Piano Beat
Piano Beat

Piano Beat v1.1.6 APK + MOD (Sınırsız Para/Kilitsiz) indir 2022


Piano Beat, müziği takip eden ilginç bir oyundur. Oyuncular her zaman melodinin sesini dinlemek ve şarkıyı mükemmel bir şekilde tamamlayabilmek için zorlukların üstesinden gelmek için yoğun bir konsantrasyon halindedir. Eğer bir müzik aşığıysanız, o

Android Android Müzik
5 ( 136 puan )
Fiyat: $0
İsim Piano Beat
Yapımcı WingsMob
Tür Müzik
Boyut 48M
Versiyon 1.1.6
MOD Sınırsız Para/Kilitsiz
Orjinal Google Play
Piano Beat is the most famous version in the Piano Beat series of publisher WingsMob
Mod Version 1.1.6
Total installs 500,000+
  • sınırsız para
  • Tüm Şarkıların Kilidi Açıldı


İndir (48M)

Piano Beat, müziği takip eden ilginç bir oyundur. Oyuncular her zaman melodinin sesini dinlemek ve şarkıyı mükemmel bir şekilde tamamlayabilmek için zorlukların üstesinden gelmek için yoğun bir konsantrasyon halindedir. Eğer bir müzik aşığıysanız, o zaman bu oyun kesinlikle sizin için. Aşağı kayan tuşlara basmak için çok hızlı olmalısınız. Bu tuşlar şarkının melodisine göre daha hızlı kayar. Oyuncular her zaman onlara dokunmak için yüksek bir hızda izlerler. Bir şarkı bittiğinde kazanır ve yeni bir tura geçersiniz.

Piyano Beat – EDM Müzik Fayansları Piyano Beat – EDM Müzik Fayansları

SEVİYE ATLAMA YÖNTEMİ

Müzik her çaldığında, oyuncunun ekrandaki piyano tuşlarına bakması gerekir. Şarkının devam etmesi için siyah tuşlara basmaya devam etmelisiniz. Yanlış dokunursanız veya dokunmazsanız, sesi bozulur ve tekrar çalmaya başlarsınız.

Piyano Beat – EDM Müzik Fayansları Piyano Beat – EDM Müzik Fayansları

OYUNDAKİ ÖNEMLİ NOKTALAR

Piano Beat’de Good veya Perfect gibi doğru tuşlara bastığınızda ve puanınızla keyifli tezahüratlar alacaksınız. Seviye atlarsanız ekran yeni bir renge dönüşecektir. Ayrıca bu puanı diğer oyuncularla paylaşabilir ve kazanırsanız ödüller alabilirsiniz.

Piyano Beat – EDM Müzik Fayansları Piyano Beat – EDM Müzik Fayansları

Piano Beat, dünya çapında birçok ünlü şarkıyı özetlediği için her yaşa uygun bir oyundur. Sadece bu değil, her hafta yeni şarkılarla güncelleniyor. Tuşa her dokunduğunuzda, şarkıların melodisinin titrediğini hissedebilirsiniz. Bütün bu melodiler harika bir müzik parçası yapar. Bu nedenle, bu oyun aynı zamanda daha iyi bir müzik uzmanı olmanıza yardımcı olur. Telefonunuzda her zaman mevcut olduğundan, istediğiniz zaman ve her yerde müzik çalabilir ve dinleyebilirsiniz. Tüm bu hızlı ve zor şarkıları fetheden ilk oyunculardan biri olun.


İndir (48M)

Artık indirmeye hazırsınız Piano Beat ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanWingsMob

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir