Picsart Animator
Picsart Animator

Picsart Animator v3.0.3 APK indir (Premium Kilitsiz) 2022


Picsart Animator, bir animatör olmanın sonsuz potansiyelinden yararlanan ilk kez kullananlar için çok yönlü ve özel bir animasyon yaratıcısıdır. Özelliklerine, sevimli ve eğlenceli çizimlerle tüm hayalleri gerçekleştirmek için AI'ların profesyonel de

Android Android Sanat ve Tasarım
5 ( 112 puan )
Fiyat: $0
İsim Picsart Animator
Yapımcı PicsArt Inc
Tür Sanat ve Tasarım
Boyut 33M
Versiyon 3.0.3
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Picsart Animator is the most famous version in the Picsart Animator series of publisher PicsArt Inc
Mod Version 3.0.3

İndir (33M)

Picsart Animator, bir animatör olmanın sonsuz potansiyelinden yararlanan ilk kez kullananlar için çok yönlü ve özel bir animasyon yaratıcısıdır. Özelliklerine, sevimli ve eğlenceli çizimlerle tüm hayalleri gerçekleştirmek için AI’ların profesyonel desteği de eşlik ediyor. Kullanıcılar, mevcut malzemeleri kullanabilir ve şimdiye kadar yarattıkları muhteşem renkler veya animasyonlarla tamamen yeni bir ürüne sahip olmak için birkaç noktayı dönüştürebilir.

ETKİLEŞİM İÇİN SIKIŞTIRILMIŞ FONKSİYONLARLA MÜKEMMEL BİR ARAYÜZ

Arayüz, Picsart Animator’ın kullanıcılara ilk işi yapmak için tüm işlevleri resmi olarak kullanmadan önce tanıtmak istediği ilk avantajdır. Özellikler birçok farklı kategoriye ayrılmıştır ve her birinin kullanıcıların kullanması veya üzerinde çalışması için kullanımları vardır. Bireysel ihtiyaçlara bağlı olarak, arayüz tamamen duyarlı olacak ve hatta kapsamlı bir özelleştirme ile gelecek, böylece eksiksiz bir animasyon oluştururken herkesin en iyi kullanıcı deneyimine sahip olması sağlanacaktır.

Picsart Animatör: GIF ve Video Picsart Animatör: GIF ve Video

HAYALLERİNİZLE İLK ANİMASYONLARI OLUŞTURMAYA BAŞLAYIN

Uygulamanın ana kullanımı, kullanıcının tüm hayal gücünü gerçekleştirmektir, ancak mükemmelleştirmek için en temel çizim becerilerine sahip olmaları gerekir. Çizim becerileri yoksa mevcut fotoğrafları, öne çıkan şablonları kullanabilir ve uygulamanın izin verdiği benzersiz emojileri ekleyebilirler. Her katmandaki iyileştirmeden geçerken ilk animasyonları oluşturabilir ve her şeyi daha gerçekçi veya canlı hale getirebilirler.

ANİMATÖRLER İÇİN GENİŞ ARAÇ VE ÖZELLİKLER

Picsart Animator, animatörlerin mükemmel katmanlar oluşturmalarına yardımcı olacak çok yönlü ve özel araçlara sahiptir. İlginç bir şekilde, çok çeşitli uygulamalar, animasyonların yapısını oluştururken ihtiyaç duyulan her eylem veya an için araçları bulmanıza yardımcı olacaktır. Araçların yanı sıra özellikler her şeyi daha mükemmel hale getirir ve kullanıcılar çizimler aracılığıyla hayal güçlerini tatmin etmek için birçok farklı özelliği kullanabilirler.

OLAĞANÜSTÜ ANİMASYON İÇİN Sezgisel ÇOK Katmanlı FONKSİYONLAR

Kullanıcılar, hızlı eylemlerle birbirine bağlanan farklı görüntüler aracılığıyla yüksek kaliteli bir animasyon oluşturursa, çok katmanlı işlev mükemmel bir ektir. Her katman farklı bir karedir ve animasyonlarını daha önce hiç olmadığı gibi hayata geçirmek için birden fazla kare kullanabilirler. Harika olan şey, her katmanı yoğun ve profesyonel bir şekilde özelleştirebilmeleri, animasyonların kalitesini iyileştirebilmeleri veya her şeyi daha gerçekçi hale getirmek için gereken zamandan tasarruf edebilmeleridir.

PARLAK RENKLERLE KENDİNİZİ EMOJİYE DÖNÜŞTÜRÜN

Kullanıcılar, Picsart Animator’ın üstün yerleşik işlevleri aracılığıyla komik ve hareketli emojiler oluşturmak için portrelerini kullanabilirler. Ayrıca hoş detaylar ekleyebilir, onları renklendirebilir ve işleri orijinal görüntüden veya atmosfer eksikliğinden daha eğlenceli hale getirebilirler. Birçok uzantı da faydalıdır ve kişisel fotoğrafları kullanırken emojinin potansiyelini keşfederken insanlara en canlandırıcı veya eğlenceli hissi verir.

Picsart Animatör: GIF ve Video Picsart Animatör: GIF ve Video

UYARLANABİLİR RENK TONLARIYLA HER ŞEYİ KOLAYCA RENKLENDİRİN

En büyük ve en etkili iyileştirmeler sayesinde, boyama çizimleri veya katmanları uygulamada kolay ve kullanıcı dostu hale gelecektir. Her alan ayrıca otomatik olarak işaretlenir ve kullanıcı tüm katmana tek tip renk uygulayabilir veya ayrı ayrı boyayabilir. Bu, süreç boyunca en çok gurur duydukları karakterlere veya sahnelere hayat vermek için renk kullanırlarsa olumlu sonuçlar getirmeyi vaat ediyor.

Picsart Animator, animatörler veya bu konsepte iyi bir başlangıç ​​yapmak isteyenler için en iyi seçeneklerden biridir. Herkesin kişisel kullanım deneyiminin her zaman eksiksiz ve kusursuz olmasını sağlamak için birçok özelleştirme veya uzantının yanı sıra birçok modern özellik ve araçla bütünleşir. Orada durmadan, modern araçlarla kişisel fotoğrafları sevimli veya muhteşem emojiler olarak kullanarak kendilerini komik hale getirebilirler.

BAZI ÖZELLİKLER

  • Çeşitli araçlar ve özelliklerle sezgisel olarak etkileşim kurarken en iyi animasyon deneyimi için olağanüstü ve iyi tasarlanmış bir arayüz.
  • Uygun animasyonlar yapma becerisine sahip olmasanız bile, olağanüstü araçlar ve yapay zekalar aracılığıyla hayal gücünüzü kolaylıkla gerçekleştirin.
  • Kullanıcılar için olağanüstü performansa ve etkinliğe sahip muhteşem araçlar, herhangi bir engel veya ilgili sorun olmadan her durumda kullanılır.
  • Her animasyonun birincil yapılarını oluştururken, onları derinlemesine potansiyellerle ve daha fazlasıyla özelleştiren olağanüstü çok katmanlı işlevler.
  • Portre fotoğraflarınızı komik emojilere veya çıkartmalara dönüştürün ve bunları özel emojileri ve benzerlerini destekleyen çeşitli platformlarda geniş çapta paylaşın.


İndir (33M)

Artık indirmeye hazırsınız Picsart Animator ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir