PickCrafter
PickCrafter

PickCrafter v5.10.03 APK indir (Sınırsız Para Birimi) 2022


PickCrafter, maceralar ve değerli taşlar için uygundur; her ay elinize alıp kazmaya başlamak gerçektir ve elde ettiğiniz şey bir hazinedir. Deliklerin kurtarılması, oyuna yaklaşımınızı tamamlayacak! 2D grafik teknolojisi ile desteklenen karakterler v

Android Android Simülasyon
4 ( 133 puan )
Fiyat: $0
İsim PickCrafter
Yapımcı Fiveamp
Tür Simülasyon
Boyut 78M
Versiyon 5.10.03
MOD Sınırsız Para Birimi
Orjinal Google Play
PickCrafter is the most famous version in the PickCrafter series of publisher Fiveamp
Mod Version 5.10.03
Total installs 10,000,000+

İndir (78M)

PickCrafter, maceralar ve değerli taşlar için uygundur; her ay elinize alıp kazmaya başlamak gerçektir ve elde ettiğiniz şey bir hazinedir. Deliklerin kurtarılması, oyuna yaklaşımınızı tamamlayacak! 2D grafik teknolojisi ile desteklenen karakterler ve her aktivite, sizin bakış açınızla en yeni hale geliyor. Pastoral etkinliklerle önemli ölçüde boşta, yaratıkların nasıl olgunlaştığını keşfedin, aynı zamanda ekipman yükseltmeleriyle birlikte gelir.

PickCrafter – Boşta El Sanatları Oyunu PickCrafter – Boşta El Sanatları Oyunu

DESTEKLENEN BASİT İŞLEMLER MADENCİLİK

Oyuncular, yalnızca fare tıklamalarıyla veya sanal tuşlara basarak PickCrafter’da hazineleri bulmak için hızlı bir şekilde kazma yapabilirler. Tek bir dokunuş, kazmanızı salladığınızda, toprak, taş ve hatta tahta bloklarını yırtıp attığınız zamandır. Ayrıca, kazmak için herhangi bir kılıcı da kullanabilirsiniz!

Çevrimdışı olsanız bile sistem çalışmaya devam edecek ve daha sonra kazandığınız blokları depolamak için toplama haznesini kullanabilirsiniz. İşi daha hafif hale getirmek için makineyi de kullanabilirsiniz. Ancak, bunlar nadir öğelerdir; Onlara sahip olmakta zorlanacaksınız! PickCrafter’da sahip olduğunuz karakterin de çalışması için biraz enerjiye ihtiyacı var; Bu işi tam olarak kullanabilseydin iyi olurdu.

SİSTEMİ DAHA HIZLI MADENCİLİK İÇİN YÜKSELTİN

Bazen bazı engellerle karşılaşacaksınız; PickCrafter araçlarının da daha verimli çalışması için bakımının yapılması ve yükseltilmesi gerekir; bu yüzden oyuncuların düzenli olarak buna ihtiyacı var. Akıl sağlığıyla gizlenen tehlikelerle yüzleşin, patronlar her zaman özel eşyaları tutacak ve herkes onları istiyor, onları yenerek kapmak için acele edin. Onları kontrol edin ve hak ettikleri bir tatil geçirmelerine yardımcı olun.

Birkaç yeni madencilik bölgesinin kilidini açın, diğer etkinliklerden daha fazla kaynak kazanın ve temayı değiştirerek hegemonya için arkadaşlarınızla savaşmanın keyfini çıkarın. Her gün katılmak ve kontrol etmek ayrıca birçok ödül, elmas, ekipman ve hatta nadir araçlar elde eder!

PickCrafter – Boşta El Sanatları Oyunu PickCrafter – Boşta El Sanatları Oyunu PickCrafter – Boşta El Sanatları Oyunu

KİMLİK SEÇİMLERİ

PickCrafter, değerli elmasları veya yolculuğunuz için gereken birkaç eşyayı aramak için blokları kıran bir kazma oyunudur. Eğlenceli, boşta, heyecan verici, oyuncuları keşfetmeye ve öğrenmeye çeken şeydir. Bunu arkadaşlarla deneyimlemek en iyi seçimdir. Bir sonraki madencilik gezisinde görüşmek üzere! Daha sonraki bir sürümde geri dönüş için yorum toplayabilmemiz için aşağıya bir inceleme bırakmayı unutmayın.


İndir (78M)

Artık indirmeye hazırsınız PickCrafter ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir