Advertisements

Piano by Yokee v1.15.004 APK + MOD (VIP Kilitsiz) indir 2022

Piano by Yokee v1.15.004 APK + MOD (VIP Kilitsiz) indir 2022

Piano by Yokee, ortaya çıkan notaları tamamlayarak çalacağınız güzel şarkılar sunuyor. Zorluğuna göre birden fazla parmağınızı aynı anda kullanacak ve şarkıların getirdiği eğlencenin tadını çıkaracaksınız.

Android Android 4.0 ve üzeriMüzik ve Ses
4 ( 612 Puan )
Price: $0
İsim Piano
Yapımcı Yokee™
Tür Müzik ve Ses
Boyut 50MB
Versiyon 1.15.004
MOD Bilgisi VIP Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Piano is the most famous version in the Piano series of publisher Yokee™
Mod Version 1.15.004
Total installs 10,000,000+
Advertisements

indir (50MB)

Piano by Yokee, çeşitli şarkılarla çalarak farklı parmak sayılarıyla piyano pratiği yapma imkanı sunan bir oyundur. Başlangıç ​​seviyesinden ileri seviyeye kadar pek çok şarkıyı zorlukla bulacaksınız ve kullanmanız gereken belirli bir parmak miktarını reçete edecekler. Ayrıca zorluklara alıştıkça piyano becerilerinizi geliştirmenize ve kademeli olarak daha fazla şarkının kilidini açmanıza yardımcı olur.

Piyano - Ücretsiz şarkılar Çal ve Öğrenin.

EN SEVDİĞİN ŞARKILARI DENEYİMLE

Piano by Yokee’de oyuncular tamamlayacakları birçok farklı popüler şarkı bulacak ve en yüksek puanı almaya çalışacaklar. Doğru şekilde oluşan notları gözlemleyerek ve eşleştirerek tamamlamak zorunda kaldıkları zorlukların sayısı değişiyordu. Aynı zamanda diğer müzikli oyun türlerine göre bir diğer nokta da bu oyunun piyano çalarken olduğu gibi aynı anda birçok parmağınızı kullanmanızı gerektirecek olmasıdır.

Ekranın ortasında mavi bir çizgi veya melodik bir çizgi olan bir sahne göreceksiniz. En üstte, bulabileceğiniz ve hareket etmeye devam edebileceğiniz farklı dairesel öğeler görünecektir. Senin işin onları mavi çizgi ya da çizgi ile eşleştirerek kaybolmalarını sağlamak ve seni puanlamaktır. Ek olarak, sayıları tahmin edilemez olacak, bu yüzden seviyeyi tamamlamak için odaklanmanız ve becerilerinizi ve reflekslerinizi kullanmanız gerekecek.

Piyano - Ücretsiz şarkılar Çal ve Öğrenin.

FARKLI ZORLUKLARLA UYGULAMA

Piano by Yokee’ye girerken karşınıza farklı şarkıların olduğu bir liste çıkacak ve sizin göreviniz belirli bir zorluk derecesine sahip bir şarkı seçmek. Oyundaki zorluk seviyeleri başlangıç, orta ve ileri seviye olarak ayrılmıştır. Aynı zamanda bu oyunun oynanışına da hızlıca alışabilir ve ortaya çıkan öğeleri doğru şekilde eşleştirerek kendi yarattığınız ritimlerin keyfini çıkarabilirsiniz. Kendi özel alanınızda şarkı dinlemekten daha iyi bir şey yoktur.

Piyano - Ücretsiz şarkılar Çal ve Öğrenin.

Yukarıda belirtildiği gibi, karşılaştığınız zorlukların sayısı tamamen farklıdır ve genellikle seviyeyi tamamlamak için kullanmak zorunda olduğunuz parmak sayısından kaynaklanır. Yeni başlayanlar için en fazla 2 parmak, orta üç parmak ve gelişmiş dört parmak kullanılması gerekecektir. Yani her şey ritimleri geliştirmek ve bunlara alışmak ve gerçek hayatta nasıl yapıldıkları ile ilgili. Bu beceriler, piyanonuzla müzik çalarken işinize yarar.

Piyano - Ücretsiz şarkılar Çal ve Öğrenin.

KİLİDİNİ AÇABİLECEĞİNİZ BİRÇOK İYİ ŞARKI

Piano by Yokee’de Let it go, Loveself gibi birçok ünlü şarkıyı ve eğlence deneyimlerini ayağınıza getirecek daha birçok şarkıyı bulabilirsiniz. Aynı zamanda, her şarkı size üç zorluk seçeneği sunduğunda, üstesinden gelmeniz gereken zorlukları da tamamen bulursunuz. Böylece en yüksek puanları almak için zaman ayıracaksınız ve bu oyunu oynayan arkadaşlarınız varsa onlarla da rekabet edebilirsiniz.

Piyano - Ücretsiz şarkılar Çal ve Öğrenin.

Bazı şarkılar oyunun başında mevcut değildir, bu yüzden onları açmak için zaman harcarsınız, bu da oyuncuların bu oyunda birçok zorluğun üstesinden gelmesi için motivasyondur. Hiç şüphesiz göz ardı edemeyeceğiniz birçok etkileyici eğlence anını beraberinde getirecektir.

Aşağıdakiler gibi birçok çekici noktaya sahip bir oyunla piyano becerilerinizi geliştirin:

  • Beklenmedik birçok zorluğun üstesinden gelirken ve şarkının melodisini sağlarken deneyimleyeceğiniz çeşitli ve popüler şarkılar.
  • Oyun ekranının zorluğuna bağlı olarak, oyuncu gerekli öğeleri eşleştirmek için aynı anda birden fazla parmak kullanacaktır.
  • Bu oyunu oynamak, tüm parmaklarınız kullanıldığında piyano çalma becerilerinizin bir bölümünü geliştirmenize ve yavaş yavaş bunlara alışmanıza yardımcı olacaktır.
  • Herhangi bir oyuncu, karmaşık görevleri tamamlarken ve arkadaşlarıyla farklı seviyelerde rekabet ederken etkileyici bir puan ister.
  • En iyi başarılara sahip birçok şarkıyı geçmeniz için sizi motive edecek, kilidini açmanız ve fethetmeniz için bir şarkı listesi sizi bekliyor.

Piano by Yokee v1.15.004 APK + MOD (VIP Kilitsiz) indir 2022 indir

Advertisements

indir (50MB)

Artık indirmeye hazırsınız Piano ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Yapımcıdan Yokee™

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.