ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanWafour Corporation

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir