Picskit Photo Editor
Picskit Photo Editor

Picskit Photo Editor v2.4.1 APK + MOD (Premium Kilitsiz) indir 2022


PicsKit, kullanıcıların görüntüleri basit dokunuşlarla sanatsal şaheserlere dönüştürmeleri için çok yönlü ve profesyonel bir fotoğraf düzenleme aracıdır. Uygulamayla ilgili etkileyici olan şey, herhangi bir kullanıcının kullanım sürecine uyum sağlama

Android Android Fotoğrafçılık
5 ( 921 puan )
Fiyat: $0
İsim Picskit Photo Editor
Yapımcı Changpeng
Tür Fotoğrafçılık
Boyut 26M
Versiyon 2.4.1
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Picskit Photo Editor is the most famous version in the Picskit Photo Editor series of publisher changpeng
Mod Version 2.4.1
Total installs 10,000,000+

İndir (26M)

PicsKit, kullanıcıların görüntüleri basit dokunuşlarla sanatsal şaheserlere dönüştürmeleri için çok yönlü ve profesyonel bir fotoğraf düzenleme aracıdır. Uygulamayla ilgili etkileyici olan şey, herhangi bir kullanıcının kullanım sürecine uyum sağlama ve gerekli tüm kolaylıkları sağlamak için sürekli gelişme ve gelişme yeteneğidir. Yalnızca evrimi değil, aynı zamanda otomatikleştirilmiş içeriğinin çoğu da mükemmeldir ve mutlak verimlilikle manipüle edilmesi kolaydır.

Picskit Photo Editor: AI Kesme, Kolaj, Filtre Picskit Photo Editor: AI Kesme, Kolaj, Filtre

ÇOKLU AKILLI FOTOĞRAF FİLTRELERİ

PicsKit’teki yerleşik fotoğraf filtreleri potansiyel varlıklar olarak görülür ve en çok diğer kullanıcılar tarafından kullanılır. Herkesin sıradan ve sıradan fotoğraflardan şaheserler yaratması için basit, kullanışlı ve ilginç işlevleri vardır. Ek olarak, filtrelerin özelleştirilmesi çok geniştir, dünyada yaygın olarak kullanılan tüm bilgileri veya ayrıntıları kapsar ve fotoğrafçılık ve özleri için birçok keşifler açar.

SIVI FOTOĞRAF OTOMATİK SİLGİ

Silgi işlevi, kullanıcıların daha yoğun düzenlemeye hazırlanmak için arka plan tonlarını veya görüntüdeki herhangi bir ayrıntıyı silmelerine yardımcı olur. Bu özellik, yeni nesil AI’ların desteğiyle birlikte gelir, bu nedenle gerçek zamanlı işlemleri, kullanıcılara istenen sonuçları vermek için birinci sınıf ve anlıktır. Elbette, kullanıcı her karedeki her şeyi silebilir ve sistem, çevreleyen ayrıntılara veya dokulara göre boşlukları otomatik olarak doldurur.

Picskit Photo Editor: AI Kesme, Kolaj, Filtre Picskit Photo Editor: AI Kesme, Kolaj, Filtre

ARKA PLANI MUHTEŞEM BİR ŞEKİLDE DEĞİŞTİRİN

Silginin yanı sıra, arka planı değiştirmek de herhangi bir fotoğrafı veya içeriği daha güzel hale getirmek için gelen büyüleyici bir seçenektir. Arka plan tonunu kaldırdıktan sonra, uygulamanın kullanıcının istediği türe veya stile bağlı olarak birçok önerisi olacaktır. Ayrıca kütüphanedeki diğer görüntüleri kullanabilir ve bunları herhangi bir proje için arka plan olarak ayarlayabilirler. Birkaç destekleyici özellik, kullanıcıların mükemmel arka plana sahip fotoğraflara sahip olmalarına yardımcı olacaktır.

PÜRÜZSÜZ VE İNTERAKTİF FOTOĞRAF EDİTÖRÜ

PicsKit, kullanıcıların düzenleme süresinden tasarruf etmek için temel olarak ön ayarlara veya filtrelere dayanır, ancak yine de bir manuel düzenleyici ile birlikte gelir. Bu düzenleme paketi hassas bir şekilde tasarlanmıştır, derinliğe sahiptir ve bir görüntüdeki ayrıntıları doğrudan değiştirirken veya düzeltirken profesyonel bir his verir. Neyse ki, manuel düzenleme araçları, kullanıcıların çalışma stillerini değiştirmeleri veya fotoğrafları daha geniş olanaklarla düzenlemeleri için geniş bir varyasyona sahiptir.

ETKİLEYİCİ ÇİFT MARUZ KALMA

Bir fotoğrafı açığa çıkarmak karmaşıktır ve profesyonellerin becerilerini gerektirir, ancak bu uygulama onu ek bir araç olarak görür. Otomatik olarak ve aynı zamanda kullanıcının iki fotoğrafı manuel olarak birleştirmesine, harika bir kombinasyon oluşturmasına ve nihai sanatsal öğeyi göstermesine yardımcı olacaktır. Her ayrıntıda nefes kesici ve kusursuz şaheserler yaratmak için herhangi bir fotoğrafı, hatta sürükleyici pozlamalı portreleri kullanabilirler.

Picskit Photo Editor: AI Kesme, Kolaj, Filtre Picskit Photo Editor: AI Kesme, Kolaj, Filtre

FOTOĞRAFLARI DOKUNUŞLARLA YENİDEN RENKLENDİRİN

PicsKit, fotoğrafı düz bir renkle beyazlatmak ve hatta tüm renkleri siyah beyaz formata dönüştürmek dahil olmak üzere birçok yeni nesil AI’yı entegre ediyor. Bu, kullanıcıların nostaljik fotoğraflar oluşturmasına veya yeni renklendirmeye hazırlanmalarına olanak tanıyarak görüntü için yeni bir his yaratır. AI’lar ayrı alanları mutlak hassasiyetle otomatik olarak sınıflandırdı, bu nedenle her ayrıntı veya piksel için rengi değiştirmek biraz eğlenceli olacak.

Günümüzün profesyonel editörleri, kullanıcılara çok sayıda genişletilmiş potansiyel sağlamak için AI’lara güveniyor. Buna PicsKit de dahildir ve yetenekleri olağanüstüdür, hatta her kişinin imza stiline göre önemli ölçüde genişletilebilir.

– Pürüzsüz ve etkileşimli manuel fotoğraf düzenleyici.
– Geniş ve becerikli fotoğraf filtreleri.
– Gelişmiş fotoğrafın arka plan silgisi.
– Araçlar ve özellikler için benzersiz özelleştirmeler.
– Yeni nesil efektler ve ek içerikler.


İndir (26M)

Artık indirmeye hazırsınız Picskit Photo Editor ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Yapımcıdanchangpeng

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir