PickU
PickU

PickU v3.4.01 APK + MOD (Premium Kilitsiz) indir


PickU: Photo Editor, Background Changer & Collage, birçok çekici özelliğe sahip bir resim düzenleme uygulamasıdır. Uygulama, kızlar veya sık sık resimleri düzenlemek zorunda olanlar için çok uygundur; göz ardı edilemez. Uygulama, kullanıcıların d

Android Android Fotoğrafçılık
5 ( 816 puan )
Fiyat: $0
İsim PickU
Yapımcı PickU Corp
Tür Fotoğrafçılık
Boyut 44M
Versiyon 3.4.01
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
PickU is the most famous version in the PickU series of publisher PickU Corp
Mod Version 3.4.01
Total installs 10,000,000+

İndir (44M)

PickU: Photo Editor, Background Changer & Collage, birçok çekici özelliğe sahip bir resim düzenleme uygulamasıdır. Uygulama, kızlar veya sık sık resimleri düzenlemek zorunda olanlar için çok uygundur; göz ardı edilemez. Uygulama, kullanıcıların düzenlemeleri gereken görüntüleri kendi isteklerine göre güzel, ışıltılı resimlere dönüştürmelerine yardımcı olacak. Bu profesyonel düzenleme aracıdır; kullanıcıların fotoğraf editörlerine güvenmeleri gerekmeyecek, ancak istedikleri gibi düzenleyebilirler.

PickU: Fotoğraf Düzenleyici, Arka Plan Değiştirici ve Kolaj PickU: Fotoğraf Düzenleyici, Arka Plan Değiştirici ve Kolaj

BİRÇOK BENZERSİZ ÖZELLİK

Kullanıcının telefonunda bu mükemmel uygulamaya sahip olması gerekir, çünkü uygulamada fotoğrafları kırpma, fotoğraflara çıkartma ekleme, fotoğrafları döndürme ve kullanıcıların güzel bir fotoğraf oluşturmasına yardımcı olacak diğer birçok heyecan verici özellik gibi birçok özellik vardır. Ayrıca, kullanıcılar güzel duvar kağıtları veya çıkartmalar bulmak için fotoğraflarıyla ilgili anahtar kelimeler de girebilir. Bu fotoğrafları düzenledikten sonra, kullanıcılar onları herhangi bir sosyal paylaşım sitesinde yayınlayabilir, hangi toplum yarattığınız işe hayran kalır.

PickU: Fotoğraf Düzenleyici, Arka Plan Değiştirici ve Kolaj PickU: Fotoğraf Düzenleyici, Arka Plan Değiştirici ve Kolaj

FARKLI GÖRÜNTÜLERİ KARIŞTIRIP EŞLEŞTİREBİLİR

Kullanıcının sosyal ağlarda yayınlamak için çok fazla fotoğrafı olduğunu, ancak bu fotoğrafların tek bir fotoğrafta birleştirilmesini istediğini varsayalım. O zaman endişelenmeyin çünkü PickU kullanıcılara bu yeni özelliği de sağlayacak. Kullanıcının işinin sadece birleştirmek istediği kadar çok resim seçmesi ve bu resimlerin konumunu buna göre ayarlaması gerekir; mükemmel bir fotoğrafı var.

PickU: Fotoğraf Düzenleyici, Arka Plan Değiştirici ve Kolaj PickU: Fotoğraf Düzenleyici, Arka Plan Değiştirici ve Kolaj

UYGULAMAYI İNDİRMEK VE KULLANMAK TAMAMEN ÜCRETSİZDİR

Kullanıcılara birçok çekici özellik sağlayan ancak aynı zamanda ücretsiz olarak indirilebilen bir uygulama mükemmel. Uygulama, fotoğrafları süslemek için 10.000’e kadar duvar kağıdı, çıkartma ve birçok öğeyi özgürce kullanmanın yanı sıra, kullanıcıların anlatmak istedikleri hikayeyi fotoğrafın üzerine yazabilmelerini sağlayan bir özelliğe de sahip. Fotoğraflarınızı günlerce düzenledikten sonra, çevrenizdeki herkesin gözünde kesinlikle bir fotoğraf uzmanı olabilirsiniz.

PickU’da daha fazla benzersiz öğeye sahip olmak isteyen kullanıcılar: Fotoğraf Düzenleyici, Arka Plan Değiştirici ve Kolaj kendi benzersiz çalışmalarını oluşturmak için bu öğeleri alışveriş sepetinden satın alabilir. Bu nedenle, kullanıcıların bu konuda çok fazla endişelenmesine gerek yok, ancak satın almaktan çekinmeyin! Elbette, kullanıcıların dekorasyon için satın almak istedikleri ürünler, ücretsiz numunelerden çok daha güzel olacaktır.


İndir (44M)

Artık indirmeye hazırsınız PickU ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanPickU Corp

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir