Picaloop
Picaloop

Picaloop v4.0.5 APK indir (VIP Kilitsiz) 2022


Picaloop, herhangi bir kullanıcı tarafından kullanılabilecek ve herhangi bir kalite kaybı olmadan görüntülerden ürünler oluşturmaya yardımcı olan bir video düzenleyici sunar. Videolarınızı tamamen büyüleyici hale getirmek için renkleri ayarlayabilir

Android Android Video Oynatıcılar
5 ( 281 puan )
Fiyat: $0
İsim Picaloop
Yapımcı Music Video Studio
Tür Video Oynatıcılar
Boyut 55M
Versiyon 4.0.5
MOD VIP Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Picaloop is the most famous version in the Picaloop series of publisher Music Video Studio
Mod Version 4.0.5
Total installs 1,000,000+

Picaloop, herhangi bir kullanıcı tarafından kullanılabilecek ve herhangi bir kalite kaybı olmadan görüntülerden ürünler oluşturmaya yardımcı olan bir video düzenleyici sunar. Videolarınızı tamamen büyüleyici hale getirmek için renkleri ayarlayabilir ve şablonlardaki efektlerden yararlanabilirsiniz. Aynı zamanda farklı tarzlara ve canlı seslere sahip metinler videoya karakter katabilir.

Picaloop - Müzik video düzenleyici Picaloop - Müzik video düzenleyici

KOLAYLIKLA TAM ETKİ VİDEOLARI OLUŞTURUN

Kullanıcıların Picaloop’ta bulabilecekleri özellik, kesinlikle şaşırtıcı efektlere sahip bir videoyu tamamen kolaylıkla oluşturmaktır. Aynı zamanda, ürünü oluşturmak için kullanılan malzemeler, cihazlarında kolayca bulabilecekleri tamamen yüksek kaliteli görüntülerdir. Böylece bu uygulamada istedikleri kadar eleman ekledikten sonra yaratabilecekleri sonuçlara şaşıracaklar.

YARARLANACAĞINIZ ETKİLEYİCİ TUTARI ŞABLONLAR

Picaloop’u kullanıcılar için kolayca erişilebilir kılan bir nokta, sahip olduğu şablon sayısıdır. Spesifik olarak, farklı özelliklere sahip her bir şablona karşılık gelen ürünlerin bir listesini bulabileceksiniz. İşiniz, uygulamanın anahtar kelimeleri aracılığıyla kullanıma uygun olmasını istediğiniz bir şablonu seçmektir. Aynı zamanda kullandığınız şablonlarda kaç tane görsel kullanılması gerektiğini de bilirsiniz.

ZATEN KULLANDIĞINIZ ŞABLONLARA GÖRSELLER EKLEYİN

Picaloop’ta doğru seçimi yaptıktan sonra, cihazınızda bulunan resimleri çekip uygulamaya eklemek size kalmış. Yalnızca önceden sınırlı bir miktar ekleyebileceksiniz. Böylece en iyi görselleri seçerken düşünceli olacaksınız ve birkaç saniye içinde bitmiş ürününüzü göreceksiniz. Uygulama, düzenleme ihtiyacınız varsa, her görüntü için ayrıntılı görüntü düzenleme özellikleri de sağlar.

Picaloop - Müzik video düzenleyici Picaloop - Müzik video düzenleyici Picaloop - Müzik video düzenleyici

RENKLERİ DEĞİŞTİRİN VE DRAMATİK ETKİLERDEN YARARLANIN

Yukarıda bahsedildiği gibi, uygulama diğer renklere ulaşmanıza yardımcı olmak için etkileyici sayıda şablon ve ilgili düzenleme özellikleri sunar. Kontur özelliği veya yararlanabileceğiniz bir filtre listesi ve daha birçok özellik aracılığıyla görüntüdeki ana karakteri ana hatlarıyla belirtebilirsiniz. Aynı zamanda, neon gibi çeşitli ışık efektleriyle çevrelenebildiğiniz için diğer şablonlardan gelen efektlerin sayısı da dikkat çekicidir.

ÜRÜNÜNÜZÜ BENZERSİZ YAPIN

Picaloop’ta kullanıcılar, ürünlerini öne çıkarmanın daha fazla yolunu bulabilir. Özellikle, çok tanıdık olan ve düzenleme uygulamalarında sıklıkla görülen bir özellik olan metin ekleme özelliğini kolayca bulacaksınız. Videonun içeriğini vurgulamak için eklediğiniz 20’den fazla farklı metin stilinden yararlanabilirsiniz. Aynı zamanda, arka plan müziği de izleyicileri gördüklerine çekmede olumlu bir etki yaratıyor.

YÜKSEK KALİTE DOSYALARI KOLAYCA İHRACAT YAPIN

Videonun içeriğini düzenlemeyi bitirdikten sonra, istediğiniz şekilde kullanmak üzere videoyu dışa aktarmanın son adımına geleceksiniz. Videoda kullandığınız görseller tamamen kullanılmış ve kalite kaybı olmadan; uygulamanın desteklediği video kalitesi 720p’dir.

Uygulamanın video düzenleme özelliği, sonunda aşağıdakilerle güzel ürünler oluşturabilir:

  • Uygulama, kullanıcıların videoya ekleyebilecekleri ve kaynakları ile farkı bulabilecekleri birçok özellik ve efekte sahiptir.
  • Önceden tasarlanmış şablonlardan oluşan bir koleksiyon bulacaksınız ve buna istediğiniz görüntüyü eklemek sizin işiniz.
  • Şablonların kalitesi çeşitlidir ve bunları, uygulamanın uygun arama için sağladığı anahtar kelimeler aracılığıyla filtreleyebilirsiniz.
  • Filtreler, renkleri etkileyen unsurlar, şablonların etkileri değişiklik gösterecek ve düzenleme sürecinizi çeşitlendirecektir.
  • Farklı stiller ve fon müziği içeren metinler, eklediğiniz öğeleri daha çekici ve anlamlı hale getirecektir.


İndir (55M)

Artık indirmeye hazırsınız Picaloop ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

YapımcıdanMusic Video Studio

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir