PICFY
PICFY

PICFY v8.1.107 APK indir (Pro Kilitsiz) 2022

PICFY – Kolay Fotoğraf Düzenleyici + Kolaj – içinizdeki fotoğraf düzenleme yeteneğinden yararlanın. Bu uygulama bir fotoğraf düzenleyici, fotoğraf düzeni, kolaj oluşturucu vb. içerir. Arzu ettiğiniz resmi oluşturmak için yaratıcılığınızı ortaya çıkar

Android Android Fotoğrafçılık
4 ( 400 puan )
Fiyat: $0
İsim PICFY
Yapımcı PICFY Technologies Pvt Ltd
Tür Fotoğrafçılık
Boyut 52MB
Versiyon 8.1.107
MOD Profesyonel Kilitsiz
Orjinal Google Play
PICFY is the most famous version in the PICFY series of publisher PICFY Technologies Pvt Ltd
Mod Version 8.1.107
Total installs 500,000+

PICFY – Kolay Fotoğraf Düzenleyici + Kolaj – içinizdeki fotoğraf düzenleme yeteneğinden yararlanın. Bu uygulama bir fotoğraf düzenleyici, fotoğraf düzeni, kolaj oluşturucu vb. içerir. Arzu ettiğiniz resmi oluşturmak için yaratıcılığınızı ortaya çıkarmak için birçok efekt, filtre, arka plan ve sınırsız yazı tipi ile birlikte. Arka plan ve maskeleme sorunları tamamen çözüldü ve ayrıca bir çıkartma yönetimi işlevi de var. Ayrıca katılımcıların ücretsiz olarak, çocuklardan orta yaşlılara kadar farklı renk ve görselleri kullanabilecekleri bir yazılımdır.

PICFY – Kolay Fotoğraf Editörü + Kolaj PICFY – Kolay Fotoğraf Editörü + Kolaj PICFY – Kolay Fotoğraf Editörü + Kolaj

UYGULAMANIN ÖZEL ÖZELLİKLERİ

PICFY’de en belirgin olanı, görüntü için parlaklık, sıcaklık, siyah ve beyaz sağlama gibi efekti ayarlamak olan görüntü filtresidir… ayrıca, etkili bir fotoğraf en güzel yanıtı üretebilmemiz için görüntü karıştırma ekleyin. Ardından, makyaj efektleri ekleyen yüz düzenleyici var. Bu yazılımda, çeşitli düzenler ve yerleşimlerle birden fazla fotoğrafı bir araya getirebilirsiniz. Ayrıca bir metin düzenleyici, yerleşik çıkartmalar, çerçeveler ve daha fazlasını içerir.

YARATICILIĞIN KEYFİNİ ÇIKARIN

PICFY, kullanıcıların yalnızca yüzleri düzenlemesine izin vermekle kalmaz, aynı zamanda sahnenin renklerini de düzenler. İnsanlar ve sahne arasındaki renklerin uyum içinde olması için görüntünün parlaklığını ve çevredeki manzaranın rengini manuel olarak ayarlayacaksınız. Bu yazılıma katıldığınızda ücretsiz efektler de kullanabilir, kendi resim çerçevelerinizi oluşturabilir veya ücretsiz çerçeveler kullanabilirsiniz; yaratıcılığınıza bağlıdır. Sadece bu değil, aynı zamanda bu görüntüyü başka herhangi bir görüntüye özgürce entegre edebilirsiniz. Son derece benzersiz ve güzel fotoğraflar oluşturmakta özgür olacaksınız.

PICFY – Kolay Fotoğraf Editörü + Kolaj PICFY – Kolay Fotoğraf Editörü + Kolaj PICFY – Kolay Fotoğraf Editörü + Kolaj

MUHTEŞEM DENEYİM GETİRİN

Ayrıca, yeniden tasarlamak için Instagram’dan fotoğraf çekmemize izin veriyor. Bu şekilde paylaşım yapıldığında görüntünün netliğini koruyarak görüntüyü bulanıklaştırmaz. Sahnenin kusurlarını gizlemek için görüntünün istediğiniz kısımlarını da bulanıklaştırabilirsiniz. Görüntüyü dışa aktarırken, görüntü bulanık değil, yüksek bir çözünürlüğe sahip olacak, hemen kitaplığa kaydedilecek ve görüntüye ayarladığınız doğru rengi verecektir. Yukarıda belirtilen tüm özelliklerin kullanımı ücretsizdir; çocuklar bunları bazı basit resimleri düzenlemek için kullanabilir. Bu, renkleri tanıma ve uyumlu hale getirmek için renkleri koordine etmenin daha fazla yolunu bilme yeteneğini artırır. Fotoğraflarınızı renkli yapın ama yine de serinizdeki dengeyi koruyun.


İndir (52MB)

Artık indirmeye hazırsınız PICFY ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir